Eveline Cosmetics, Magia Orchidei, Płyn micelarny

Eveline Cosmetics, Magia Orchidei, Płyn micelarny

Płyn micelarny dzięki lekkiej formule bogatej w składniki nawilżające i łagodzące daje uczucie natychmiastowego ukojenia skóry. Micele - cząsteczki, które skutecznie usuwają zanieczyszczenia i makijaż (nawet wodoodporny) z powierzchni skóry.
Ekstrakty z orchidei - jest naturalnym źródłem energii dla komórek skóry, zapewniając jej witalność, jędrność i blask. Kwas hialuronowy - silnie nawilżająca, naturalna substancja nadaje skórze miękkość, elastyczność i jedwabistą gładkość.
Algi laminaria - sole mineralne zawarte w algach wzmacniają strukturę szkieletu skóry, czyniąc ją sprężystą i jędrną. Kompleks witamin A+E+F - głęboko odżywiają i regenerują skórę, zapewniając jej elastyczność. D-pantenol - wpływa na prawidłowy proces regeneracji komórek skóry; działa łagodząco i przeciwzapalnie.

Spełnia moje oczekiwania, ale opakowanie do kitu

Bardzo dobry kosmetyk, spełniający w 100% swoje funkcje. Super radzi sobie z każdym makijażem, kreskami, pudrami itp. Dokładnie domywa bez dodatkowych manipulacji i sztuczek. Nie pozostawia po sobie tłustego filmu, co dla mnie jest najważniejszą sprawą.
Poza tym dość fajnie utrzymuje twarz w nawilżeniu, nie powoduje podrażnień ani ściągania.

Jedyny mankament, za który odejmuję 1,5 gwiazdki to opakowanie. Samo w sobie jest bardzo funkcjonalne, lubię przezroczyste butelki, ale po tygodniu odłamało mi się kawałek plastiku z wieczka. Nie nadawał się już na podróż, istniało ryzyko, że nie będzie dobrze trzymać. A poza tym największym mankamentem jest olbrzymia dziurka i w dziwny sposób wyprofilowana, że 1/3 produktu uciekła mi zapewne do zlewu :-(
Mam nadzieje, że producenci przyjrzą się z bliska temu problemowi ;-)

Używam tego produktu od: od 4 m-cy

Jak dotąd najlepszy

+niska cena
+skuteczne oczyszczanie
+jako jedyny płyn micelarny potrafił zmyć tusz do rzęs (nie każdy oczywiście)
+nie podrażnia skóry ani oczu
+jest bardzo wydajny

-słabe jest opakowanie, a mianowicie część, przez którą wylewa się produkt- ma taki kształt, że jak przykładam wacik, to wylewa się zawsze bokiem. za to odejmuję pół gwiazdki.

Dobry, ale nie dla mnie

Nie kupiłabym tego produktu ponownie, bo po prostu nie jest dla mnie. Nie lubię i nie przepadam za zmywaniem makijażu zimnym tonikiem, czy właśnie płynem micelarnym.
Wolę "ciepłe" mleczko.

Płyn sprawował mi się dobrze, rozpuszcza idealnie makijaż, jednak ja zawsze wylewałam go za dużo na wacik, pewnie też dlatego szybko się skończył.

Osobom, które lubią toniki i płyny jednak polecam :)

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: skończone jedno

dobry polski produkt

Kupiłam w Biedronce za 5zł. Za tę cenę to rewelacja. Skończyły się już czasy, kiedy dawałam za micel ca. 50zł, szkoda na to pieniędzy, odkąd odkryłam bardzo dobry micel AA i genialny micel L\'Oreal z serii Ideal Soft.

Po tym Eveline nie spodziewałam się zachwytów, ale jak za tę cenę jest super:

+ nawilża;
+ bezzapachowy;
+ nie pozostawia tłustego filmu;
+ nie podrażnia i nie uczula;
+ polski produkt;
+ niska cena;

Wydajność standardowa, stosowałam codziennie wieczorem na powieki, twarz i szyję i wytrwał u mnie 1,5 miesiąca.

Jedyne, do czego można się przyczepić to sklejone oczy rano, ma coś w składzie, ale nie jest to wielki dyskomfort.

Polecam.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Miłe zaskoczenie

Szukałam czegoś łagodnego, co nie podrażni mojej delikatnej skóry. Nie zawiodłam się!

+ delikatny dla skóry twarzy
+ delikatny dla oczu, nic nie piecze
+ wydajny
+ dobrze zmywa mój lekki makijaż
+ skóra jest miła w dotyku, gładka po jego zastosowaniu
+ niska cena
+ wygodne, estetyczne opakowanie
+ neutralny zapach

Nie dostrzegłam żadnego minusa!

A pod oczami czarno...

Kupiłam ten kosmetyk biorąc pod uwagę niską cenę, ładne, estetyczne opakowanie i ogólną sympatię do marki Eveline.
Nie jestem zwolenniczką zmywania całego makijażu takimi oto płynami. Dużo lepiej sprawdzają się u mnie mleczka. Natomiast od pewnego czasu mam koszmarne problemy ze skórą i skróciłam listę produktów, którymi traktuję twarz do absolutnego minimum.
Niestety jak się spodziewałam płyn Eveline nie do końca poradził sobie z makijażem.

Jeżdżę i jeżdzę po tej twarzy.. i choć puder i bronzer nawet schodzi to oczy.. Oczywiście nie musiałabym się tego czepiać, bo oczy zmywam dwufazówką, ale jednak producent zapewnia nas, że usuniemy makijaż z szyi, twarzy i oczu. Kłamczuszek. Należy nadmienić, że nie maluję się kosmetykami wodoodpornymi, ot zwyczajny tusz i trochę kredki. Płyn kredki nie zmywa, a rozmazuje ją i funduje mi siną obwódkę pod oczami. Trzeba się namęczyć, żeby ją usunąć, a ja się męczyć nie lubię.

To chyba tak naprawdę największa wada jeżeli chodzi o ten płyn. Przez wspomniane problemy ze skórą i wypryskami ręce latają mi praktycznie przy użyciu każdego produktu, w obawie co będzie. Tym bardziej, że przejechałam się spektakularnie na micelu Biodermy. Szczęśliwie w przypadku Eveline nic takiego się nie stało - produkt jest delikatny, nie podrażnił, nie uczulił, nie pogłębił skórnych problemów.
Wspaniały do odświeżenia buzi, albo jak ja to określam "wykończenia demakijażu". Bardzo dobrze wsiąka w wacik i przyjemnie się go stosuje.
Nie pachnie, nie wysusza.
Opakowanie bardzo estetyczne, nie udziwnione. Przezroczysta butelka z różowymi elementami. Widzimy, ile kosmetyku jeszcze jest wewnątrz.
Płyn jest dosyć wydajny i niedrogi, ja zapłaciłam ok. 10 złotych.

Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jedno

zachwycający

Płyn dostałam przypadkiem w zestawie z kremem i o ile krem odstąpiłam mamie to płynem się zainteresowałam. Nie wiedziałam wcześniej do czego mógłby mi on być potrzebny a po jego zastosowaniu wydaje mi się że nie potrafiłabym już bez niego funkcjonować ;)
Płyn przede wszystkim nie posiada żadnego zapachu jest delikatny i nie uczula ale za to jak wspaniale działa na cerę. Przemywam nim skórę wieczorem przed snem moja cera się polepszyła. Zauważyłam że skóra nabiera równomiernego zdrowego koloru nie jest taka szara i zmęczona po całym dniu, radzi sobie z małymi wypryskami które znikają nad ranem :) odświeża cerę. Nie stosuję go jako płyn do demakijażu więc nie wiem jak sobie z tym radzi ale jako specyfik poprawiający kondycje skóry jest najlepszy.

Używam tego produktu od: 1 roku

Rozczarowałam się

Co tu dużo mówić, bardzo zawiodłam się na tym płynie.

Nie radzi sobie ze zmywaniem makijażu - muszę zużyć więcej niż jeden wacik aby zmyć oko a to czyni go nie za bardzo wydajnym. Bardzo wysusza skórę a po demakijażu jest uczucie ściągnięcia. Bardzo szczypie w oczy!! Z plusów to chyba mogę wymienić tylko i wyłącznie ładne opakowanie...

Wielki zawód!

Używam tego produktu od: Dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 w bólach!

Bardzo przyjemny:)

Jak dla mnie to bardzo przyjemny płyn micelarny:) Dobrze zmywa podkład oraz makijaż oczu:)
Nie podrażnia. Nie szczypie. Nie uczula. Nie czerwieni twarzy i nie powoduje wysuszania. Delikatnie pachnie, ale tak subtelnie.
Cena dobra i dostępność w każdej drogerii:)

Całkiem dobry produkt marki Eveline

Płyn micelarny Magia Orchidei jest według mnie naprawdę dobry. Dostałam zestaw kosmetyków Eveline na urodziny. Ogólnie lubię tą markę, ale nie wiedziałam, że ma tak dobry płyn do demakijażu oczu. Doskonale zmywam nim makijaż lekki, jak i mocniejszy. Jeden minus to to, że aby zmyć właśnie "mocniejszy", czyli bardziej wieczorowy makijaż trzeba do idealnego efektu zmyć dwa razy. Nie podrażnia oczu . Ma dosyć przystępną cenę. Także polecam ten produkt, gdyż nie jest to jakiś bardzo drogi ekskluzywny kosmetyk do demakijażu, lecz dosyć tani, dobry płyn micelarny z dosyć dobrej marki.

Nie dla mnie.

Do zakupu zachęciła mnie niewygórowana cena i ładne, estetyczne opakowanie.

Na początku spisywał się przyzwoicie. Ładnie pachniał, delikatnie odświeżał cerę, pozostawiał ją miękką choć z pełnym makijażem nie dawał sobie sam rady. Ale mam od tego inny produkt.
Ot, taki płyn do codziennego użytku, dla zachowania świeżości buzi.

Po pewnym czasie zaczął mi przeszkadzać, powstało kilka podskórnych gul, więc w ostateczności, nie chcąc ryzykować wylałam go i wyrzuciłam. Ale za całokształt daję mu 3 gwiazdki.

Gdyby nie ta sytuacja na pewno byłby przyzwoitym płynem, który starcza na długo i ma rozsądną cenę.

Używam tego produktu od: jakieś 2 miesiące temu

W miare dobry

Jak dla mnie ten płyn absolutnie mi wystarcza
jedynym minusem jest to że na powiece zostają mi cienie od tuszu które nie schodzą i ten płyn je tylko bardziej rozmazuje i ja używam ok 5 wacików na oczyszczenie całej twarzy więc to troche dużo. Opakowanie fajne cena również :)

Jeśli ktoś szuka taniego w miare dobrego płynu micelarnego myślę że ten będzie w sam raz ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie