Schwarzkopf Professional, Osis +, Dust It, Puder matujący do włosów

Schwarzkopf Professional, Osis +, Dust It, Puder matujący do włosów

Lekki puder do nadawania włosom tekstury. Daje miękkie, matowe efekty. Delikatnie utrwala fryzurę i oddziela od siebie pasma włosów. Pozostawia włosy naturalne w dotyku. Odkryj delikatność pudru i niezliczone możliwości stylizacji.
Nanieś niewielką ilość DUST IT u nasady włosów albo przed aplikacją rozprowadź produkt w dłoniach. Nałóż u nasady włosów i na skórę głowy.
Produkt profesjonalny.

inne, pudry do włosów
matujące, nadające objętość, utrwalające
w słoiku
Utrwalenie
średnie
lekkie

Przeciętny

Ten konkretny puder poleciła mi fryzjerka, ale nie widzę istotnej różnicy między nim, a tańszym marki Batiste. Na plus liczę mu to, że sprawia wrażenie drobniej zmielonego, jakby bardziej miękkiego i mniej lepkiego - to ostatnie czuć zarówno na dłoniach jak i na włosach.
Ale efekty działania są takie same: nie ma zbyt dużego dodania objętości, włosy sypią się mniej, ale ciągle denerwująco opadają mi na twarz i oczy - utrwalenie jest krótkotrwałe.
Najbardziej chyba sprawdza się w kwestii matowania - taki efekt rzeczywiście się pojawia, tylko że ja tego nie rozumiem - kto chce mieć matowe włosy, standardowo dąży się do połysku, czyż nie?

Warto zwrócić na niego uwagę!

Dlaczego warto?
Puder jest delikatny dla włosów przy czym potrafi zdziałać cuda. Jeśli potrzebujemy objętości lub zmatowienia naszej fryzury on świetnie sobie z tym poradzi. Już niewielka ilość produktu naniesiona na skórę głowy odbija od nasady włosy i unosi je. Szczególnie polecam do fryzur krótkich lub włosów średnich.
Aplikacja jest prosta łatwa i przyjemna, puder po aplikacji znika we włosach i jest niezauważalny ale efekt działania widać od razu.
Produkt jest wydajny i stosunkowo niedrogi.

Matowe wykończenie

Używam często do stylizacji włosów. Włosy po użyciu proszki są łatwe do układania. Proszek ma dość ładny zapach. Bałam się na początku że będzie widać. Proszek na moich ciemnych włosach.. ale nie. Nie mam na wkosach efektu mąki. Polecam.

Chyba nie potrafię go używać!

Kupiłam puder w sklepie fryzjerskim. Opakowanie ładne bardzo małe. Puder ma wilgotna konsystencje. Po aplikacji na samej nasadzie włosy były mocno wysuszone i bardzo sztywne. Owszem otrzymywałam objętość ale wg mojej estetyki wyglądały nie świeżo. Nie da się wyczesać tego białego pyłu. Włosy po tym mocno się elektryzują. Jakoś chyba nie umiem tego używać albo po prostu produkt nie jest do moich włosów.

Podoba mi się

Puder do włosów bardzo mi odpowiada, nadaje moim włosom objętości, utrzymuje się ona długo. Dodatkowo puder jest wydajny, ale trzeba po nim myć włosy bo są nieprzyjemne w dotyku jak po wielu tego typu produktach. Poza tym zostawia on białe ślady na włosach dlatego uważam ze jest on raczej tylko dla blondynek.

Bombowa objętość.

Produkt godny polecenia. Powinien znajdować się u każdego kto jest zwolennikiem objętości "artystycznego nieładu na włosach" nadaje objętość zarówno krótkim jak i długim wycieniowanym włosom. Na pewno trzeba uważać aby nie przesadzić z aplikacją produktu, wystrarczy bardzo mała ilość aby włosy nabrały vooooolume. ????
Bardzo duży plus za wydajność produktu.
Opakowanie jest malutkie i poręczne, na pewno wszędzie się zmieści. Moje włosy jest bardzo ciężko unieść, a puder Osis+ nie ma z tym żadnego problemu. Jestem bardzo, bardzo na TAK!

Unosi i stylizuje

To już moje trzecie opakowanie pudru do włosów. Bardzo go polubiłam za jego działanie. Świetnie podnosi i stylizuje włosy od nasady na wiele godzin( moje średniej długości kręcone, ale również proste, krótkie chłopaka ), nie obciążając ich, nie przetłuszczając, a przy okazji układają je tak jak zaczeszę je ręka w danym momencie. Nie jest to produkt do codziennego stosowania, ponieważ przy regularnym używaniu trochę swędziała skóra głowy, ale jako produkt do domowej i udanej stylizacji to strzał w 10. Warto zwrócić uwagę, aby w trakcie aplikacji nie przesadzić z ilością pudru i rozkładać równomiernie, może trochę skleić i zabielić włosy.

Uważam, że ten produkt jak na swoją cenę, jest rewelacyjny. Zgodnie z obietnicą producenta i mojego fryzjera, ten puder matuje i unosi włosy. Stają się one podatne na stylizacje, a fryzura wygląda na bardziej uniesioną i gęstą. To, co nie do końca mi odpowiada to fakt, że włosy u nasady stają się suche i tak też wyglądają.

Super produkt na wiecznie przyklapnięte włosy

Jak w tytule - super produkt, ale tylko pod warunkiem, że umiemy się z nim obchodzić. Wystarczy naprawdę minimalna ilość. Ja borykam się z wiecznym "przyklapem" włosów, więc sięgam po niego od czasu do czasu. Przerzucam wybrane pasmo na drugą stronę przedziałka, sypię odrobinę tego pudru w to miejsce "pod" pasmem i delikatnie wcieram. Efekt jest :) ale jak przesadzi się z ilością to jest koszmarek. Ciężko to potem rozczesać, włosy są jak beton :D

Swietny produkt-zastepujacy tapirowanie

Co tu duzo mowic-rewelacja.
Cena nie jest wysoka biorac pod uwage dzialanie i wydajnosc.
Swietnie podnosi wlosy u nasady bez zbytniego obciazania ich-tak , tak to mozliwe ale...ilosci jakie sypiemy na skalp glowy sa minimalne-jedna stukniecie palcem w "solniczke" naprawde nie wiecej bo bedziemy mieli posklejane wlosy, skorupe i zero oczekiwanego efektu.
Po nasypaniu odpowiedniej ilosci- wmasowujemy (koleczka) puder w skore glowy po to aby cieszyc sie fryzura a'la Chopin do nastepnego mycia glowy :)
Aby poprawic fryzure w ciagu dnia wystarczy pogmerac znowu we wlosach i gotowe.
Nie widze zadnych minusow-zadnych. Nie spowodowal wypadania wlosow, swedzenia skory czy tym podobnych.
Nie ma zapachu -ideal!
Uwaga-nalezy dokladnie umyc wlosy szamponem -2 razy-aby pozbyc sie ilosci wczesniej nalozonych
to tyle-polecam i zaluje ze go wczesniej nie odkrylam

Genialny

Najlepszy produkt push up do włosów.
Jednak trzeba umieć go dozować. - przeczytałam jedną opinię o "posklejanych włosach" i od razu pomyślałam o przedawkowaniu tego produktu.

Osis dust it jest pudrem o bardzo lekkiej konsystencji. Nakładając go na rękę czuć wyraźną szorstokść produktu; taki sam efekt mamy na włosach.
Idealny do stylizowania włosów krótkich, połdługich z wyraźnym cieniowaniem.
Uzywam teg go go podniesienia włosów u nasady robiąc koki, kucyki lub przy luźnych wiązaniach. Pięknie układa fryzurę i nadaje efekt nieładu.

Ilość zużytych opakowań: małe

Ok!

Z produktem do domu wrócił mój mąż od fryzjera. Zapłacił, a raczej przepłacił za niego... wydając 100zł. Normalnie można kupić ten puder za około 20zł więc naprawdę przebitka dobra!

Bardzo fajny produkt do włosów cienkich i potrzebujących podniesienia. Nakładamy go POD włosy, unosząc pasma, tak aby przykryć puder włosami. Potem warto wsunąć palce we włosy i lekko je roztrzepać. Daje to fajną objętość i utrwalenie. Na koniec odrobina lakieru, ponownie od środka.
Taka instrukcja pozwoli nawet najcieńsze włosy utrzymać w porządku cały dzień. Dobre cięcie, ten puder i odrobina lakieru to gwarancja sukcesu! :)
Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 duże