Maybelline New York, Volum' Express, Curved Brush Mascara (Tusz pogrubiający i podkręcający)

Jest to pugrubiający i podkręcający tusz do rzęs. Ma rewelacyjny aplikator i świetnie podkręca rzęsy. Można uzyskać naprawdę teatralny efekt. Tusz jest produktem średnio trwałym, łatwo go zmyć mleczkiem kosmetycznym.

*jeden z najlepszych*

używam tego tuszu już dość długo i choć bardzo często przeskakuję na jakiś inny bo nowości jest coraz więcej to jeśli chcę mieć tusz niezawodny to ten m.in. to takich należy
jest łatwy w obsłudze szczoteczka raczej standardowa więc nie ma z nią większych problemów rzęsy są wyraźniejsze dłuższe i znacznie pogrubione tusz nie kruszy się, nie rozmazuje,łatwo zmywa( przynajmniej wersja nie wodoodporna bo wodoodpornej jeszcze nie przetestowałam)
cena również nie wygórowana gdyż ja za każdym razem jak go kupuje to płace za niego 13,90 a nie 17 czy 25 zł a zakupu dokonuję w drogerii

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:wiele

Używam od jakichś 6-7 lat i zawsze do niego wracam. Pięknie podkreśla rzęsy, podkręca je i optycznie "otwiera oko". Nie trzeba się namęczyć by idealnie pokryć rzęsy, wystarczy 1 warstwa.
Plusy:
+ konsystencja,
+ bardzo dobra szczoteczka,
+ głęboka czerń,
+ wydłuża, podkręca, pogrubia - efekt baaaardzo dobry,
+ nie skleja, nie robi grudek,
+ idealnie rozdziela rzęsy,
+ nie rozmazuje się,
+wydajny,
+cena

moje rzęsy są dość nie widoczne. Próbowałam już wielu tuszy, ale tylko ten okazał się strzałem w dziesiątkę. Mocno pogrubia rzęsy i są one bardzo wyraziste. Bardzo łatwo się nakłada.

Pierwszy

To był mój pierwszy tusz do rzęs, podebrany mamie. Przez długi czas używałam tylko jego. Daje ładny efekt naturalnych rzęs, nie skleja ich, wręcz rozdziela. Ma ciekawą, wygiętą szczoteczkę, nie widziałam takiej w innych tuszach. Chętnie kupiłabym ponownie, gdybym tylko mogła go gdzieś znaleźć.

Całkiem

Tusz kupiłam na promocji w Rossmannie skuszona niska cena i opinią mamy, która bardzo go lubi.

Tusz zamknięty w standardowym opakowaniu, które dobrze się otwiera i zamyka. Ma ładny niebieski kolor.

Szczoteczka jest silikonowa, na początku nabierała zbyt dużo produktu, potem już było okej. Tusz ma piękny wyrazisty intensywny kolor.

Zdecydowanie pogrubia i podkręca rzęsy. Nie skleja ich, nie powoduje efektu pajęczych nożek.

Tusz po całym dniu nie rozmazuje się. Nie wymaga poprawek. Jedynym minusem jest to, ze trudno się go zmywa.

świetny

Najlepszy tusz jakiego używałam, ciężko go teraz namierzyć w drogeriach ale jak już znajdę to kupuję kilka opakowań. Używałam go kilka lat i jestem mega zadowolona, nie kruszy się, świetnie wydłuża rzęsy a co najważniejsze nie skleja ich przy tym, cena też adekwatna do jakości. Super wydajny wystarcza na bardzo długo.

Tusze

Uzywam go juz z pare mies i nie narzekam jest dosc wydajny, na pewno wart swojej ceny, idealnie pogrubia rzesy i nie skleja ich. Nie jest to tusz z wyzszej polki ale jak dla mnie wiele mu nie brakuje.

Maybelline, Volum' Express, Curved Brush Mascara (Tusz pogrubiający i podkręcający)

Miałam go bardzo dawno temu - jeden z moich pierwszych tuszy. Miałam wielkie oczekiwania, a zawiodłam się mocno. Teraz wiem, ze istnieją lepsze mascary.
Miała bardzo dziwną konsystencję. Przypominała mi bardzo gęstą smołę. Czarna była mocno, to fakt, ale przy okazji nie za ładnie pachniała. Szczoteczka jest duża, tradycyjna o krótkich włosiach. Można dotrzeć nią do najkrótszych włosków, ale nie gdy ma się male oczy. Po wyjęciu szczoteczki z opakowania jest ona maksymalnie oblepiona produktem, więc łatwo się nią ubrudzić. Podczas malowania wszystko jest nią umazane, ale nie rzęsy. Łatwo się ześlizguje i zahaczyć o powiekę. Nigdy nie miałam problemu z tradycyjnymi szczoteczkami i zazwyczaj ładnie rozdziela rzęsy, ale nie ona,a raczej to, ze produktu na nią nabiera się za duzo. Zamiast wyczesywać, maśli się na rzęsach. Tak myślę, ze może miałam jakaś wadliwą sztukę. No nie wiem. .. :/ Tusz ten bardzo sklejał rzęsy, był za gęsty - stanowczo. Pozostawiał grudki.
Większego efektu na rzęsach jakoś nie zauważyłam. Słabo podkręcał, a za mocno wręcz pogrubiał. Zamiast ładnego pogrubienia, zbijał się w pajęcze kępki. Szybko zauważam, podczas noszenia, osyp. Kruszył się. Nie wysychał do końca i odbijał się na powiece.
Nie wart był prawie 30 złotych.
Nie miałam do niego siły i szybko wyrzuciłam. Nie mam pojęcia, czy on dalej jest dostępny w sprzedaży, ale na pewno nie zamierzam go kupić ponownie.
Daje 2+\5. Nie najgorszy na świecie, ale również nic szczególnego.

Przyjemny

Tusz ma bardzo intensywny czarny kolor i wygodną, precyzyjną szczoteczkę, która nabiera odpowiednią ilość produktu. Ładnie wydłuża i pogrubia rzęsy nie sklejając ich przy tym, daje naturalny efekt bez grudek i "pajęczych nóżek". Łatwo dotrzeć szczoteczką nawet do małych rzęs w kąciku oka. Wytrzymuje na rzęsach bardzo długo, nie kruszy się ani nie osypuje. Jestem z niego bardzo zadowolona i pewnie nie raz jeszcze go kupię.Polecam

ZALETY: cena
nie kruszy się
nie rozmazuje się
skuteczność
trwałość
wydajność

Jest mega!

Uwielbiam ten tusz! Mam długie, cienkie i w miarę gęsto rozmieszczone rzęsy a on je idealnie podkreśla! Nie skleja ich a ładnie pogrubia, wyczesuje i wydłuża :)
Maskara zawsze nadaje im fajny kształt.

Niestety, od dłuższego czasu nie mogę go nigdzie dostać nad czym bardzo ubolewam.

Bez efektu wow

Tusz mocno pogrubia rzęsy. Niestety ciężko mi dobrze nałożyć tusz, żeby uzyskać fajny efekt. Szczoteczka jest dla mnie trochę niewygodna, lepsza może byłaby silikonowa. Raczej nie nadaje się do krótkich rzęs, nie daje efektu wydłużenia. Mimo to tusz faktycznie pogrubia i podkręca rzęsy, jednak nie daje spektakularnego efektu.

super!

Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu, tusz sprawdza się naprawdę super! Pogrubia i podkręca rzęsy - nawet te całkiem krótkie i niezbyt gęste wyglądają po jego zastosowaniu naprawdę spoko! Nie skleja rzęs, nie kruszy się po nawet 10h! łatwo się go zmywa, choć on podoła nawet długiej roztańczonej imprezie. Lubię jego opakowanie, ale tez dużą szczoteczkę, która jednak jest precyzyjna i jej kształt sprawia, że nie brudzimy się podczas aplikacji. jestem jak najbardziej na tak i polecam spróbować kiedy tylko skończy się wam tusz :)

Polecam ;)

Pogrubiająco-podkręcający tusz do rzęs Volum' Express, Curved Brush Mascara od Maybelline zakupiłam w drogerii internetowej jak była promocja. Zachwyciła mnie zakrzywiona szczoteczka, która okazała się strzałem w dziesiątkę. Tusz ma fajną głęboką czerń, nie skleja rzęs, wydłuża, pogrubia. Sprawia, że nasze oko wygląda jak oko aktorki, jest większe, odważniejsze. Tusz nie kruszy się, nie wysycha za szybko. Tusz łatwo można zmyć płynem do demakijażu. Polecam