Estee Lauder, Lucidity (Korektor)

Estee Lauder, Lucidity (Korektor)

Korektor w formie flamastra, z końcówką dozującą bardzo niewielkie ilości kosmetyku. Zawiera te same rozpraszające światło pigmenty i wygładzające zmarszczki ekstrakty co podkład "Lucidity". Posiada też filtr SPF 8. Stworzony specjalnie jako uzupełnienie podkładu i pudru "Lucidity". Dostępny w pięciu odcieniach, z czego 1 to liliowy. Mało wydajny, niesamowicie wysoka cena, zważywszy objętość!

Cena: ok. 100zł / 2ml

fajny

Nie kupię ponownie, bo już go wycofali, a to naprawdę dobry produkt. Idealnie rozjaśnia okolice oczu czy nosa. Efekt jest trwały i utrzymuje się cały dzień. Nie zbiera się w porach i zmarszczkach, nie zawiera drobinek, jest matowy, świetnie stapia się ze skórą. Ma wygodny aplikator, ale kosmetyk trzeba i tak wklepać palcem.
Szkoda, że ma tak małą pojemność.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

szkoda, że już go nie ma :(

Zużyłam jedno opakowanie tego korektora - jak dla mnie był świetny!
Przyjemnie kremowy, kryjący, idealny do niedoskonałości. Być może gorzej sprawdzał się pod oczami, ale wtedy nie odczuwałam potrzeby takiego wykorzystywania tego korektora.
Inna sprawa to eleganckie oakowanie - chociaż po jakimś czasie starły się napisy, to dolna zakrętka do dozowania kosmetyku ani razu sięnie zacięła, ani nic podobnego.
Nie używałam tej końcówki do bezpośredniego rozprowadzania, wolałam raczej wklepywać delikatnie opuszkiem.

Podsumowując: chętnie kupiłabym go ponownie, ale niestety rzadko bywa w perfumeriach i jest dość drogi.

Używam tego produktu od: rok

fajny :)

bardzo dobry przynajmniej na mojej twarzy, wygodny w uzyciu chociaz ja mam go bardzo dlugi czas i aplokator troszke sie starl :) ale i tak spelnia swoje zadanie maskuje bardzo ladnie i nie sciera sie..... polecamUżywam tego produktu od:

REWELACYJNY

Doskonaly korektor, rewelacyjnie tuszuje wszelkie niedoskonalosci cery w tym cienie pod oczami! Opakowanie jest poreczne, a patent z dozownikiem - swietny! Dozownik wydaje taka ilosc, jaka trzeba, dzieki czemu kosmetyk jest niezwykle wydajny, a aplikacja higieniczna . Zdecydowany faworyt w tej kategorii!

a ja go lubię :)

Generalnie nie znoszę korektorów i choć ten powinien dostac tylko 4 ****, to daje mu 5 właśnie z tego względu, że innych nie trawię.
Jako jedyny idealnie stapia się ze skórą i pozostaje niewidoczny, świetnie maskuje nawet mocniej rozszerzone naczynka i cienie pod oczami, jest co prawda średnio wydajny, ale bardzo poręczny i po prostu świetny.

Dobry produkt. Kupowałam w bezcłówce, kolor 1 Very Light, doskonały dla mojej bladej twarzy. Bardzo wydajny, mam go już ponad pół roku. Stosuję tylko na cienie pod oczami, podejrzewam, że na większe niedoskonałości skóry byłby zbyt mało kryjący. Opakowanie takie sobie, trzeba rozprowadzać palcem.Jestem zadowolona, choć na pewno mogło być lepiej. Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie.

Drogi i niewydajny

Kupiłam go, bo sprzedawczyni twierdziła, że "Disappear" został wycofany z produkcji! Co za łgarstwo; przepłaciłam i nie byłam zadowolona. Nieprawda, że kosmetyk jest "dozowany" przez końcówkę flamastra: zawsze wylewa się za dużo. Poza tym nie można aplikować bezpośrednio na buzię, trzeba na palec i wklepywać - inaczej łatwo zafundować sobie "oczy pandy". Kolory za ciemne (nawet najjaśniejszy), słabo sprawdzają się jak korygujące. Biorąc pod uwagę relację objętości do ceny, najdroższy kosmetyk jaki kiedykolwiek kupiłam!!! I więcej tego nie zrobię, zostaję przy "Disappear".