Bell, Multi Mineral, Mat & Cover Make-Up (Fluid matująco - kryjący z kompleksem składników mineralnych)

Synergiczna kompozycja trzech minerałów - miedzi, cynku i magnezu tworzy Mineral Complex, który:
- pobudza skórę do odnowy,
- chroni przed wolnymi rodnikami,
- pomaga na dłużej zachować cerze naturalny blask i młodzieńczy wygląd.
Specjalne mikrogąbeczki pochłaniają nadmiar wilgoci z naskórka, zapewniając perfekcyjny i długotrwały efekt matowej skóry. Odpowiednio dobrane pigmenty gwarantują idealne pokrycie niedoskonałości cery.
Zawiera wit. C i E oraz filtr UVB, chroniący skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

Świetny, tani podkład

Uwielbiam ten podkład! Jest tani, a według mnie dorównuje produktom z górnej półki.
U mnie sprawdził się świetnie, z tym, że mam cerę mieszaną, a niedoskonałości raczej rzadko się pojawiają.

+nie zapycha porów,
+jest trwały, nie trzeba porpawiać makijazu w ciągu dnia,
+lekko matuje, jednak ja zawsze używam jeszcze pudru,
+cena! jest bardzo tani, a często jest też w promocji,
+dobrze kryje, jednak gdy mam jakąś krostkę muszę zakryć ją korektorem, bo podkład sobie aż tak dobrze nie radzi,

-jest lekko lejący, z kremem/bazą świetnie się nakłada, jednak bez tego ani rusz! Na "gołą" buzię strasznie się rozmazuje i pozostawia smugi :(,
-ostatnio zauważyłam, że trochę się ściera, jednak używam tego produktu od dawna i wcześniej mi się to nie zdarzało, nie wiem, czy to wina innego pudru, czy kupiłam jakieś trefne opakowanie.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Nie polecam dla cery trądzikowej

Produkt nie nadaje się do cery mieszanej trądzikowej kompletnie. Mojej przynajmniej. Zapchał moje nieszczęsne pory i przez niego zawsze pojawi się coś nowego :(.
Z innych nieszczęść mojej twarzy: jestem blada. I tu niestety nie sprawdził się najjaśniejszy odcień tego podkładu: najzwyczajniej w świecie zpomarańczowiał.
Nakłada się go ciężko, pomagało jedynie mieszanie z GorVitą AloeVera.
Jest średnio wydajny. Opakowań odkręcanych nie lubię, wolę te z pompką, więc opakowanie zostawiam waszej osobistej ocenie.
Poza tym trwałość: u mnie maksymalnie 5 godzin... Bez rewelacji. A poza tym z nazwy wynika, że ma matowić i kryć- nic z tych rzeczy ;). Potrzebny do niego dobry puder i dobry korektor.
Raczej już nie kupię, chyba, że na łeb upadnę.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Cena=JAKOŚĆ

Lubię zmieniać zawartość swojej kosmetyczki, dlatego też spotkałam się z tym podkładem. Doradziła mi go koleżanka oraz pani na stoisku Bell. Ogólnie rzecz biorąc jak za tą cenę jestem z niego zadowolona, bo ładnie kryje, ma na mojej buzi ładny odcień. Niestety nie utrzymuje się on zbyt długo na mojej skórze.

PLUSY:
cena
odcień
krycie
wydajny

MINUSY:
brak trwałości
potrzebne jest zmatowienie

Nie jestem super zachwycona, ale zawiedziona też nie jestem, szczególnie, że za podkład nie dałam więcej niż 20 zł.

dobry!

Odkąd pamiętam używałam tego fluidu.
Jak dla mnie:
+dobrze rozprowadza się palcami i pędzlem
+matuje
+nie świeci się na buzi
+nie przesusza
+trzyma się 6-8 godzin perfekcyjnie (u mnie)
+pomimo że matuje daje efekt świeżej cery.
+cena

Używałam tego podkładu przez długi, długi czas. był dla mnie nie zastąpiony. Teraz zaczęłam próbować czegoś innego. Ale ten zawsze mam w kosmetyczce. Jeżeli nie jestem pewna jakiegoś nowego podkładu, a wychodzę na dłuższy czas lub na imprezę to jednak zawsze go używam.
Polecam!!!!

Używam tego produktu od: 4 lata
Ilość zużytych opakowań: 7 30g

Beznadzieja

Wydawałoby się, że matujący, mineralny i kryjący podkład będzie idealny dla mieszanej cery z problemami. Niestety, zostałam zrobiona w kanał....

Plusy:

- Dobrze wygląda....świeżo po nałożeniu
- Nawet nieźle kryje
- Kremowa konsystencja
- Cena w promocji

Minusy

- Świecę po nim jak psu jajca
- Jasny kolor szybko ciemnieje
- Kryje...ale podkreśla suche skórki, niedoskonałości, wchodzi w nierówności - po godzinie czy dwóch wygląda fatalnie
- Zapycha
- Ciągle trzeba go matowić (ŻADEN puder nie daje sobie z nim rady)
- szybko się ściera

Nie polecam.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Dobrze się u mnie sprawdza

Używałam dużo fluidów, ale ten należy do jednego z moich ulubionych i często do niego wracam.

Plusy:
- matuje
- kryje ( teraz niestety potrzebuje większego krycia i mieszam go z innym fluidem ;) )
- maskuje rozszerzone pory!
- jest trwały, nie ściera się u mnie nawet po kilkunastu godzinach
- cena

Minusy:
- ciemnieje na twarzy, wpadając lekko w pomarańczowy kolor
- szybko się kończy - używam większej ilości i starczy mi na niecały miesiąc

Wygląda o wiele lepiej (naturalniej), gdy używam pędzla do makijażu, ogólnie polecam :)

Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Dobry

Dla mnie dobry podkład, bo mam lekko żółtawą cerę i ciężko znaleźć coś, co by nie było dla bardzo bladych lub bardzo opalonych osób. Po utrwaleniu pudrem wygląda całkiem nieźle :) fajna gama kolorów, nie wysusza, nie robi grudek na twarzy i nie zatyka.

Używam tego produktu od: Trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jedno w trakcie

Jeden z najlepszych

Jest to mój faworyt, zaraz po Lirene City Matt. Pięknie kryje, matuje i rozświetla jednocześnie, ładnie się stapia ze skórą, a nałożony płaskim pędzlem Hakuro wygląda oszałamająco. Gdyby nie to, że uwielbiam testować co i rusz nowe podkłady kupowałabym go cały czas. Genialny!

Plusy:
+ kryjący
+ nawilżający
+ matujący
+ tani
+ dostępny w Naturze
+ wygląda bardzo naturalnie (mam odcień 1 Light Beige)
+ zastygając nie tworzy maski

Minusów brak, może tylko przydałby się jeszcze jaśniejszy odcień, bo numerek 1 jest dla bladzioszków jeszcze odrobinę za ciemny.

Ilość zużytych opakowań: 2 po 30 ml

Dobry produkt

Jest to produkt godny uwagi, ale na pewno nie najlepszy z tych, które do tej pory miałam. Mimo to pewnie zagości ponownie w mojej kosmetyczce ze względu na cenę i adekwatną do niej jakość. Produkt jest średnio kryjący, ale można nakładać grubszą warstwę tam gdzie się jej potrzebuje, a po przypudrowaniu całości nie wygląda to sztucznie. Po za tym także osoby o jasnej, żółtawej karnacji są w stanie wybrać sobie odpowiedni kolor.

Plusy:
- cena
- kolory
- nie wysusza i nie zapycha
- nie ściera się
- jest długotrwały

Minusy
- ma tendencje do ciemnienia, pomarańczowienia
- dostępność
- wydajność

Używam tego produktu od: 4,5 miesiąca

nie dla mnie

Kupiłam go bo musiałam coś tam kupić do buzi a nie chciałam niczego drogiego, ponieważ bardzo czesto dopieram nie odpowiednie kolory. Tak bylo i w tym przypadku...

Plusy:
- cenia, 15 zł.
- ładnie kryje
- odpowiednio matuje nie ma efektu maski
- długo sie trzyma

Minusy:
- po zetknięciu z moja buzią zrobił sie pomarańczowy a wybrałam begie.
- dosć cięzki bardziej nadaje sie na jesien - zime niż na lato.

podsumowując wiecej go nie użyję, leże całe opakowanie. dziś ide po kolejny mam nadzieje ze trafny fluid.

Używam tego produktu od: od dwoch dni
Ilość zużytych opakowań: troche.

Szału nie ma...

Kupiłam go na promocji za całkiem przystepną cenę na wczasach.

Plusy tego preparatu to:
- zapach

Na minus oceniam:
- słabe matowienie
- krótki czas działania podkładu
- mało co kryje...
- uczula! (uczulił mnie tak, że wskazana była wizyta u dermatologa!)

Używam tego produktu od: Rok temu

ulubieniec

przetestowałam chyba wszystkie podkłady jakie są dostępne w cenie do powiedzmy 90zł Śmiesznie tani Bell okazał się najlepszy.
Pół gwiazdki odejmuję za świecenie po ok 2 godzinach, z kolei przypudrowanie go tworzy już maskę, pozostają bibułki.
Podkład dobrze kryje
nie wysusza
nie zapycha
śmiesznie tani
wystarczająca gama kolorów na wiosnę lato jesień i zimę
sprawdza się o każdej porze roku

jest najlepszy!

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: 6 8 może 10 :)