Oriflame, Professional Hair Care System, Fortify - Shampoo for Dry & Dull Hair (Wzmacniający szampon do włosów suchych i pozbawionych połysku)

Bogaty kremowy szampon doskonale nawilża i regeneruje włosy, dodając im blasku oraz zapobiegając rozdwajaniu się końcówek włosów. Wzbogacony o witaminę E, prowitaminę B5, keratynę oraz proteiny pszenicy.

Nie jest szczególny

Z perspektywy czasu mogę ocenić ten kosmetyk surowiej, niż zrobiłabym to kiedyś, a to za sprawą odkrycia bardziej satysfakcjonujących kosmetyków do pielęgnacji włosów.

No więc, szampon prawie się nie pieni, przez co jest mało wydajny i samo mycie nim włosów nie należy do wielkich przyjemności - piana jest słaba, przez co włosy wydają się podczas mycia nieprzyjemne w dotyku i splątane. Szampon nie ułatwia rozczesywania włosów - konieczne jest do komfortowego rozczesania użycie dobrej odżywki. Nawilżenie, jakie daje ten szampon też mnie nie zachwyciło. Butelka jest niewygodna, choć ładna - pod koniec ciężko z niej wycisnąć szampon. Zapach OK, ale nie powala. Słowem - średni. Za kilkakrotnie mniejsze pieniądze można mieć dużo lepszy szampon.

Używam tego produktu od:dwa lata temu

bardzo dobra seria

jak jakis czas temu dosyć często korzystałam z kosmetyków oriflame, to ten szampon kupowałam często. bardzo dobrze wpływa na włosy. lepiej się układają, są miękkie i przyjemne w dotyku. no i ładnie pachnie;)

Używam tego produktu od:kilka lat

ok

Stosowałam go do farbowanych włosów - nadawał ładny połysk i nie obciążał włosów.Nie przeszkadzał w rozczesywaniu, ale ułatwienia również nie zauważyłam.