Floslek, Pharma, Seria Hypoalergiczna, Krem pod oczy

Floslek, Pharma, Seria Hypoalergiczna, Krem pod oczy

Krem polecany do skóry mało elastycznej, skłonnej do tworzenia zmarszczek oraz tzw. "worków" i "cieni" pod dolną powieką. Krem o lekkiej konsystencji, bardzo szybko wchłaniający się, delikatnie chroni skórę i daje uczucie odprężenia. Tworzy delikatny film ochronny pozwalający na zachowanie naturalnej równowagi wodno-lipidowej. Głęboko i intensywnie nawilża, odpowiednio natłuszcza.
Systematycznie stosowany wyraźnie poprawia wygląd skóry - wygładza ją i zwiększa jej napięcie, dzięki czemu zmarszczki i tzw. "worki" stają się mniej widoczne.

kremy pod oczy
regenerujące, nawilżające, przeciw cieniom / opuchnięciom, wygładzające, kojące / łagodzące
w tubce

Nie polecam

Opakowanie to poręczna tubka z zakrętką. Krem ma lekką konsystencję o białym kolorze i nie posiada zapachu. Mamy tutaj fucocert (nawilża, łagodzi, regeneruje), osmopur (przyśpiesza regenerację skóry), ekstrakt ze świetlika lekarskiego (koi skórę) i witaminę E (regeneruje i odżywia). Krem szybko się wchłania i nadaje się pod makijaż. Zostawia lekką lepką warstwę na skórze. Po aplikacji skóra jest nawilżona i natłuszczona jednak nie jest to bardzo mocne działanie. Jakiegokolwiek wpływu na zmarszczki nie zauważyłam. Krem jest tani jednak jego wydajność pozostawia wiele do życzenia. Opakowanie jest tak zrobione, że za każdym razem zdecydowanie zbyt dużo produktu z niego wychodzi przez co marnujemy kosmetyk. Nie polecam.

Idealny na lato, ale spektakularnego efektu nie ma

Krem bardzo dobrze się wchłania i jest lekki na skórze. nie obciąża dodatkowo obszaru pod oczami ani nie podrażnia.

Dobrze się sprawdza na dzień i fajnie nawilża skórę.

Nie jest to jednak krem, który daje spektakularne obiecywane przez producenta efekty.

Jest niedrogi i przyjemny w stosowaniu. Myślę że sprawdzi się dobrze w cieplejsze dni stosowany na dzień.

Lubię go używać, ale nie wiem czy zdecydowałabym się na ponowny zakup.

Nie tego się spodziewałam:(

Na krem trafiłam w rossmanie, zachęcona promocją na niego. Wcześniej testowałam żele pod oczy z tej samej firmy (świetlik, babka lancetowata).
Krem jest koloru białego, dosyć gęsty.
Oczekiwałam od kremu efektu rozświetlonej skóry pod oczami oraz zmniejszenia efektu zmęczonia tego obszaru.
Niestety.. krem jedynie nawilża skórę, nic poza tym. Dodam, że jestem młodą osobą (22 lata), więc zdecydowanie nie polecam go do stosowania osobom w starszym wieku (czyt. powyżej 30go roku życia), ponieważ jego użytkowanie nie przyniesie pożądanych rezultatów.

Wedle obietnic producenta, krem nawilża skóre, ale nie pielęgnuje jej.

Delikatny krem pod oczy

Krem rzeczywiście nie podrażnia, nie wywołuje zaczerwienienia, pieczenia ani innego dyskomfortu. Ale jego działanie mogę określić jako bardzo delikatne.Nie bardzo działa na cienie pod oczami, nie wygładza, nie napina. Jedyne co zauważyłam to nawilżenie. Moim zdaniem to krem do młodszej skóry (poniżej 30).

Lubie do niego wracać

Krem jest bezzapachowy. Ma lekka konsystencje i jedyny minus wolno się wchłania. Ładnie łagodzi moje obrzęki pod oczami po nie przespanej nocy w tym krem jest moim ideałem. Po opuchniętych oczach po godzinie nie ma śladu. Łzawiącym oczom również przynosi ulgę. Krem delikatnie nawilża skore pod oczami.

Nieznoszę!

Krem, który miał być dla oczu wrażliwych, niesamowicie podrażnił mi delikatną skórę pod oczami (która nawet nigdy do wrażliwych nie należała...). I to do tego stopnia, że przez kilka miesięcy skóra pod oczami mi się łuszczyła! Nie pomagały żadne tłuste kremy, nawilżające..... dopiero Physiogel pomógł.
Dodatkowo mam wrażenie, że uwydatnia moje cienie pod oczami - zawsze miałam po zastosowaniu i rano jeszcze większe sińce.... krem ani trochę nie napina, nie uelastycznia - nie robi dosłownie nic.
Nie dla wrażliwej skóry i cieni pod oczami.

Mój pierwszy krem pod oczy

Krem jest delikatny, nie podrażnia mojej wrażliwej skóry. Czuję że ją nawilża. Zapach neutralny, co dla mnie jest plusem. Nie stwarza cudów, ale delikatnie rozświetla cerę. Ja jestem na tak :)

Krem ok?

Był to mój pierwszy krem pod oczy. Krem jest lekki i nawilża, można powiedzieć, że przy nakładaniu koi skórę wokół oczu. Niestety, krem niby hipoalergiczny dla wrażliwych oczu a trzeba uważać przy nakładaniu, bo kropelka więcej niż małe ziarnko grochu i oczy szczypią jak szalone - ale nie od razu, tylko po obudzeniu. Tubka ma 30 ml, więc krem jest baardzo wydajny, ale przy tak nikłych efektach raczej resztę kremu wyrzucę.

Nie po 25 roku życia!

Krem kupiłam ze względu na duże obietnice producenta. Miał wygładzać i zwiększać napięcie skóry pod oczami, a także niwelować cienie pod oczami.
Żadna z tych rzeczy się nie zdarzyła, skóra pod oczami oczywiście jest nieco nawilżona, ale nie tak jak tego oczekiwałam. Wchłania się szybko, można go stosować pod makijaż, ale minimalnych zmarszczek nie wygładził, wiec jak były tak są a nawet zauważam nowe :( Polecam go dziewczynom przed 20 ale po 25 roku życia już nie.

Bez szału

Krem jest delikatny i nie podrażnia. Plus za nawilżenie i wydajność. Zapach też nie najgorszy. Nie stwarza cudów, nie rozświetla ani nic z tych rzeczy. Zwykły krem nawilżający.

Delikatny

Krem pochodzi z serii hipoalergicznej i jeśli o to chodzi to naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Sięgnęłam po niego po naprawdę czarnej serii kiedy to 3 kremy pod rząd uczuliły mnie na tyle, że łzawiły mi oczy i skóra piekła.

ten jest naprawdę delikatny i zupełnie nie uczula, nie podrażnia. Dobrze i szybko się wchłania-choć raczej nadaje się na noc, w dzień pod makijaż nie sprawdzi się najlepiej.
Krem napina lekko skórę, wygładza ją i nawilża. Dobrze się rozprowadza i jest bardzo wydajny! Polecam!

"worki" stają się mniej widoczne - czyżby?

Szukałam kremu, który zniweluje worki pod oczami - które na jesień pojawiają mi się codziennie rano :/
Niestety, krem nie podołał. Może i wygładza, ale nic poza tym.
Krem nakładam na noc. Mam wrażenie, że "sińce" pod oczami są jeszcze bardziej widoczne, jakby skóra pod oczami wręcz "piła" nawilżenie z tego kremu.
Ogólnie w kategorii ww. worków - nie polecam.