Biotherm, Aquasource Mask (maseczka nawilżająca, cera sucha)

Biotherm, Aquasource Mask (maseczka nawilżająca, cera sucha)

Maseczka intensywnie nawilżająca przeznaczona dla cery suchej.

Oparta na wodzie termalnej, już w 15 minut intensywnie nawilża i odświeża. Sprawia, że skóra jest idealnie gładka i elastyczna. Zawiera glicerynę i ekstrakty z planktonu termalnego. Do używania 1 - 2 razy w tygodniu.

Cena: 90 zł / 75 ml

Świetna

Na początek napiszę iż mam cerę normalną ze skłonnością do mieszanej.
Maseczka naprawdę ma działanie nawilżająco- odświeżające. Dodaje skórze sprężystości oraz sprawia że cera jest promienna.

Jest bardzo wydajna, przez co cena nie aż tak wysoka
ślicznie pachnie, lecz delikatnie
nie podrażnia skóry
cera jest świeża i nawilżona.

Stosuję maseczkę dwa razy w tygodniu, jednak nie zostawiam jej na noc. Po ok godzinie albo dwóch zmywam ją płynem micelarny i nakładam krem nawilżający.
Nie zauważyłam aby zapychała pory albo żeby jakieś wypryski powstawały.

Jest jedna z moich ulubionych maseczek.

Używam tego produktu od: listopada 2010

polecam!

bardzo fajna maska !!!
rewelacyjnie nawilża cerę. ja osobiscie stosuje ja na 2 sposoby : nakladam wiecej maski pozostaiam na 20 minut i zmywam wacikiem nasaczaonym tonikeim lub woda, lub nakladam ja na noc jak krem - rano cera jest widocznie nawilzona !
maska jest bardzo ekonomiczna, latwo sie rozprowadza, przyjemnie pachnie !

Używam tego produktu od:1
Ilość zużytych opakow 10 msc

ok

jest dobra, ale do cery... mieszanej

dobrze nawilża, łagodzi podrażnienia, ładnie pachnie, łatwo się rozprowadza.
jednak czegoś jej brakuje choć sama nie wiem czego...

nakładam ją zazwyczaj na 30- 60min. przy nałożeniu na całąnoc może zatykać pory (ale mam cerę mieszaną więc to może dlatego)

fajna ale czegos jej brakuje

mam strasznie sucha cere na dodatek wrazliwa, maska nie podraznia wiec duzy plus, jednak nie nawilza jakos rewelacyjnie, trzeba nakladac duza ilosc, aby zauwazyc jakikolwiek efekt nawilzenia i napojenia. Generalnie taka sobie, sa lepsze :) Ale krem z tej serii jest rewelacyjny!!

przyzwoita

Jest to przyjemna maseczka o gęstej, lekko różowej konsystencji - ale łatwo się nakłada. Używałam jej i na przypisowe 15 min i zostawiałam na całą noc. Akurat mam ją na twarzy, więc mam wszytsko na świerzo ;)

Wady :
*Za mało nawilża
*Za mało natłuszcza
*Brak uczucia pełnego komfortu na twarzy
*Mało wydajna

Zalety :
* Skóra jest gładka, jedwabista
* Ukaja skórę i poprawia jej wygląd
* Ładnie pachnie
* Przyjemna konsystencja - nie za ciężka
* Wygodna aplikacja
* Pozostawia film - który nieczemu nie przeszkadza a daje sporo
* Nie uczula
* Opakowanie higieniczne

Ogólnie maseczka jest w porządku, ale jednak jej wiele do ideału brakuje. Mam suchą i wymagającą skórę. Używam jej razem z kremem z tej serii - więc te produkty powinno się dopełniać. Myślę, że zadowolone by były osoby z cerą mieszaną lub normalną. Ja jednak poszukam czegoś innego ...

przyjemna

Gęsta, dobrze się rozprowadza i szybko wchłania. Pięknie pachnie. Zostawia taką jakby satynową warstwę, ale nie za tłustą. Nieźle nawilża, ale bez rewelacji. Nie natłuszcza za bardzo. Trudno wydobyć resztki. Wydajna. Przyjemna, ale trochę słabo nawilża, nawet mało przesuszoną cerę, to co by było z naprawdę suchą.