Revlon, ColorStay, Stay Natural Makeup

Revlon, ColorStay, Stay Natural Makeup

Revlon Colorstay Stay Natural Makeup to niezwykle trwały podkład o naturalnym wykończeniu. Podkład ten jest oparty no oryginalnej technologii ColorStay No-transfer, dzięki której zapewnia świeży wygląd przez cały dzień. Delikatny silikon i porowate polimery sprawiają, że podkład ten rozprowadza się niezwykle lekko i idealnie stapia się ze skórę, zapewniając jej równocześnie uczucie komfortu. Podkład pozostaje na skórze niewyczuwalny.

Efekt: satynowo gładka skóra o naturalnym wyglądzie przez 16 godzin!

Hipoalergiczny. Formuła została wzbogacona o filtry słoneczne SPF 15.

To zupełnie nowy podkład linii ColorStay. Niezwykle lekki. Pozostawia skórę nieskazitelną. Nie ściera się. Podkreśla naturalne piękno każdej cery przez 16 godzin.

Fatalny - zapychająca maska

Zachęcona opiniami jakie tutaj znalazłam zakupilam ten podkład. Użyam go raz. Po 15 minutach zmyłam a na kościach policzkowych miałam ogromne czerwone placki, które swędziały mnie do końca dnia. Po tym incydencie pojawiło się kilka krostek. drugie podejście zrobiłam po kilku dniach - to samo - czerwone placki, krosty itd. Porażka.

Puder bardzo podkreśla rozszerzone pory na żuchwie i brodzie- włazi w nie, wyglądają znacznie gorzej niż bez podkładu.

Dla cery problematycznej zdecydowanie NIE.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Świetny, ale drażni mnie zapach

To bardzo dobry podkład.
Przetestowałam jakiś czas temu.
Udało mi się znaleźć idealnie pasujący kolor, bo jest w czym wybierać.

Plusy:
+ gama twarzowych odcieni
+ ładnie zachowuje się z upływem dnia
+ świetnie się go rozprowadza
+ pięknie wygląda buzia
+ w przyzwoitej cenie jak na tą jakość

Minusy: (moje subiektywne odczucia)
1. Zapach jest dla mnie nie do zniesienia.
2. Choć nie miałam po nim problemów ze skórą, to nie opuszczało mnie uporczywe uczucie pt.: "zmyj to z twarzy".
Miałam tak w przypadku kilku kremów, traktuję to jako podpowiedź organizmu i odstawiam taki produkt.

************
Mimo wszystko polecam go wypróbować, bo może konkurować z dużo droższymi podkładami.
Najlepiej sprawdzić go wcześniej w perfumerii i... obwąchać.

Niedawno kupiłam podkład Estee Lauder Double Wear, który podobno jest uznawany za odpowiednik.
Owszem, zapach, konsystencja i efekt są bardzo podobne.
Ale EL DW używa mi się o wiele lepiej niż Revlona.

Nie wiem dlaczego, ale używając Revlon ColorStay miałam ochotę UCIEKAĆ...

Używam tego produktu od: obecnie nie używam
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe, z powodu zapachu nie zużyłam

Najlepszy podkład jaki używałam

Podkładu Revlon używam od kilku lat. Przetestowałam tuzin innych podkładów i żaden nie spełnił moich oczekiwań. Używam go ponieważ:

- świetnie kryje
- nie zapycha
- wytrzymały
- nadaje skórze piękny kolor
- jest wydajny

Jedynym mankamentem jest niewygodna w użyciu butelka.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań 30ml

może być

Revlon Colorstay Stay Natural Makeup to dość trwały podkład, zapewnia świeży wygląd przez pół dnia. Raczej ciężki.. Rozprowadza się lekko i fajnie stapia się ze skórą. Muszę przyznać, że naprawdę jest Hipoalergiczny, mam bardzo wrażliwe oczy.
NIestety źle dobrałam kolor, jest ciut za ciemny, muszę poczekać do lata, żeby resztę wykorzystać.

Używam tego produktu od: lipiec-październik, czekam na lato

mój numer jeden!

długo szukałam idealnego podkładu dla siebie, mam dość problematyczną cerę (tłusta ze skłonnościami do wyprysków)
kupienie tego podkładu było zdecydowanie dobrą decyzją.
plusy:
- bardzo dobrze dopasowuje się do koloru skóry ( ja mam kolor 220 Natural Beige)
- skóra wygląda świeżo, lekko i co najważniejsze nie błyszczy się nawet po całym dniu!
- ładnie pokrywa i maskuje moje niedoskonałości
- odnoszę wrażenie, że lepiej trzyma się na nim mój róż

minusy:
- chyba największym jest brak pompeczki, co powoduje, że podkład ciężko nakładać, ale można się do tego przyzwyczaić
- zapach, nie przypadł mi do gustu, na szczęście utrzymuje się na skórze tylko chwilę

Używam tego produktu od: tygodnia

dobry podkład, po prostu dobry

Zachęcona opiniami na wizazu zkusiłam się na ten kosmetyk. widziałam, że sporo osób narzekało, że nowa formuła sie absolutnie nie sprawdziła.
Jednak musze pwoiedzieć, że jak dla mnie to dobry podklad w dobrej cenia. Zwłaszcza jesli się go dorwie w fajnej drogerii internetowej w promocji!
Kryje dostatecznie jak dla mnie, nie ciemnieje i nie wazy na twarzy po kilku godzinah. Porpawki niezbedne, ale podstawowe minimum swojej roli spełnia i nie daje efektu maski.
Kupię go nastepnym razem, chyba, że w jakieś probce natrafie na cos fajniejszego w tej cenie!

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1, dopiero początek :)

To jest HIT

Długo szukałam takiego podkładu aż w końcu znalazłam:)
Plusy:
+ wydajność starcza na jakieś 3 miesiące
+ kolory
Minusy ale małe;)
- dostępność niestety w sklepie za dużą cene więc tylko internet
- bez pompki więc cieżki w uzyciu na początku ale idzie się przyzwyczaić
- cena na ineternecie koszt 35 zł w sklepie ok 60

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

W końcu znalazłam...:)

Mam cerę mieszana z malymi "niespodziankami".
Posiadam odcień Buff.
Wybrałam go w ciemno. Wahałam się pomiędzy nim a najjaśniejszym i w końcu zdecydowałam się na Buff. Zakupiłam na allegro za 30 parę złotych.

Moje wrażenia:
-idealna konsystencja, nie za lekki, nie za ciężki, nie za gęsty - po prostu w sam raz.
-idealny dla mnie odcień! po raz pierwszy jestem zadowolona z odcienia w 100%. Co prawda ciemnieje delikatnie na twarzy ale dla mnie to jest właśnie plus... tzn kiedy delikatnie ściemnieje staje się idealnym odcieniem, cudownie stapia się z moją cerą, wygląda ona zdrowo.
-nie ma efektu tapety... kryje może ciut gorzej niż np True Match Loreala, ale mi to nie przeszkadza - w końcu mam przeciez korektor.
- trwałość SUPER! po prostu cały dzień się w miarę trzyma skóry, nie ściera, nie brudzi np białej czapki!
- nie zapycha cery, nie mam uczucia że nałożyłam podkład, zapominam kompletnie ze go mam na twarzy.
- cena na allegro jest świetna.

Żałuję, ze dopiero teraz znalazłam ten podkład...

Jedynym minusem jest opakowanie. Kiedy rano się spieszę, troszkę mnie drażni aplikacja. I to dlatego odjęłam pół gwiazdki.

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

cudo !!!

Kupując go po raz pierwszy mialam mieszane uczucia, myślałam ze to kolejny bubel za wygórowaną kwote . Na szczeście mylilam się!!!. Podkład jest świetny
plusy:
-bardzo dobrze matuje ,
-długo utrzymuje sie na twarzy
-nie tworzy efektu maski

minusy: brak

Ilość zużytych opakowań: trzy

Przeciętny. Nie rozumiem zachwytów.

Zalety:
- Przede wszystkim odcień! Mam bardzo jasną cerę i zawsze miałam problem z dobraniem podkładu dla siebie. Używam najjaśniejszego i w końcu znalazłam coś, co nie wygląda na mojej skórze nienaturalnie.
- Dość mocno kryje.
- Może nie utrzymuje się na skórze przez 16 godzin jak obiecuje producent, ale utrzymuje się długo. Jest trwały.
- Przez pierwsze 5 godzin ładnie matuje, prawie nie trzeba używać pudru.
Wady:
- Cena! Kupiłam go za 30 zł na allegro, nigdy nie zapłaciłabym za niego ceny sklepowej.
- Bardzo zatyka pory - jest stanowczo zbyt ciężki. Po stosowaniu często wyskakują mi nowe zaskórniki.
- Nie nadaje się do skóry innej niż tłusta. Podkreśla wszystkie suche skórki.
- Jest zbyt gęsty - trudno się go rozprowadza.
- Ma niedobrane opakowane. Trudno jest wydobyć ten podkład ze słoiczka.
- Nakładany w inny sposób niż beauty blenderem zostawia smugi i robi efekt maski.
- Brak wydajności, bardzo szybko się kończy.

Kupiłam go, bo słyszałam masę zachwytów. Że to najlepszy podkład do jasnej tłustej cery i tak dalej... Faktycznie - najjaśniejszy odcień bardzo przypadł mi do gustu i według mnie jest to największa zaleta tego podkładu. Niestety gorzej jest z resztą. Jak na moją cerę jest stanowczo zbyt ciężki, efekt maski nie wygląda zachęcająco, a kolejne "niespodzianki" wyskakujące mi po jego stosowaniu bardzo mnie drażnią. Na pewno nie nadaje się do stosowania na co dzień. Używam go wyłącznie na "wielkie wyjścia" do naprawdę mocnego makijażu, ewentualnie do sesji zdjęciowych. Trzeba przyznać, że nieźle się trzyma - jest dobry do klubu czy na inne imprezy. Nawet nad ranem nie ściera się całkowicie. Jeśli chodzi o aplikację i wydajność - tragedia. Nie wiem kto wpadł na pomysł umieszczenia tego podkładu w słoiku. Znacznie lepiej sprawdzałby się w tubce. Źle się go nakłada i niestety nie wystarczy na tak długo jak powinien.

Nie jest zły, ale jeśli chodzi o podkłady, mam innych faworytów. Przy L\'oreal True Match czy choćby Max Factor Lasting Performance mocno blednie.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie jednego

najlepszy pod słońcem!

Najlepszy jakościowo podkład jaki kiedykolwiek miałam. Próbowałam zmienić go na jakiś inny, stosowałam na zmianę z innymi (Loreal TrueMatch, Max Factor, Rimmel) ale zawsze wracałam do niego. Jest idelany dla mojej skóry, używam wersję do suchej.
Odpowiednio matowi, nie tworzy maski i co najważniejsze jest średniokryjący, co znaczy, że kamufluje moje naczynkowe wypieki i chroni skórę przed warunkami atmosferycznimi, ale nie tworzy porcelanowej maski i przy odpowiednim doborze odcienia wygląda bardzo naturalnie.
Odpowiedni na zimę i lato.
Długo trzyma się na twarzy, nie spływa i nie warzy się, nie robi smug. Nie zapycha! a dodatkowo pomaga trzymać w ryzach strefę T.
Warto stosować na niego puder, wtedy trzyma się naprawdę cały dzień bez poprawek. Nie ściera się przy dotknięciu do ubrania ani przy podpieraniu głowy rękami, co masowo robi np. podkład loreala (zostaje pod paznokciami przy najmniejszym dotknięciu buzi).
Dla mnie wielki + że nie ma różowego pigmentu.
Uwaga- kolorystyka w wersji z pompką i bez pompki odrobinę się różni. Osobiście wolę ten z pompką- jest trochę gęstszy i ma ładniejszy kolor.
Bardzo polecam dziewczynom, które nadal szukają swojego idealnego podkładu, na pewno warto wypróbować, a może się zdarzyć, że już nigdy się z nim nie rozstaniecie :)
Jest drogi, ale tylko w detalicznej sprzedaży. Na allegro można kupić go już od 25 zł a z przesyłką koło 30- to już ponad połowę taniej niż w detalu, a tam są one świeże, bo sprzedawane na bierząco, nie stoją miesiącami w drogeriach gdzie nikt ich nie kupuje bo jest najdroższy.

Ogólnie może być

Jak dla mnie podkład średni, ani nie jestem zachwycona, ani też zrażona.

Mam sporo zastrzeżeń do niego, jednak to na czym mi najbardziej zależało czyli krycie jest zapewnione.
zatem plusy:

+dobrze, jak dla mnie nawet bardzo dobrze kryje
+całkiem fajnie się rozprowadza
+konsystencja mi pasuje
+jest trwały

minusy, jest ich chyba więcej:

-skóra się po nim błyszczy, ale to pewnie mój błąd bo
wzięłam do cery normalnej a mam tłustą

-słaby wybór kolorów, nie mogłam dopasować
idealnego, a gdy znalazłam zbliżony okazało się że w
jednej formule jest w drugiej nie ma

-opakowanie beznadziejne, źle się go używa

-niezbyt wydajny

-ciemnieje na skórze

-cena

Kupiłam go bo aktualnie był w promocji, a pamiętam że miał tutaj sporo pozytywnych opini

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno