Nivea, Visage, Odświeżająca maseczka nawilżająca

Nivea, Visage, Odświeżająca maseczka nawilżająca

Z minerałami morskimi i witaminą E, odświeżająca i ujędrniająca. Dostarcza skórze dodatkowej porcji nawilzenia pozostawiając ją gładką i delikatną. Odświeżająca formuła z witaminą E i ekstraktem z muszli morskich uzupełnia niedobory wody w górnych warstwach naskórka natychmiast wygładzając i ujędrniając skórę. Staje sie ona ujędrniona, gładka, delikatna i odświeżona.
Do wszystkich typów skóry. Saszetka 15 ml wystarcza na 1 zastosowanie.

Skład: Aqua, Glycerin, C12-15 Alkyl Benzoate, Cetearyl Isononanoate, Behenyl Alcohol, Hydrogenated Coco - Glycerides, Myristyl Myristate, Ceteareth-20, Octyldodecanol, Panthenol, Aluminum Starch Octenylosuccinate, Dimethicone, Carboxymethyl Chitin, Tocopheryl Acetate, Buxus Chinensis, Sodium Carbomer, Lanolin Alcohol, Maris Limus, Ostrea, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, DMDM Hydantoin, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben, Sodium Hydroxymethyl Glycinate, Parfum, CI 42090

Cena: 4 zł

Yes yes yes

kupuje ta maseczke w czasie zimy bo wtedy mam okropnie sucha skore-suche skorki pojawiaja sie codziennie a ta maseczka swietnie nawilza cala twarz; bardzo bardzo lubię

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: ponad 10

Nic specjalnego

Nie przepadam za maseczkami Nivea, są drogie a efekt jest zwykle marny. Ta maseczka nie byłaby taka najgorsza - całkiem dobrze nawilża )acz znam tańsze, które robią to lepiej), nie podrażnia skóry i ładnie pachnie. Jest niestety bardzo tłusta i ciężko się wchłania. Jednak co innego zadecydowało o tym, że jej nie lubię - zapchała mi sferę T ;/. Nie polecam cerom mieszanym i tłustym.

Używam tego produktu od: tydzień

maseczka - zero efektu

Maseczka intensywnie nawilżająca. To jej nazwa. A powinna brzmieć: Maseczka zero efektu. Ostatnio mam miejscowo przesuszoną twarz. I chciałam się podratować tą maseczką. Używam jej już jakiś czas 2 razy w tygodniu. Stosuję się ją przyjemnie, bo ma się uczucie chłodzenia twarzy. To jedyny plus. Po zmyciu maseczki nie widzimy żadnych efektów nawilżenia. Twarz jest wręcz jeszcze bardziej wysuszona i trzeba szybko nałożyć krem. Nie polecam. Chyba że maseczkę stosujecie jedynie dla przyjemności nie dla efektów.Używam tego produktu od:jakiś czas
Ilość zużytych opakowań:kilka

Bardzo mi pomogła przy nawilżeniu twarzy, którego potrzebowałam po źle dobranym kremie, który zbytnio wysuszał mi skórę. Skóra przed bardzo się łuszczyła , swędziła i była podrażniona, łatwo się ją nakłada, a na koniec wystarczy zmyć ją wacikiem. Jedna połówka wystarcza mi na 2 użycia przy mojej cerze mieszanej. Świetnie nadaje się jako koło ratunkowe. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: kilka

Niczym oliwa

Po nałożeniu poczułam jak przyjemnie wnika w moją skórę, nie podrażnia i ładnie pachnie. Jest bardzo tłusta niczym oliwa. Użyłam połowę jednej saszetki i to zdecydowanie za dużo, bo się cała nie wchłonęła. Po odczekaniu tych 15 minut usunęłam jej nadmiar chusteczką i ... nie byłam zachwycona. Owszem, moja mieszana skóra była mięciutka i nawilżona, ale błyszczała się, więc polecam ją robić wieczorem.
1-wsza gwizdka za zapach :), 2-ga za działanie zmiękczające :), 3-cia za nawilżenie :), za połysk sporo odejmuję maseczce :(, więc poszukam lepszej ...

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

nie!!

okropna,nie nawilża,nie łagodzi podrażnień działa wręcz na odwrót po jej zastosowaniu skóra jest ściągnięta i zaczerwieniona:(:(:(:(

Używam tego produktu od:xxxxxxxxxxxx

nie lubie jej

niebieska, tlusta maz ktora nie robi absolutnie nic.

kupilam ja z mysla o nawilzeniu i jakze sie zawiodlam :]
maseczka ta nie nawilza, nawet z trudem sie wchlania. na skorze zachowuje sie jak tlusty substancja niewiadomego pochodzenia.
zmycie jej to tez koszmar, mimo uprzedniego sciagniecia nadmiaru wacikiem,

jedynym plusem :rolleyes: jest odpowiednia pojemnosc, faktycznie na raz.

nigdy wiecej nivejkowej maseczki nawilzajacej.

Używam tego produktu od: jakis czas temu cala jedna saszetka

Do kitu

Zgadzam sie całkowicie z recenzja na dole to zwykly bubel zachowujacy sie, jak krem.

Minusy
Nie nawilza moja biedna sucha skora po uzyciu byla nadal sucha i łuszczaca sie
Nie odswieza
podraznia
wystepuja zaczerwienia
nie ujedrnia
nie wygładza

Plusy
nie zauwazyłam

Ogolnie nic z tego co obiecał producent nie wystepuje, a wrecz szkodzi mojej buzce

Używam tego produktu od:kilka tygodni

Niczym tłusty krem

- tłusta
- słabo nawilża
- nie ujędrnia, nie wygładza
- jest za ciężka, zapycha
- nie robi w zasadzie nic, zachowuje się jak przeciętny krem "nawilżający"

Używam tego produktu od: ok. 3 tyg.

maseczka jak krem

bardzo wydajna , śliczny zapach, nawilża, używam jej jako kremu nawilżającego który poźniej można zmyć wacikiem. naprawde maseczka krzywdy nie robi ani też nie ma nadzwyczajnych właśniwości. średniak.

Używam tego produktu od:paru miesięcy

dobrze nawilża

Maseczka o bardzo przyjemnym zapachu, konsystencji kremu (ale takiego lekkiego) super nawilża i jeżeli ktoś potrzebuje ratunku to ta maseczka jest rewelacyjna, po jej nałożeniu na twarz czuję się zrelaksowana bo przyjemnie chłodzi i ten zapach :-) Skóra się błyszczy po niej ale ja stosuję ją przed snem więc mi to nie przeszkadza. Spełnia najważniejsze zadanie - nawilża

Używam tego produktu od: 2 razy
Ilość zużytych opakowań:2 saszetki

efektów brak

W moim przypadku działanie tej maseczki jest zerowe. Nie jest straszna, bo na pewno nie szkodzi, ale też nic nie daje. Po zastosowaniu cera jest dokładnie taka, jaka była, nie widzę dodatkowego nawilżenia, odświeżenia i takich tam...Jedyna pozytywna cecha to zapach...

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu