Rimmel, Extra Super Lash Mascara (Tusz wydłużający i pogrubiający (stara wersja))

Tusz do rzęs extra wydłużający, super pogrubiający. Tusz na każdą okazję - umożliwia nałożenie nawet kilku kolejnych warstw i stworzenie różnych typów makijażu, od bardzo dyskretnego po mocny i wyrazisty. Zawiera specjalną kombinację hydrożeli, które wyjątkowo skutecznie zapobiegają sklejaniu się rzęs nawet po nałożeniu kilku kolejnych warstw. Dostępny w kolorze czarnym i brązowym.

godny polecenia

Maskara godna polecenia. Jest trwała, nie rozmauzuje się, rzęsy są faktycznie wydłużonei lekko pogrubione. Ogromnym atutem jest niska cena.
\\nUżywam tego tuszu w tygodniu, gdy nie muszę się stroić. Maluje nim oczy i wiem, że wyglądam dużo lepiej. Jednak na większe wyjścia czy okazje stosuje coś bardziej spekakularnego.

skrzywdzil :( !!!

tusz ktory bardzo lubialam
niemal idealnie nim sie malowalo do czasu jak nie zaczelam gubic po nim rzesy
trwale wypadly a teraz rosna krotsze bez zadnego innego powodu

sam tusz nie osypywal sie
nie robil grudek
czern\' jak czern zwykla matowa
pogrubienie dosc male ale dalo sie zrobic i duze nakladajac kolejne wartwy i efekt sliczny byl za to go naprawde lubialam

mimo wszystko radze uwazac na te tusze !!! i obserwowac gubienie rzes ! pozniej jest juz za pozno

Ilość zużytych opakowań: 15 opakowan

pół na pół:)

Używałam tego tuszu przez bardzo dłuugi czas i byłam zadowolona z niego dopoki nie odkryłam innego lepszego .
Plusy:
Bardzo ładnie pogrubiał i wydłużał rzęsy przez co stały się bardzo podkreślone
Tusz ma bardzo głęboką czerń
Ładne klasyczne opakowanie
Wygodna szczoteczka
Niska cena
Minusy:
Osypywał się na powiekach i policzkach po paru godzinach
Przy nałożeniu kilku warstw sklejał rzęsy
Podsumowując jestem zadowolona z tego tuszu aczkolwiek znam lepszy jego zamiennik :)

Używam tego produktu od: paru lat

Pierwsza miłość

To był mój pierwszy tusz. Na początku nie miałam do niego zastrzeżeń. Super wydłużał, troszkę podkręcał, głęboka czerń. Ale kolejne opakowanie było już kiepskie. Szybko zaschło w opakowaniu i sklejał rzęsy. Nadal szukam ideału.

taki sobie...

Tusz oceniam jako średni
Oczywiście rzęsy wydłużone i pogrubione, ale efekt nie jest lepszy w porównaniu z innymi tuszami. Nie rozmazuje się, można płakać;) Plusem jest niezła cena.
Niestety tusz troszkę skleja rzęsy, za bardzo je usztywnia. Mam wrażenie że sporo rzęs tracę przy zmywaniu tej maskary. Dodatkowo, co doprowadza mnie do szału, na czubku szczoteczki zawsze jest pełno tuszu.

Przyjemny

Dobry tusz do rzęs. Można go często dostać na promocji.

<b>Zalety:</b>
- głęboka czerń,
- wydłuża, choć tego specjalnie nie wymagam, bo mam naturalnie długie rzęsy,
- pogrubia,
- nie prostuje rzęs - mam naturalnie podkręcone rzęsy, a zdarzało mi się trafiać na szczoteczki, które je prostowały...
- nie skleja rzęs, a ładnie je rozdziela,
- w miarę wydajny,
- cena, często na promocji.

<b>Wady:</b>
- po paru godzinach pozostawia efekt pandy,
- trochę szybko zasycha w opakowaniu
- nie jest trwały przez 12 godzin jak obiecuje producent - pod koniec dnia mniej go na rzęsach.

Używam tego produktu od: 2007
Ilość zużytych opakowań: kilka

Kocham ten tusz !

Długo miałam problem z dobraniem tuszu który by mi pasował. Jedne się kruszyły, po innych piekły mnie oczy, a jeszcze inne zasychały w opakowaniu po ok 2 tygodniach. Kiedyś postanowiłam spróbować właśnie tego tuszu i się nie zawiodłam.
\\nJak dla mnie jest idealny !
\\n+ wydajny
\\n+ dobrze się trzyma
\\n+ nie zlecia rzęs
\\n+ nie wysycha w opakowaniu
\\n+ nie rozmazuje się
\\n+ dobrze wydłuża i podkreca rzęsy.
\\n
\\n- brak.
\\n
\\nJest naprawdę godny polecenia!

Pozytywne zaskoczenie!

Tusz dostałam od mamy. Sama nigdy bym sie na niego nie skusiła bo moje wymagania wobec tuszy są bardzo duże, a ten wydawal się taki cichy lichy... nijaki! Do tego nigdy wcześniej nie miałam żadnego tuszy marki Rimmel, więc nie wiedziałam czego miałabym się po nim spodziewać.

Mam jasne krótki i bardzo delikatne rzęsy, których praktycznie w ogóle nie widać jak nie są pomalowane, więc chyba niedziwota, że mam duże wymagania co do tuszy szczególnie, że uwielbiam takie efekt WOW! Tzw. Efekt sztucznych rzęs.

Zazwyczaj nakładam kilka warstw kilku tuszy by uzyskać oczekiwany przeze mnie efekt (choć ostatnio moje rzęsy odżyły, ale to potem ;))

Wracając do oceny tego właśnie tuszu powiem Wam, że miło mnie zaskoczył! Dokładnie maluje włoski nawet te najmniejsze i to juz od nasady. Szczoteczka jest bardzo dokładna. Tusz w ogóle się nie kruszy, a po kilku miesiącach od uzytkowania jest jeszcze lepszy!! Pięknie rozczesuje rzęsy i przygotowuje je (w moim przypadku) do aplikacji kolejnego tuszu. Bardzo lubie malować nim dolne rzęsy i wiem, że się nim nie ubrudze a dolne włoski będą delikatnie podkreślone a nie nachalnie mokre czarne i dłuższe od tych na górze!

Oczywiście ma też swoje wady... to znaczy dla mnie to wada... jeśli lubicie delikatnie podkreślone rzęsy i taki naturalny efekt to ten tusz jest dla Was! Mi to nie wystarcza pomalowanie nawet 3 warstw tym własnie tuszem.

No i największe wady to przy moich rzęsach nie zauważyłam na pewno podkręcenia. Spektakularnego wydłużenia brak, a pogrubienia wcale (na pewno nie przy jednej warstwie).

Na pewno jeśli chodzi o rozczesane rzęsy i pięknie podkreślone dolne włoski jest on numerem 1!:)

Używam tego produktu od: 1 rok

+ nie skleja rzęs
+ ładnie je rozczesuje
+ cena

Minusów brak.

Rewelacja w niskiej cenie!

Nie mam rzęs, ani długich, ani grubych, więc nie wymagam od tuszów do rzęs zbyt dużo, ponieważ w magię nie wierzę. Ten jednak spełnia moje oczekiwania po stokroć i to w jakiej cenie!

Plusy:
+ fajny wyrazisty czarny kolor
+ cena
+ można nim uzyskać różne efekty w zależności ile produktu nałożymy
+ wydajny

Minusy:
- delikatnie się kruszy

Używam tego produktu od: około trzech lat
Ilość zużytych opakowań: niecałe cztery

Nie lubię go

Na początku mi się podobał, ale potem obklejona szczoteczka nakłada za dużo tuszu i rzęsy strasznie się sklejały. Jakbym miała 5 rzęs grubych i krótkich, a żeby rozczesać je grzebykiem trzeba bylo sie nagimnastykować- takie lepkie mazidło. Plus to opakowanie, cena i dostępność

Używam tego produktu od: ze dwa lata temu
Ilość zużytych opakowań: dwa, bo jeden był gratis

Mój HIT!

Akurat skończył mi się tusz, a bardzo go potrzebowałam, więc zaczęłam szperać w kosmetyczce bratowej. Znalazłam tam kilka tuszy, ale ten najbardziej rzucił mi się oczy. Po jego nałożeniu pomyślałam, że musiał chyba kosztować majątek! Moje rzęsy wyglądały prześlicznie. Z natury mam długie, dość gęste rzęsy, ale po jego zastosowaniu wyglądały prawie jak sztuczne. Gdy dowiedziałam się ile kosztuje - nie mogłam uwierzyć. Przy najbliższej okazji muszę obowiązkowo wrzucić go do koszyka!

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe