Essence, Denim Wanted, Gel Eyeliner (Eyeliner w żelu)

Essence, Denim Wanted, Gel Eyeliner (Eyeliner w żelu)

Pojemność 2,3 ml

Eyeliner w żelu z drobinkami brokatu, który ma na celu upiększyć oko swoją głębią koloru. Umieszczony jest w wygodnym słoiczku. Do zestawu dołączony jest również wygodny pędzelek, którym można wykonać perfekcyjną linię. Dostępny w dwóch kolorach:
1. Vintage Style
2. Fifepocket Grey.

Zawód

Produkt jest bardzo nietrwały. Po ok. godzinie niemiłosiernie się rozmazuje i blaknie. Odbija się też na nieruchomej części powieki. Daje dwie gwiazdki za fajny, poręczny pędzelek i stosunkowo niewielką cenę.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Ech...

Miałam ten liner w szarym kolorze i bardzo mi odpowiadał. Generalnie, rzadko maluję się linerem, bo trudno mi znaleźć odpowiedni kolor (w czarnym mi nie do twarzy) albo są nietrwałe.

Ten był trochę pomiędzy linerem i kredką - dawał ładny, szary kolor. Pomimo braku wprawy bardzo łatwo było nim wykonać kreskę - ma fajny pędzelek i jest trwały.

Za co jednak taka niska ocena? Ano taka, że bardzo szybko mi zasechł i był nie do użytku, pomimo dobrego przechowywania. Generalnie, szkoda, bo liner mi odpowiadał.

Używam tego produktu od: dawno temu
Ilość zużytych opakowań: Jedno wyrzucone

Bez szału.

Posiadam kolor 02 Fivepocket Grey. Na początku konsystencja była okej, dość kremowa, niestety po pewnym czasie, przy dość częstym stosowaniu i dobrym przechowywaniu liner po prostu wysechł. Nie do końca oczywiście, używam go teraz na dolną linię rzęs, bo na górnej powiece kreska zdecydowanie by nie wyszła.
Ma jednak kilka plusów i jest to:
-fajne opakowanie, słoiczek bardzo mi się spodobał.
-pędzelek, z którym łatwo się pracuje, mimo iż nie jest zbyt super.
-kolor
-cena
-ogólnodostępność

Mimo to nie zdecydowałabym się na ten produkt ponownie, niestety nie przekonał mnie do siebie :(

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

całkiem ok

Przetestowałam sporo eyelinerów, bo mam hopla na ich punkcie ;). W przypadku tego eyelinera miałam oba kolory, ale bardziej lubiłam ten szary za jego cudowny kolor.
Plusy:
+ cena
+ kolor
+ długo się utrzymywał
+ dołączony pędzelek - eyelinerów już dawno nie używam, a on służy mi nadal mimo, że mam specjalne pędzelki do eyelinerów
Minusy:
- szybko stwardniał i przestał być zdolny do użytku (oba kolory)
- trudno dostępny

coś pięknego

Już za sam pędzelek dołączony do produktu mogłabym dać 5 *. Świetnie się nim nakłada eyeliner, bardzo precyzyjny. A sam eyeliner wcale nie jest gorszy. Szybko zastyga i w ogóle sie nie rozmazuje. Mam odcień szary i jest świetny.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: w takcie 1

Warto go mieć!

Posiadam czarny eyeliner o1 vintage style. Kosmetyk zamknięty jest w małym słoiczku. Dołączono do niego pędzelek, którym można narysować ładną kreskę [zarówno grubą jak i cienką]. Eyeliner jest trwały, ma ładny, głęboki odcień czerni. Nie podrażnia, nie uczula oczu. Dość ciężko się go zmywa. Wydajny. Niewiele kosztował. Zaznaczyłam, że nie kupię już tego produktu ze względu na to, że pochodzi z edycji limitowanej, ale wiem, że essence ma zamiar w marcu 2011 wprowadzić do stałej oferty żelowe eyelinery w kilku kolorach i na te napewno się skuszę :)

Używam tego produktu od: od ponad 3 miesięcy

jeden mankament

Liner byłby idealny, gdyby tak szybko nie wysychał. Użyłam go z powodzeniem kilkanascie razy - nie więcej niż 20...teraz już bardzo trudno wyczarować nim na oku ładną kreskę.
Pędzelek dołączony do linera jest rochę za krótki, ale daje rady.
Największy problem sprawia aktualna konsystencja. Kreska, przy pierwszych użyciach była czarna, równa jak nigdy..nawet któs kto nigdy nie używał linera dałby sobie rady - to naprawde proste, bez porównania do linerów w płynie których używam codziennie od kilku lat.
Trwałość: bardzo trudno się go zmywa,sprawia wrażenie wodoodpornego i za to wielki plus.

Teraz jednak kreska jest poszarpana, w niektórych miejscach prześwituje kolor skóry, zbierają się na niej grudki linera, mam wielki problem "wyciągnąc" ją poza oko...

Podsumowując - świetny pomysł, doskonały liner, gdyby nie to, że drastycznie szybko wysycha - przez co i traci na jakości.

Mój najlepszy eyeliner

Posiadam oba kolory i muszę stwierdzić, że je uwielbiam.

Plusy:
+ kreska bardzo ładnie wygląda, ma głęboki kolor
+ jest trwały, utrzymuje się na powiece cały dzień
+ mimo, że jest tak trwały łatwo go zmyć
+ jest niedrogi

Minusy:
- niestety jest to limitowanka
- po jakimś czasie zaczął wysychać (na razie nie jest źle ale nie wiem na jak długo)

bardzo dobry produkt

Mam oba kolory, chociaż używam tylko czarnego, szarym maznęłam się tylko raz, nie pasuje mi. A szkoda, bo eyeliner Essence z tej limitowanki to produkt rewelacyjny.

+ cena!
+ wygodne opakowanie
+ piękna, głęboka czerń (naprawdę rewelacyjny kolor, wow!)
+ trwałość - u mnie eyeliner szybko zasycha i od tego momentu jest nie do zdarcia. Śnieg, deszcz, nic go nie rusza, nawet mleczko do demakijażu, kreski trwają w stanie idealnym od rana do wieczora (bez bazy, bez żadnego przygotowania powieki).
+ całkiem wygodny pędzelek, kreski wychodzą bardzo zgrabne i równe, łatwo przeciągnąć kreskę poza kącik
+ strasznie wydajny (maluję się nim bardzo często, a eyeliner jest ledwo maźnięty na powierzchni)

Produkt ma jednak maluteńki minus:
- zmywanie. Jest tak piekielnie trwały, że muszę długo trzeć powiekę, aby zszedł. Z tego samego powodu denerwuje mnie pędzelek, maź zasycha na pędzelku i ciężko jest ją usunąć..

Używam tego produktu od: jak tylko pojawiła się limitowanka
Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch

Nietrwały

Skończyła się moja ukochana kredka Long Lasting Essence, a w szafie wypatrzyłam eyeliner DW. Mając zaufanie do marki kupiłam bez wahania :)
Moje pierwsze wrażenie - rewelacja. :love: Kreseczka rysowana za pomocą dołączonego pędzelka (za to duży plus!) była idealnie równa, czerń głęboka i smolista - moje oczy zachwycały ... ale tylko przez chwilę. Zaraz cudowny efekt zamienił się w rozmazanego kleksa. Próbowałam wiele razy, ale ciągle to samo :(
Szkoda, bo niewiele jest linerów, którymi potrafię wyczarować taką ładną i równą kreseczkę jak tym. Bardzo żałuję, że u mnie się nie sprawdził. Wróciłam do kredki LL i znów jestem spokojna o mój makijaż ;)

Używam tego produktu od: ok. dwóch miesięcy

wysechł po ok. 3 miesiącach

Bardzo chcialam kupić ten liner, bo lubię eyelinery w żelu, lubię Essence i wiedzialam, że będzie niewiele kosztował. A trzeba przyznać, że cięzko dostać taki kosmetyk w niskiej cenie (i jeszcze żeby był dość dobry jakościowo).

Liner ma fajną, kremową konsystencję. Dobrze się rozprowadza. Mam kolor szary, dokładnie opisałabym go jako ciemny grafit, połyskujący/lekko perłowy. Eyeliner daje mocny kolor, ale nie taki zupełnie kryjący jak farbka (na oczach daje efekt jak coś między kredką do oczu a linerem). Załączony pędzelek jest świetny, bardzo dobrze rysuje się nim kreskę :). Opakowanie malutkie, ale całkiem ładne - i do tego ta (niska) cena!

Liner nie należy do supertrwałych, na moich raczej nie-problemowych powiekach wytrzymuje cały dzień, ale wystarczy, że lekko przetrę gdzieś ręką po kresce i już kreski nie ma. Na tłustych powiekach zapewne może się odbijać i znikać.

Odejmuję mu znacząco z gwiazdek - liner po około 3 miesiącach stwardniał. Ma krótką datę ważności, ale jeszcze nie mialam kosmetyku, który po tak krótkim czasie zaczął by wysychać. Zrobił się poprostu twardy jak kamień, dodaję do niego Duraline z Inglota żeby go trochę podratować. Ciężko go teraz nabrać na pędzelek.

To naprawdę byłby świetny kosmetyk, ale ta krótka przydatność :(. Myślę, że niedlugo już nie będzie sie nadawał do użycia. Co z tego, że to dobry liner skoro mogłam go używać aż tak krótko.

Ilość zużytych opakowań: mały ubytek pierwszego

Brawo, Essence

Kolejny bardzo dobry kosmetyk Essence. Kupiłam pod wpływem paru filmików na YT. Zaznaczam, że zraziłam się do eyelinerów w żelu po jednym z kosmetycznych niewypałów, ale temu postanowiłam dać szansę. Ten eyeliner jest naprawdę super:

+ bardzo dobra konsystencja, nie za wodnista, ani za twarda
+ na razie ani śladu wysychania (no całe szczęście, poprzedni niewypał wysechł mi po tygodniu)
+ długo i w niezmienionej postaci się trzyma, nawet w ekstremalnych warunkach (impreza, tańce itd)
+ nie rozmazuje się, nie odbija jak ksero przy mrugnięciu powiekami
+ dołączony pędzelek (ale i tak używałam swojego do eyelinera, bo jednak nieco mały ten od kompletu)
+ można się bawić z grubością kreseczki bez problemu
+ cena (przy takiej jakości jest po prostu śmiesznie niska)
+ estetyczne opakowanie

- jest z serii limitowanej
- trzeba mieć trochę więcej wprawy, żeby sobie zrobić nim ładną kreseczkę niż przy eyelinerach z pędzelkiem

Ogólnie bardzo dobry kosmetyk, ale że nie przepadam za tego typu eyelinerami to swoim KWC go nie nazwę.

Używam tego produktu od: kupiłam jakiś miesiąc temu