Paloma (Unicolor), Unicolor, Tanita Sensitive, Delikatny wosk do depilacji w plastrach

Delikatny wosk do depilacji na zimno, występujący w dwóch wersjach: miodowej i owocowej. Delikatnie, szybko i skutecznie usuwa zbędne owłosienie z nóg, pach i okolic bikini. Plastry idealnie dopasowują się do kształtu ciała. Gładkość skóry utrzymuje sie do sześciu tygodni. W opakowaniu znajduje sie pięć podwójnych plastrów do kilkakrotnego użytku oraz trzy chusteczki oczyszczająco-pielęgnujące nasączone oliwką.

Cena: 12-15 zł

Nie nadaje się do depilacji

Nie usunął ani jednego włosa :)
Została mi warstwa wosku na skórze - nic poza tym.
Łatwo się zmył kombinacją oliwki dla dzieci i mleczka do demakijażu.

Wątpliwym plusem jest cena.

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: 1 - ostatnie

Kompletny bubel

Szkoda, że przed zakupem nie przeczytałam opinii o tych plastrach na KWC. A tak wyrzuciłam pieniądze w błoto. Te plastry to jakaś pomyłka. Jak można wprowadzić na rynek taki produkt? Nie usuwają włosów, a zmycie wosku z nóg naprawdę graniczy z cudem. Koleżanki przede mną opisały wszystkie wady, więc nie będę powtarzała. Nie polecam.

Używam tego produktu od: użyłam raz i nigdy więcej
Ilość zużytych opakowań: ...

Nigdy w życiu!

Kupiłam pierwszy i ostatni raz.
O rozgrzaniu plastrów w dłoniach nie ma mowy, użyłam do tego suszarki.
Całe opakowanie zużyłam na dwie łydki, a i tak musiałam poprawiać depilatorem.

Jedynym miłym akcentem była saszetka balsamu i chusteczki po depilacji dołączone do plastrów.
Ale to za mało, żebym dała się skusić jeszcze raz.

Używam tego produktu od:wczoraj
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie

beznadzieja

kupiłam w promocji w rossmanie i bardzo żałuje, bo wcześniej używałam innych wosków na zimno i było ok
-nie wyrywa nawet 1/3 włosków, ale za to wspaniale lepi się do nóg!! jeśli było by takie jego zadanie to naprawdę rewelacyjnie by się sprawdzał!!!
- ładnie pachnie ale przecież nie o zapach tu chodzi...

ani się pisać nie chce... po prostu nigdy więcej

Używam tego produktu od:wczoraj

mi pasują

Używałam już pasty cukrowej, kilku rodzai żeli do depilacji, depilatora ale te plastry się najlepiej sprawdziły:) Nie wiem dlaczego mają takie negatywne opinie.

Depiluje nimi tylko ręce i tylną część nóg-
+wszystkie włoski są wyrywane z cebulkami a nie urywane (depilator)
+ nie mam podrażnień
+ plastry są niezwykle wydajne- 3/4 podwójnego plastra wystarcza na obie ręce
- trochę wosku pozostaje na skórze, ale można go łatwo usunąć załączonym olejkiem

Kupie je na pewno ponownie:)

Używam tego produktu od:pół roku

pomyłka

jedyny ich plus to zapach - owocowy, jak mamba :)
cena przeciętna, lepiej dołozyć ze 3 zł i kupić cos co działa
cały ten wosk jst jak guma do żucia - lepi sie do skóry a nie do włosów, zakleja całą depilowaną powierzchnię
robiłam kilka podejść, mam doświadczenie z plastrami i pastą cukrową, ale ten wosk jest po prostu okropny
wyrywa najwyżej połowę włosków, ciągnąc przy tym skórę okropnie
następne naklejenie w tym miejscu powoduje, że przykleja nam sie jeszcze więcej wosku do skóry
robiłam nim depilację bikini, na pewno więcej do niego nie wrócę

Używam tego produktu od:rok temu
Ilość zużytych opakowań: 1 zmęczone

beznadzieja

Plusow nie widze. Moge jedynie powiedziec ze zazwyczaj uzywam depilatora i byly to moje pierwsze plastry z woskiem.

Minusy:
- plastry trzeba rozgrzac w rekach (ja robilam to suszarka bo efekt byl lepszy) a mimo to bardzo slabo sie kleja do wloskow a mocno do skory
- przy odrywaniu conajmniej 3/4 wloskow zostaje na skorze
- skora jest podrazniona i czerwona (u mnie ekstremalnie do 3 tygodni po depilacji tymi plastrami)
- raz uzytego plastra nie da sie uzyc jeszcze raz bo nie wyrwie zadnych wloskow (choc na instrukcji jest napisane ze mozna uzywac ponownie, ale to nieprawda)
- krotkich wloskow w ogole nie wyrywa
- boooli i to baaardzo. duzo bardziej niz depilator
- jak na taka beznadziejna jakosc sa stanowczo za drogie!!

To byla moja pierwsza i ostatnia przygoda z plastrami. Nawet jesli innych nie znam to juz raczej nigdy zadnych nie kupie i zostane przy swoim depilatorze. A tych na pewno nie polecam!!

Używam tego produktu od: uzywalam jakis czas temu
Ilość zużytych opakowań: 1 i to niecale

gorzej być nie może

No tak zapach to może ma ładny, ale chyba nikt nie kupuje wosku dla zapachu. Bo poza tym to nie wyrywa włosków, nie rozdziela się łatwo. Moim skromnym zdaniem to najgorszy wosk na rynku. Zdecydowanie pieniądze wyrzucone w błoto.

Używam tego produktu od:nie używam już

masakra

Kupilam dzisiaj, jako ze Veeta nie bylo w aptece... I na pewno nie kupie jeszcze raz. Próbowalam zastosowac na bikini i niestety na probach, podraznionej, klejacej skorze i wloskach sie skonczylo... Nigdy wiecej nie kupie, ten produkt jest chyba jakas totalna pomylka...

Używam tego produktu od: dzisiaj
Ilość zużytych opakowań: kilka plastrow

Tragedia

Ten produkt to chyba jakiś żart producenta.
Kupiłam wosk zaraz gdy pojawił sie na rynku, Wzceśniej używałam klasycznej wersji wosków Tanity i można powiedziec, ze były przyzwoite.
Ten owocowy wosk w ogóle nie działa!!! po rozdzieleniu 2 plastrów wosk jest suchy, po rozgrzeniu trzeba działac z predkością światła naklejając plaster na skóre. Jesli po zerwaniu pozbyłam się chocby kilku włosków to uważałam to za sukces!!!
Używam wosków do depilacji od wielu lat, testuję i zmieniam produkty róznych firm, od tych najtańszych do najdroższych. O niebo lepsze są plastry Joanna lub Dax Cosmetics w zbliżonej cenie.
Nie spodziewałabym sie takiego bubla po firmie specjalizujace się właśnie w produktach do depilacji.

Używam tego produktu od: nie używam

Okropny

Wosk w ogóle nie usuwa włosków a przecież to główne zapewnienie producenta. Poza tym trudno go zmyć z nóg. Mimo, że nie spowodował uczuleń ani nie podrażnił nie polecam.

Używam tego produktu od:kiedyś

tragedia

Skutecznie zdziera opaleniznę, natomiast włosków nie udało mi się wcale wyrwać, pomijam nieprzyjemne doznania związane z odrywaniem plastrów od skóry, na domiar złego po zużyciu chusteczek, usunięcie jakimś innym środkiem resztek wosku, graniczy z cudem.U mnie zero efektów.