Yves Rocher, Couleurs Nature, Puder sypki (stara wersja)

Yves Rocher, Couleurs Nature, Puder sypki (stara wersja)

Transparentny puder sypki, matowy lub z rozświetlającymi drobinkami. W Polsce dostępny w pudełeczku z całkiem zieloną podstawą, bez przezroczystej obudowy.

moj KWC niezaleznie od wersji puder jest genialny od wielu lat taki sam

jestem mu wierna niezaleznie od opakowania
choc to nie bylo najleprze opakowanie
puder rewelacyjny moj KWC od wielu lat

puder z wysokiej polki bardzo drobno zmielony lekko kryjacy

dalej jest rewelacyjny

Najlepszy, jaki mialam

Jesli to jest ten nowy puder http://www.yves-rocher.com.pl/product/show/pid/522 to to jest TO czego szukalam! Piekny zapach, sliczny kolor, latwosc nakladania. Nadaje piekny kolor mojej cerze, wyglada bardzo naturalnie. Nie mam zastrzezen! POLECAM!

Używam tego produktu od:tygodnia

MÓJ ULUBIONY

Mój ukochany puder, bez którego nie wyobrażam sobie życia- żadnej imprezy, a nawet wyjścia w słoneczny dzień.
Moim zdaniem ma same plusy. Do najważniejszych zaliczam:
+++++Jest bardzo wydajny
+++++Bardzo leciutki na buzi
+++++Cudownie rozświetla
+++++Dodaje błysku zarówno w szczególnych okazjach, kiedy można go nałożyć troszkę więcej, jak i codziennie, sprawiajac, że twarz nabiera tajemniczości i zawadiacko promienieje.

uwielbiam go i polecam z pełnym przekonaniem

Używam tego produktu od: 5 lat!!!!
Ilość opakowań: nie do zliczenia:)

Jeden z moich ulubionych

Miałam dwie wersje-tę rozświetlającą i ten zwykły.Oba:
-cudownie pachniały,
-spełniły swoje zadanie,
-stosowane razem(na kości policzkowe ten rozświetlający) dawały ciekawy efekt końcowy,
-niesamowicie wydajne,
-dodatkowy plus za nakładkę z dziurkami,
-cena odpowiednia do jakości,
-ładne opakowanie.
Ponadto ten bez drobinek fajnie stapiał się ze skórą,dobrze z nią współgrał
I z tego,co pamiętam dość dobrze nawilżały.

Używam tego produktu od:wielu lat
Ilość zużytych opakowań:3?

Świetny!

Skończyły mi się (wreszcie! choć po zaledwie 6 miesiącach) pryzmy sypkie i miałam szczery zamiar nabycia poudre libre Chanel. Zerknęłam jednak na wizaż i nawinął mi się powyższy puder ze średnią ocen cztery i zarazem w promocji w Yves Rocher:) 46 zł to nie ryzyko zatem nabyłam. Puder jest świetny! Jedynym minusem jest fakt że nie da się go zaaplikować dołączonym puszkiem - za mało pudru się na niego nabiera. Ja używam pędzla i efekt jest bardzo ładny, mało tego znacznie bardziej długotrwały niż pryzmy czy nawet puder Chanel (choć, żeby być całkiem szczerym, nie rozświetla aż tak fajnie jak Chanel). Jak dla mnie, biorąc pod uwagę cenę, zasługuje na 5* bo nie odstaje jakością od pudrów kilkakrotnie droższych.Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:nie widać ubytku

super

Matuje na kilka godzin, nadaje cerze ładny koloryt (mam wersje jaśniejszą). Stapia się ze skórą, brak efektu maski.
Bardzo wydajny. Puszek w stanie idealnym mimo częstego prania.
Nie jest drogi.

Ilość zużytych opakowań: minimalne zużycie pierwszego

jest świetny

To bardzo dobry, transarentny, rozświetlający puder - nadaje cerze delikatny blask matując ją równocześnie. Efekt nabłyszczenia jest średnio intensywny.
Jest średnio trwały, należy ponowić aplikację po jakimś czasie (czas ten podejrzewam zależy również od rodzaju skóry a nie tylko od jakości produktu).
Nie podrażnia, nie wysusza, nie ma drażniącego zapachu.
Zdecydowanie polecam.

Używam tego produktu od:1 rok

Ladnie rozswietla

Uwielbiam ten puder:D Slicznie pachnie, ma bardzo fajny puszek oraz ciekawe opakowanie. Mam wersje z rozswietlajacymi drobinkami, ktora na prawde pieknie rozswietla twarz:) Musze powiedziec, ze tez dobrze matuje, nawet 5-6 godzin (mimo iz nie jest to wersja matujaca). Aaa i jeszcze trzeba stwierdzic, ze jest bardzo wydajny:)

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 (prawie w ogole nie widac ubytku:))

nie zachwyca

Nie zachwyca, więc nie widzę powodu by do niego wracać. Plusy to ładne i trwałe opakowanie, puszek, ładny zapach, jasny kolor (mam transparent mate). Niestety moja buzia szybko zaczyna się świecić, mimo iż producent deklaruje ten produkt jako stricte matujący. Nie jestem zachwycona tym jak wygląda na twarzy - chyba jednak trochę nienaturalnie - lepszy w tej kwestii jest puder Luminelle. Mógłby być bardziej aksamitny, miękki. Myślę że jeszcze nie odkryłam możliwości naprawdę dobrego pudru sypkiego, dlatego kusi by zainwestować w jakiś wysokopółkowy, bo ten zasługuje najwyżej na 3 *.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:jedno w trakcie

fajny

Używam go od bardzo dawna i nie moge powiedzieć złego słowa na jego temat. DOskonale matuje i daje naturalny efekt tak że prawie go nie widać , a twarz jest mimo wszystko ładnie ujednolicona. Jest bardzo wydajny, ja mam go ponad pół roku jak nie dłużej:) Ma bardzo przyjemny zapach! Jedyna wada to chyba cena, nawet w promocji kosztuje dobre ponad 40zł;(

Lubię go

Mam transparentny odcień. Jest średnio gruby, ma miły zapach.
Wygładza skórę, faktycznie dobrze się wtapia w makijaż, co przy jego sypkości jest dużą zaletą.
Bardzo wydajny. Używam codziennie, aby złagodzić efekt różu na policzkach i nie wiem kiedy zużyje. Cały czas mam tyle samo.
Nie lubię tylko tej gąbeczki. Wykonano ją z nieprzyjemnego tworzywa i jest nieporęczna, bo nie ma za co ją przytrzymać.

Coraz lepiej...

Na pewno lepszy niż puder z serii Luminelle, choć też trzeba bardzo uważać, żeby nie przesadzić z ilością, bo wtedy widać go na twarzy jako szarawy pył i nijak nie chce się wtopić w makijaż.
Stosowany oszczędnie wypada przyzwoicie, matuje na długo (jedna poprawka pod koniec dnia, ale to na mojej normalnej już ostatnio - po licznych a kosztownych i nierzadko bolesnych terapiach, hm.. - skórze, nie wiem jaki byłby efekt na tłustej/mieszanej). Niestety na niektórych podkładach potrafi się zważyć, na innych sprawdza się bezproblemowo. Troszkę za mało miałki, jak na mój gust.
Dobry, naturalny, transparentny kolor, pasuje każdemu.
Ładny zapach.

UPDATE 20.10.2004
Wersja z drobinkami przydaje się jako miejscowy rozświetlacz, na wieczór zaskakująco dobrze wygląda też użyta samodzielnie. A najlepszy efekt daje zmieszanie obu wersji pół na pół :)