L'Oreal Paris, Intensifique (tusz pogrubiający)

L'Oreal Paris, Intensifique (tusz pogrubiający)

Tusz pogrubiający i rozdzielający rzęsy. Formuła nowej generacji: połączenie polimerów o wysokiej przyczepności, które zapewniają dokładne pokrycie rzęs, nadają im regularny kształt oraz gwarantują trwały makijaż rzęs z Kompleksem Gliss Silicone odpowiedzialnym za zwiększanie objętości rzęs, ich wygładzanie oraz perfekcyjny poślizg szczoteczki - dzięki zawartości wosku. Zawarty w formule D-Pantenol pielęgnuje i odbudowuje zniszczone rzęsy.
Opatentowana szczoteczka skutecznie rozdziela rzęsy. Jej trójkątny kształt ułatwia precyzyjne dozowanie produktu, zapobiegając tworzeniu się grudek.
Rezultat: Pogrubione, lecz nieobciążone, wydłużone, lekko uniesione oraz precyzyjnie rozdzielone rzęsy. Dostępny w kolorze czarnym i brązowym.

KOCHAŁAM GO CAŁYM SERCEM

LECZ JUŻ GO NIGDZIE NIE MA. OD TEGO CZASU DALEJ EKSPERYMENTY I NIEJEDNOKROTNIE WYRZUCANIE KASY W BŁOTO. PRZEZ PEWIEN CZAS MYŚLAŁAM, ŻE TELESCOPIC GO GODNIE ZASTĄPIŁ ALE PO PEWNYM CZASIE STWIERDZIŁAM ŻE TO NIE TO. ZUPEŁNIE INNY EFEKT. Intensifique DAWAŁ MEGA TEATRALNE RZĘSKI. TĘSKNIĘ ZA NIM

Używam tego produktu od: JAKIEŚ 8 LAT UŻYWAŁAM
Ilość zużytych opakowań: OKOŁO 25 (TUSZ ZMIENIAM CO JAKIEŚ 3 M-CE KILKA RAZY KUPIŁAM JAKIŚ INNY ALE ZAWSZE WRACAŁAM DO INTENSIFIQUE)

tesknie za nim

Wycofali go i tego firmie Loreal nigdy nie wybacze. Uzywalam go kilka lat, pozniej sie przerzucilam na x4. Niby bardzo podobny, ale czasem lubi skleic rzesy. Ten tego nigdy nie robil. Nie ma sie co nad nim rozpisywac, bo wycofali,ale tusz byl rewelacyjny. Po 2 warstwach efekt teatralny,do niczego sie nie mozna bylo przyczepic. No moze do ceny, bo dobrych pare kat temu ( 7-8) cena za ttusz 40 zl byla na studencka kieszen luksusem;-)

Też za nim tęsknię

Używałam przez wiele lat. Gościł stale w mojej kosmetyczce, choć wtedy wciąż szukałam super tuszu-, dającego teatralny efekt przy dość słabych rzęsach.Nie znalazłam..
Szokującego ;) efektu nie dawał , ale wszystko inne było na 6.Nie sklejał, nie tworzył grudek, dawał się sprawnie nakładać warstwami dając od \\\'dziennego\' po \\\'wyjściowy\\\' efekt, absolutnie się nie rozmazywał i bardzo sprawnie zmywał. Brałam go na dyżury
W swojej klasie -KWC
Dlaczego wycofano tak dobry produkt?

Używam tego produktu od: używałam przez wiele lat-8?
Ilość zużytych opakowań: kilka-był bardzo wydajny

Rewelacja!

uzywalam tuszu Intensifique dobra dekade temu, gdy bylam na studiach - ten tusz wyczarowywal piekne, zalotne i dluuuugie rzesy.
Bylam nieco sceptyczna, bo na szczoteczce zostawalo sporo kosmetyku, wiec balam sie ze bedzie kleil rzeski.
Nic podobnego - tusz pokrywal rzeski gruba wrstwa, doskonale sie rozprowadzal, a przy 2 warstwach - mialam rzesy jak spiewaczka operowa - dlugie i grube!
Posiadal dosyc dobra trwalosc - sluzyl mi jakies 5 miesiecy wlasciwie bez przerwy.
Zmywal sie dosc dobrze mleczkiem do demakijazu, nie podraznial spojowek.
Po wyprobawaniu szerowkiej gamy tuszow L\'Oreala jestem w stanie stwierdzic, ze Intensifique, obok Voluminous - jest najlepszym tuszem jaki kiedykolwiek zostal wypuszczony na rynek.
Wielka niewiadomoa jest dlaczego tak doskonaly produkt zniknal z rynku i aktualnie bardzo trudno jest go dostac.
Zakupilam ostantio 2 tubki na zapas i chyba zakupie wiecej, bo niedlugo bedzie gatunkiem calkowicie wymarlym :-( a szkoda, bo dogadzal moim rzesom i trudno bedzie mi sie z nim rozstac na zawsze :-(
Produkt doskonaly!
Zdecydowanie moj typ!

Używam tego produktu od: ponad dekade... z przerwami
Ilość zużytych opakowań: ktozby zliczyl...? :-)

Najlepszy !

Ten tusz był najlepszy ! Zdecydowanie KWC ! Nie widziałam go już od bardzo dawna w żadnych sklepach. Przetestowałam wiele tuszów, używam Maybelline i jestem zadowolona jednak z tym nic się nie porównuje. Zdecydowanie najlepszy.

Używam tego produktu od: Pare lat temu
Ilość zużytych opakowań: kilka

Nie dla mnie.

Rozczarowałam się,strasznie sklejał mi rzęsy.Szczoteczka jak dla mnie nie wygodna,szybko wysycha jedyny plus to ładny kolor (intensywna czerń ) ale to większość tuszów z L\'Oreala daje taki efekt.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

ŚWIETNY

Super tusz! Używałam go przez długi czas z przerwami na inne, kilka lat temu i do dziś wspominam go z utęsknieniem... nie wiem czy jeszcze go produkują ale to był prawdziwy pogrubiający tusz. Tyle cudów teraz wymyślają a wystarczyło by przywrócić intensifiqu\'a do \"zycia\".
Dawał mocny efekt pięknie pogrubionych długich rzęs. Nie mialam z nim żadnych problemów typu osypywanie, grudki, owadzie nóżki.. wiele razy pytano mnie co to za tusz mam na rzęskach:)
No cóz... chyba go poszukam w drogeriach bo te wszystkie nowości najczęściej mnie zawodzą..

Używam tego produktu od: ok 8 lat.. może wiecej
Ilość zużytych opakowań: ok 5-6

Jest niezły

Lubie produkty do makijażu Loreal,a ten tusz kupiłam przypadkiem.Jest to całkiem porządny tusz,jeden z lepszych tej firmy.Ładnie pogrubia i wydłuza rzęsy,ale nie skleja ich,co jest bardzo ważne.Nie uczula,jest dobry dla osób o wrażliwych oczach.Jest wydajny,spokojnie starczy na kilka miesięcy ;) Mozna nim wyczarować ładny makijaż oka na codzień ale także na jakieś wieczorne wyjście.Szczoteczka też jest dobra,nabiera tylko tyle tuszu ile potrzeba,więc nie trzeba sie męczyć z wycieraniem nadmiaru ;P

Ogólnie tusz godny polecenia,ale jednak nie KWC. ;)

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

super jakość

Jestem z niego bardzo zadowolona i świetnie sie u mnie sprawdził- nie rozmazuje się ,świetnie się rozprowadza na rzęsach i naprawdę świetnie na nich wygląda ;)

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

całkiem niezły

Pamiętam, że był to jeden z moich pierwszych tuszów do rzęs. Nie miałam więc wprawy, a i tak się sprawdził.;)

Zalety:
-pogrubia, ale nie skleja rzęs (!)
-wydłuża (mógłby lepiej, ale jest ok)
-nie kruszy się
-nie uczula
-uzyskujemy naturalny efekt (gdy malujemy raz), a dwa razy pomalowane rzęsy są bardzo wyraziste, w sam raz na impreze;)
-używałam go kilka miesięcy, i do konca miał idealna konsystencję

Wady:
-trochę słabo podkręca...

Podsumowując-całkiem niezły.
Jednak po latach doświadczeń natknęłam się na Telescopic- i już go nie zdradzę z żadnym, bo jest najlepszy!:D

Używam tego produktu od: używałam dobrych parę lat temu przez kilka miesięcy (7-8)

KWC

Mój ulubieniec,ideał żaden inny tusz, który przetestowałam mu nie dorównuje.

PLUSY
+robi wszystko: pogrubia, rozdziela, wydłuża, podkręca
+można nim wyglądac naturalnie lub na"bogato":-)w zależności od ilości warstw i tak wygląda w miare naturalnie
+nie skleja rzęs
+nie tworzy grudek
+nie wysycha tak szybko
+fajny design

MINUSY
nie ma

Używam tego produktu od: 7-8lat
Ilość zużytych opakowań: ok. 4-5

Bardzo fajny tusz,idealnie sprawdza się w różnych temperaturach i wilgotności powietrza. daje wyraźny efekt zarówno zagęszczenia jak i wydłużenia rzęs.Nie kruszy się, nie osypuje, nie uczula. Kończę trzecie opakowanie a tusz nie wysycha. Wygodny w użyciu.

Na pewno kupię jeszcze raz ten tusz, jeśli tylko go spotkam (ostatnio mam z tym problem - wycofany?).

Używam tego produktu od:1,5 roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 3-ego