Oriflame, Colour, Nail White Pencil (Kredka do paznokci)

Oriflame, Colour, Nail White Pencil (Kredka do paznokci)

Przeznaczona do rozjaśniania od spodu wystającej części płytki paznokciowej.

Spełnia wymagania

Bardzo przyjemny gadżet. Daje efekt naturalnie wyglądających, jasnych, zadbanych paznokci. Intensywny efekt wybielenia do pierwszego mycia rąk (raczej logiczne;) ), ale przy regularnym stosowaniu końcówka paznokcia staje się faktycznie jaśniejsza. Wygląda zdrowiej i ładniej. Cudów nie należy oczekiwać, bo francuskiego manicure nie zastąpi, ale efekt jest zadowalający mimo to.
Wydajna, łatwo się temperuje, trwała. Ogółem dobry produkt.

W miarę

Kredka ma wady jak i zalety

Zalety:
* spełnia swoją rolę - rozjaśnia
* łatwo się używa
* wydajna

Wady:
* krótko się trzyma i trzeba co 2-3 dni poprawiać ;/

Przydatna...

Kredka spełnia obietnice producenta. Daje efekt zdrowych i zadbanych paznokci. Stosowana regularnie zauważalnie poprawia ich kondycję. Kredka jest miękka i trwała, łatwa do zatemperowania.

Ilość zużytych opakowań: 1: 1g

przydatna

Dobra biała kredka do rozjaśniania paznokci:
+ spełnia swój cel podstawowy - rozjaśnia;)
+ tania
+ wydajna
+ dobrze się struga.

Wiadomo, każde mycie rąk wymywa warstwę kredki, jednakże stosowana regularnie ( przynajmniej raz dziennie) daje efekt jaśniejszych końcówek, nawet pomimo wielokrotnego mycia rąk.
Działa więc dwuetapowo: intensywne rozjaśnienie trwające do kilkukrotnego umycia rąk i delikatny efekt rozjaśnienia, który trwa zdecydowanie dłużej.

Używam tego produktu od:miesiąca

bez efektu

nie wiem o co chodzi , może mam za grube paznokcie, ale u mnie efekt po zastosowaniu kredki zerowy! frencha to nie przypomina, ale nawet nie o to mi chodziło; chciałam mieć po prostu ładne, naturalnie wyglądające paznokcie tylko , że tej kredki u mnie w ogóle nie widać;/

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszej

po prostu dobra, biała kredka

Nigdy nie maiłam innej białej kredki do paznokci i nie szukałam innej. Ta była bardzo dobra-dosyć miekka, schodziła z palców, zostawała, tam gdzie zostać miała

Używam tego produktu od:nie wiem
Ilość zużytych opakowań:nie wiem

spoko

jest bardzo dobra, szybciutko mozna sobie wyczarowac frencza;) trzyma sie dość długo i efekt jest widoczny, polecam, w promocji nie jest droga wiec warto

Używam tego produktu od:kilka miesiecy

Bomba.

Super kredeczka. używam ją od paru lat i zawsze kupuję ją w promocji.

Zalety:
- bardzo naturalnie wyglada
- mieciutka a zarazem dobra do malowania
- tania w promocji 10,90
- dla leniwych którzy nie lubią tracić czasu na frenchu:

Wady:
nie ma!

Używam tego produktu od:3 lat

Ekspresowo

Używam tej kredeczki od paru ładnych lat, sporadycznie rzecz jasna, ale to wciąż jedna i ta sama kredka ;) Megawydajna w moim przypadku! :D
Fajna alternatywa dla typowego frencza. Naturalny efekt w mgnieniu oka.
Kredka ma idealną konsystencję, jest mięciutka, ale nie kruszy się, nie łamie, łatwo ją zatemperować.
Jedyne co mi przeszkadza to kiepska trwałość. No ale to tylko kredka, więc cudów nie można oczekiwać... 3-dniowa trwałość? Sorry, ale to niemożliwe... W moim przypadku schodzi już po trzecim myciu rąk, a na następny dzień praktycznie nie ma po niej śladu. Jest jednak wygodna w użyciu, wszędzie można ją ze sobą zabrać i szybko wykonać poprawki.

Używam tego produktu od: lat...
Ilość zużytych opakowań: 1/2 pierwszej

Ok

kredka jest swietna,sliczna jak ktos nie lubi paskow do farancuskiego manikuru czyli np dla mnie:):):)
cena tez jest swietna bez promocji ksoztuje 15,90,ale bardzo czesto jest w promocji w cenie 10,90:):)
poza tym utrzymuje sie na moich raczkach 2-3 dni zalezy od dnia:)co wg mnie przy takich kredkach nie jest spotykane
jesli chodzi o jej dlugosc jest dosc duza:):):)

polecam

Używam tego produktu od:oj nie pamietam

fajny gad?et

Kredka ta jest dobrym rozwi?zaniem, gdy nie mam czasu lub nie chce mi si? wykonywa? tradycyjnego frencza. W sumie nie mam jej nic do zarzucenia. Daje bardzo fajny efekt, szkoda tylko ?e nie jest wodoodporna. Co do opakowania nie mam zastrze?e?, temperuje mi si? j? dobrze. Tania w promocji. Daj? **** bo to mój pierwszy tego typu kosmetyk i nie mam porównania z innymi.

U?ywam tego produktu od:pó? roku
Ilo?? zu?ytych opakowa?:1

chyba dobra

Tez mam tą kredkę, ale tak zastanawiam się co wizażanki robią, że wytrzymuje u nich 3 dni, albo może czego nie robią. Bo wykonując podstawowe czynności w domu, jak również sama kąpiel zmywa kredkę, ale to nie minus, normalny stan rzeczy. Dla mnie to dobra kredka, która ładnie wybiela płytkę i wygląda na prawdę naturalnie. Cena niska i kredka super wydajna. Zaznaczyłam, że nie wiem czy kupię ją znów, ba tą mam i mam, nie wiem kiedy się skończy, a może do tego czasu wymyślą coś innego.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszej