Essence, Pure Skin, Anti-Spot, Intenisve Night Treatement (Intesywna kuracja przeciw wypryskom na noc)

Odkryj prawdziwie piękny sen! teraz mamy całkowicie nową pomoc - SOS w nagłych wypadkach. Intensywna nocna terapia została specjalnie stworzona do tego, by delikatnie ale efektywnie wytępić pryszcze i zaczerwienienia w czasie nocnego snu. Zawiera formułę głęboko oczyszczają pory i wyraźnie redukuje pojawianie się nowych wyprysków.

niedostępny zbawca

Robił cuda z moją twarzą, wypryski tchórzliwie chowały się przed nim! Nałożony trochę szczypie, ale daje mi to poczucie, że działa. Bardzo fajna, żelowa konsystencja, no i ta wydajność... Kupiony bodajże w listopadzie, dziś dokonał żywota. Już od dłuższego czasu go szukam, niestety nigdzie go nie ma, jak zresztą całej serii Pure Skin... WYCOFANY?!

Używam tego produktu od: listopad
Ilość zużytych opakowań: tubka

za taką cene bomba!

Zdecydowanie zostanie ze mną na dłużej. Zaznaczam, że głównie ze względu na jakość w stosunku do ceny. Nie można się po nim spodziewać cudów, owszem, nie wyleczy trądziku, nie zastopuje powstawania kolejnych wyprysków, ale napewno pomoże. Mi pomógł. Zobaczyłam recenzje na KWC i pomyślałam,że za taką cene grzechem byłoby nie spróbować :D
Stosowałam na twarz i na plecy i rzeczywiście działa! Przede wszystkim wysusza wypryski, zwęża pory, zmniejszyły mi się wągry. Cera nie była podrażniona, wygląda o wiele lepiej.
Zapach jak dla mnie ok, czuć alkohol ale to mi nie przeszkadza, konsystencja żelowa, łatwo się rozprowadza.
Nie bede oceniać wydajności bo ja nie używałam puktowo ale jak normalny krem więc schodził mi dość szybko.
Zdecydowanie polecam! Warto spróbowac :)

Używam tego produktu od: ok. 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: dwa

Mały geniusz

Odkryłam ten produkt na KWC. Miał świetne recenzję więc pognałam do sklepu bo męczy mnie problem krostek i wągrów. Nie zawiodłam się. Kuracja ta przyspiesza gojenie się pryszczy i diametralnie zmniejsza wągry. Cena jest niewielka, produkt jest bardzo wydajny. Mi jedno opakowanie starcza na ok 2 miesiące. Trzeba jednak co jakiś czas przerywać kurację, bo może trochę wysuszyć. Zapach jest dla mnie neutralny, nie przeszkadza mi. Może lekko szczypać, kiedy nałoży sie go na podrażnione miejsce. Ma świetny skład, nie zapycha. Można nakładać go również jako żel punktowy. Polecam!!

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Niestety nie działa

Kupiłam, bo był polecany. U mnie niestety za słaby, stosowałam na całą twarz i miejscowo, nie ograniczyło to wyskakiwania niespodzianek. Szkoda co do niego duże nadzieje. Nie powiem że nie opłaca się go kupować, trzeba wypróbować na sobie. Moja cera jest zbyt oporna ale jeśli ktoś nie ma wielkich problemów z wypryskami może coś podziała. Wielki plus za to że nie wysusza

Używam tego produktu od: 4m-cy

bardzo skuteczny!

Żel jak najbardziej spełnił moje oczekiwania:)

Nie mam większego problemu ze skórą jednak od czasu do czasu zdarzy się, że na mojej twarzy pojawi się kilka niedoskonałości. Po zastosowaniu specyfiku na noc, budziłam się bez lub ze znacznie zmniejszonym problemem:) efekty są jak najbardziej zadowalające zwłaszcza gdy następnego dnia mamy np. randkę i chcemy aby nasza cera wyglądała nienagannie. Jedynym minusem jest to że trzeba pilnować aby po nałożeniu nie wytrzeć żelu w poduszkę.

nie lubię ;/

Po nałożeniu na skórę- nieważne, czy punktowo na wypryski, czy na dany obszar, piecze strasznie! Nigdy jeszcze nie spotkałam się z kosmetykiem, który by spowodował u mnie pieczenie. Nie mam szczególnie wrażliwej skóry. Nawet jeśli wytrzymałam z tym na twarzy, to efekty były słaby. O wiele bardziej wolę sudocrem, wiem że zadziała na pewno bez pieczenia ;)

Używam tego produktu od: użyłam kilka razy
Ilość zużytych opakowań: zero

niezły,ale bez szału

moja zmorą sa pojedyńcze ropne wypryski,ale przede wszystkim plamy potradzikowe.
krem-żel mimo składu pełnego potencjalnych podrazniaczy jak np alkhol,zypelnie nie drazni mojej skory.
nakladam go 2 razy w tygodniu(moze powinnam częściej?),
na całą twarz,rano syfki sa lekko podsuszone,ale nie znikaja ,nawet przy intensywniejszym uzywaniu.
generalnie uwazam ,ze to dobry produkt dla osob majacych pojedyncze,sporadyczne niespodzianki.
dzialania na przebarwienia nie zauwazylam.

mimo to mysle,ze za tak niska cene,jest to dośc przyzwoity produkt w zwalczaniu krostek,nie dziala moze jak apteczne masci na receptę,jednak stanowi niezłą aletrnatywe.

zaznaczyam,ze nie wiem czy jeszcze kupię,ale jesli nie znajde nic lepszego w podobnej cenie,to moze jeszcze do niego wroce.

Używam tego produktu od: 2,5 miesiaca

skuteczny

plusy:
- dość szybko wysusza przyszcze,
- tani,
- nie podrażnia cery,
- wydajny!

minusy:
- jeśli posmaruję (przypadkowo) miejsce, w którym nie mam pryszczy, zaraz wyskakują mi \\\'niespodzianki. Nie wiem, być może jest to jakaś alergia?
Ogólnie to naprawdę dobry kosmetyk. Dzięki niemu o wiele szybciej można pozbyć się niedoskonałości.

Najlepszy!

Problemy z cerą mam od ok. 7-8 lat. Czasem stan cery się poprawiał, ale czasem tak mnie wysypało, że byłam już wtedy kompletnie załamana. Używałam różnych, bardzo różnych produktów. I jakichś "3 dni" i naturalnych, bardzo ostrych i bardzo łagodnych, tych od dermatologa i tych ze sklepowej półki. Ale żaden nie dał takich efektów! Nie mam nadal idealnej cery, ale w stanie obecnym mam jednego mniejszego pryszcza. Czytając skład (alkohol, spirytus sal., denaturat) byłam przerażona. Pamiętam co mi zrobiły kosmetyki np. Garniera czy Loreal (toniki z alkoholem). Bałam się, ale skoro na tyle osób podziałało, spróbowałam. Faktycznie nakładając lekko czuć to, ale po dosłownie minucie wchłania się, nic nie czuć, mogę się spokojnie położyć. Strasznie bałam się wysuszenia. Ale ku mojemu zdziwieniu, nic się takiego nie stało. Używając jeszcze podkład z Revlona, zauważyłam, że skórę mam strasznie suchą. Dlatego teraz myję twarz jakimś nowym żelem z Avonu (3 w 1- żel, tonik, mleczko), jak nie wychodzę z domu smaruję twarz kremem bambino, jak wychodzę to Bielandy (wracam do Garniera z Glinką, ten mnie nie powalił), a na noc najcudowniejszy Essence.
Raz wyskoczyło mi coś, co bardzo mi się nie spodobało. Nałożyłam grubszą warstwę (tylko punktowo). Rano miałam strasznie wysuszoną w tym miejscu skórę, a jak pryszcz był, tak został. Później mi tak dziwnie skóra odchodziła(?). Jak zawsze, jak mam przesuszoną. Dlatego jako kuracja punktowa (gruba warstwa) nie będę stosowała. Jako ogólne, zapobiegawczo, UWIELBIAM!
Dziękuję Wam, że piszecie tutaj coś takiego, polecacie. Ten kosmetyk jest niesamowity. Niezastąpiony. Dziękuję z całego serca!:*

Używam tego produktu od: Grudnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Na mnie działa

Mam 31 lat i cerę mieszaną, na policzkach suchą i wrażliwą.Nie mam ostrego trądziku -podskórny wysyp grudek szczególnie na linii żuchwy. Ten preparat baaardzo mile mnie zaskoczył. Dziś właśnie skończyłam 2 tygodniową kuracje i krostki zniknęły-są pojedyńcze a na brodzie i czole nic już mi nie wyskakuje. Preparat jest delikatny i rano widać jak ładnie modyfikuje koloryt skóry. Skóra jest promienna a wszelkie lekkie przebarwienia zniknęły. Jestem zachwycona i nie myślałam, że tak szybko uleczy moją twarz. Gdyby nie pozytywne opinie na wizażu nigdy nie zdecydowałam się kupić tego kremu bo kojarzy mi się z kremem dla nastolatek. Połowę gwiazdki odjęłam za to, że niestety wysuszył mi trochę moje policzki mógłby być bardziej nawilżający. Musiałam wspomóc się maseczkami nawilżającymi policzki i dobry krem. Jednak za taką cenę i skuteczność wybaczam mu.Bardzo polecam warto spróbować.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

ZERO DZIAŁANIA

Niestety essence mojej skórze również nie pomógł, użyłam jedno całe opakowanie w około dwa miesiące(oj długo ). Kleił się, musiałam bardzo uważa by włosy mi się nie przyklejały do twarzy, nie wysuszał mi skóry(+++) , i nie zredukowywał mi wyraźnie nowych wyprysków.
wcale ich nie redukował, nic z nimi nie robił. W dzień jeszcze na skórę nakładałam innej firmy preparat punktowy.Dobrze że choc był tak tani.
Ale moje siostrze pomaga, ona sobie go chwali
Widocznie nie na wszystkich działa a szkoda bo nie mam poważnych zmian trądzikowych(tylko lewa częśc czoła).

Używam tego produktu od: już nie uzywam
Ilość zużytych opakowań: JEDNO 40ml

nie przy ostrym trądziku!

Zdecydowałam się na zakup tego produktu ze względu na opinie na Wizażu. Niby taki cudowny, szybko działa, nie podrażnia... No właśnie niby dobry...
Od niedawna mam bardzo zaostrzoną postać trądziku a ze względów zdrowotnych (dzidzia w drodze) nie mogę stosować żadnych lekarstw. Szukałam czegoś bezpiecznego ale i działającego stosunkowo szybko i problem jest naprawdę duży. Szczerze mówiąc to jestem trochę rozczarowana tym kosmetykiem.

Jego plusem jest na pewno cena, przyjemny zapach, no i to że nie podrażnia skóry.

Minusów ma więcej: tworzy na twarzy lepką warstwę przez co przyklejałam się do poduszki, znacznie zmniejsza to komfort stosowania.Nie zauważyłam żeby wysuszała wypryski, wręcz przeciwnie powoduje, że z małej czerwonej plamki tworzy się ropny bąbel:/ Nie widzę również aby w jakikolwiek sposób zmniejszył trądzik, ja stosowałam go na całą twarz i praktycznie nie widziałam żadnych efektów. Zmniejsza jedynie zaczerwienienie, ale tylko chwilowo bo po umyciu rano twarzy znów jest ona czerwona. Raczej nie spowodowal ze wypryskow jest wiecej, ale w moim przypadku trudno to ocenic.

Podsumowujac nie polecam dla osob, ktore borykaja sie z ciezszymi postaciami tradziku. Raczej nie pomoze. Przy skorze tlustej,na ktorej tylko czasami pojawiaja sie wypryski moze byc skuteczny, ale nie jestem pewna czy bedzie az tak dobry jak rekomenduja go inne Wizazystki.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca