Iwostin, Sensitia, Krem intensywnie nawilżający SPF 20 (średnia ochrona)

Iwostin, Sensitia, Krem intensywnie nawilżający SPF 20 (średnia ochrona)

Lekki, delikatny, hypoalergiczny, długotrwale nawilżający krem na dzień z zawartością fotostabilnych filtrów UVB: SPF 20/UVA: 14, gwarantujących codzienną ochronę przeciwsłoneczną. Polecany szczególnie do pielęgnacji skóry wrażliwej i alergicznej. Krem zawiera składniki o właściwościach przeciwrodnikowych i przeciwzmarszczkowych, m.in. połączenie witamin C i E oraz łagodzącą i kojącą wodę termalną z Iwonicza Zdroju. Doskonały jako podkład pod makijaż.

słaby z niego nawilżacz

Mam cerę suchą. Tego kremu używałam na przełomie wiosny i lata, także w okresie gdzie twarz nie jest aż tak spragniona nawilżenia. Pomimo tego i tak nie czułam, żeby moja cera była odpowiednio nawilżona. Po jakimś czasie od posmarowania czułam nieprzyjemne ściągnięcie twarzy.
Krem jest leciutki, ale jednocześnie jakby mokry. Szybko się wchłania, dobrze trzyma makijaż. Ma wygodne opakowanie, nie jest też drogi.
Nie uczula, więc ma u mnie duży plus, jednak jego działanie oceniam jako średnie. Super, że nie zapycha, a mam ku temu bardzo duże skłonności. Nie wrócę do niego więcej, bo znam kremy tańsze, a lepsze w działaniu.

Idealny na długie zimowe spacery. Polecam

Ten krem nawilżający Iwostin miałam ostatniej zimy i nie tylko i tak jak klasyczna Sensitia lub Hydratia bardzo dobrze nawilża twarz, jest delikatny dla skóry, nie podrażnia jej. Dodatkowo szybko się wchłania nie pozostawia tłustej warstwy ani też sam w sobie nie jest bardzo tłustym mazidłem. Po jego wyschnięciu skóra jest nawilżona przez kilka godzin. Krem jest bezzapachowy
Ps. Porównując do innych kremów nawilżających Iwostin ten mocniej nawilża, chroni przed np. mrozem bowiem ma aż 20 SPF dlatego używam go często właśnie zimą.
Minus opakowanie do rozcinania by użyć go do końca.

Jest dobry

Mam cere bardzo wrażliwą odkąd dermatolog polecił mi ten krem odstawiłam wszystkie inne. Fajnie nawilża, ma delikatną konstytencje, bardzo przyjemny zapach, dobrze się wchłania.

Kupiłam go w zwykłej aptece za ok.35 zł ale można znaleźć go w dobrych promocjach w Superpharm w cenie ok. 20 zł

Polecam każdej, która ma problem z bardzo suchą skórą.

Zawsze do niego wracam

Super krem na co dzień do suchej cery. Nawilża na cały dzień i uelastycznia skórę. Nie zapycha, nie ma zapachu, nie pozostawia białego filmu. Jeden z moich ulubieńców, do których zawsze wracam.

Mój hit

Nie spotkałam jeszcze innego kremu, który dawałby mi efekt tak doskonale nawilżonej, odżywionej i jędrnej skóry. To mój absolutny faworyt i nie wiem, czy uda się komuś go przebić. Szybko się wchłania, nie jest tłusty, a efekt jaki daje można porównywać do tych bogatych, tłustawych kremów na noc. Uwielbiam <3

REWELACJA

Krem świetnie nawilża i nie zapycha porów. Mam skórę mieszaną z tendecją do suchej oraz problem z zaskórnikami. Skóra przetłuszcza mi sie w strefie T, natomiast po umyciu od razu robi się nieprzyjemnie ściągnięta. Ten krem super nawilża ją przez cały dzień, przy czym nie powoduje pogorszenia sie stanu zaskórników. Ogólnie jestem fanką serii Sensitia - regularnie uzywam też ich podkładu oraz krmu na noc.

Bardzo dobry krem!

Kupiłam zachęcona opiniami Wizażanek, a także tym, że wciąż poszukiwałam &quot;tego jedynego&quot;. Krem jest świetny, spełnia wszystkie obietnice producenta.

+przede wszystkim - wspaniale nawilża! Moja cera jest z reguły sucha, jesienią i zimą zwłaszcza, suche skórki były codziennością. Krem Iwostinu świetnie sobie z nimi poradził.
+buzia jest gładka, doskonale nawilżona, ukojona
+łagodzi wszelkie podrażnienia
+NIE ZAPYCHA
+wygładza
+filtr
+skóra świetnie na niego reaguje. Skończyły się moje problemy z suchą skórą, cera wygląda ładnie i promiennie
+wchłania się bardzo szybko, a więc idealny pod makijaż
+wydajny - przy codziennym stosowaniu dwa razy dziennie wystarczył mi na dwa miesiące, więc duży plus za to
+tani - jak na apetyczny krem, cena jest niska. Ja zapłaciłam za niego około 25zł, więc niewiele za tak dobry produkt
+ładne, wygodne opakowanie

Polecam ten produkt, bo jest naprawdę świetny.

Używam tego produktu od: Dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Wreszcie krem zgodny z opisem

Kupiłam ten krem pod wpływem opinii farmaceutki.
Już po pierwszym uzyciu bardzo mi się spodobała konsystencja i delikatność kosmetyku.
Po dłuższym czasie przyznaje,że to do czego ma służyć ten krem jest spełnione - nawilża moja buzię. Cera jest miekka, delikatna.
Filtr UV to dodatkowy plus.
Jedyny minus- buzia świeci się jakis czas po nałożeniu kremu.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: W trakie 1-ego

Tragedia

Doradziła mi go dermatolog gdy walczyłam z trądzikiem. Przez jakiś czas nawet mi odpowiadał ale z czasem stał się ciężki.
Twarz świeciła mi się strasznie! Tworzył się tłusty film. Makijaż się ważył co wyglądało fatalnie.
Zaczęłam stosować go na noc ale rano wstawałam z wrażeniem, że moja twarz pokryta jest smalcem!
Na dodatek zmienili opakowanie na mniejsze i podnieśli cenę.
Nie warto!

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Polecam dla odwodnionych!

Moja skóra jest wrażliwa, skłonna do podrażnień i niestety odwodniona. Wiecznie szorstka, przesuszona, nadreaktywna i wymagająca dobrej pielęgnacji. Krem z serii Sensitia testowałam z duszą na ramieniu, gdyż wcześniej produkty z tej serii potrafiły zapchać moją skórę. Jednak po miesięcznych obserwacjach mogę powiedzieć, że:

+ Super, super nawilża. Moja skóra jest ukojona, gładka, miękka i ma zdrowy blask przez cały dzień. Po dłuższym używaniu widzę ogólną poprawę cery.
+ Zawiera filtr więc jest idealny na sezon wiosna/lato.
+ Nie pachnie i ma dobrą konsystencję. W miarę szybko wchłania się w skórę.
+fajnie przygotowuje skórę pod makijaż

- przy skórze tłustej twarz może szybciej się świecić
- wchłania się dość wolno

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Za słabo nawilża

Muszę mu popsuć opinię. Pomimo, że to krem intensywnie nawilżający nie nawilża dostatecznie mojej mieszanej skóry. Policzki jak były przesuszone tak są nadal, nieprzyjemnie ściągnięte. Nie radzi sobie z nimi. A szkoda, bo nie zapycha, posiada filtr (choć ja jestem zwolennikiem dodatkowego nakładania filtrów o spf 30 co najmniej) i jest całkiem sympatyczny. Co z tego, jeśli w moim przypadku to &quot;intensywnie&quot; ani &quot;nawilżający&quot; kompletnie się nie sprawdza.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

najlepszy

Dobry krem nawilżający i w dodatku z filtrem co jest u mnie teraz wazne gdyz uzywam skinorenu rano, tak jak pisałam dobrze nawilża, nie zapycha na co zawsze zwracam uwagę w kosmetykach, przyjemnie pachnie, trochę sie buzia po nim świeci ale to raczej przez filtr takto wszystko na plus :(