KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

NYX Professional Makeup Eyebrow Cake Powder (Paletka cieni do brwi z woskiem)

4,6 na 57 opinii

Kupi ponownie: 86% osób
    marlena_01
    23 października 2015 o 18:56
    5 / 5
    Cienie są ok. Są bardzo trwałe i wydajne. Może z wyjątkiem wosku. Z jednej strony dobrze że są dwa tony ale ją używany tylko jeden a drugą paletka jest nienaruszona. Produkt też jest trochę drogi ale wart kupienia ponownie ;) Używam tego produktu od: miesiąc Ilość zużytych opakowań: 1

Ellyyhh
    23 sierpnia 2015 o 20:09
    Najlepsza
    Całkiem długo szukałam czegoś do brwi, a ten produkt pozytywnie mnie zaskoczył. Cienie idealnie pasują do moich brwi (zwykle używam światlejszego na początku, a ciemniejszego na zakończeniu brwi) Cienie się utrzymują przez cały dzień, służą przez długi czas. Dobra pigmentacja. Minusy: Po zaaplikowaniu żelu na brwi, brwi sprawiają wrażenie mokrych, po czym nie znikają przez cały dzień (nie koniecznie jest to minus, ale dla mnie to przeszkadza) (jako zastępcy używam żel do brwi w postaci mascary z L\'oreala) Pędzelki, które są w komplekcie, ale nie myślę, że ktoś z nich korzysta. Używam tego produktu od: 7 miesięcy Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1
    Używa produktu od:rok lub dłużej

ola_misiaczek3
    7 sierpnia 2015 o 22:11
    4 / 5
    Bardzo dobra
    Kupiłam za ok. 30 zł +poręczne opakowanie +dopasowane do mnie kolory - rzadko używam jaśniejszego, a jeśli już to najpierw jego później ciemniejszy, bo zostawia u mnie "rudy" efekt czego najbardziej nie lubię +cienia jest chyba dużo, bo paletka jest w miarę głęboka, ale różnie to bywa +dołączony wosk +krótkie, ale przydatne akcesoria, dobrze malujący pędzelek i szczoteczka rozczesuje po nałożeniu wosku na szczoteczkę i wyczesanie świeżych, niemalowanych brwi, już jest na nich kolor! Czasem wolę taką, delikatniejszą wersję w formie zabarwienia. Kupiłam taką paletkę jako początkująca w malowaniu brwi. Nauczyłam się na niej dużo + korzystałam z różnych sposobów na youtube i najbardziej przypadł mi do gustu taki: Najpierw linia dolna zrobiona kredką i delikatne uzupełnienie bokiem kredki włoski. Później rozczesanie i nałożenie cienia lub rozczesanie dopiero po nałożeniu cienia. Korektorem rozświetlającym czasami podkreślam dolną linię brwi. :) Używam tego produktu od: kilku miesięcy Ilość zużytych opakowań: jedno

recluse
    19 lipca 2015 o 9:25
    4 / 5
    Dobry produkt
    Oceniam odcień Taupe Ash. Produkt oceniam pozytywnie, gdyż aplikuje się go łatwo i daje efekt naturalnego podkreślenia bez efektu narysowanych brwi. Dodatkowo wosk ułatwia stylizację. Jednak dostrzegam też kilka minusów. Po pierwsze pędzelek ukośny dołączony do paletki kompletnie nie nadaje się do aplikowania cieni. Po drugie- wosku jest bardzo mało i pomimo, że cienie niewiele się zużyły, to po wosku praktycznie już nie ma śladu. I cena, która jak za ten produkt moim zdaniem jest trochę za wysoka. Ale ja kupiłabym te cienie ponownie, ponieważ podoba mi się naturalny efekt uzyskany podczas makijażu i dopasowanie kolorystyczne do mojej karnacji. Używam tego produktu od: Roku Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

NatalieHet
    10 maja 2015 o 14:53
    5 / 5
    Wreszcie cień przeznaczony stricte dla rudzielców!
    Oceniam odcień Auburn/Red - w sam raz dla pań posiadających rudy odcień włosów. Po podkreśleniu brwi tymi cieniami, osiągają one kolor niemal identyczny z moimi włosami, co jest dla mnie ogromnym plusem. Jednak trzeba umieć umiejętnie je nałożyć, by nie wyglądać jak klaun :) Długo szukałam tych cieni, już prawie w akcie desperacji chciałam je zamawiać na eBay\'u, sprowadzając z USA, aż pewnego, pięknego dnia paletka pojawiła się na Allegro :) W tym kolorze niestety są słabo dostępne, natomiast dla blondynek czy brunetek są dostępne np. w Douglasie. Szkoda, że cienie/kredki do brwi w odcieniach rudości są tak kiepsko dostępne :( Zalety: - 2 odcienie - dla jasnych i ciemnych rudzielców, - dobra pigmentacja, - w zestawie wosk do brwi, który utrzymuje włoski w ryzach, - przyjemna szczoteczka do wyczesywania brwi, - wydajność. Wady: - dostępność (!), nawet w Internecie jest z nią kiepsko (dotyczy wyłącznie odcienia Auburn/Red), - pędzelek od razu można wyrzucić do kosza, w ogóle nie nadaje się do nakładania cieni (przynajmniej szczoteczka dołączona do zestawu trzyma poziom), - wosk w porównaniu do cieni znika w dużo szybszym tempie, - cena. Używam tego produktu od: 2 miesięcy Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1
    Używa produktu od:rok lub dłużej