Floslek, Winter Care, Krem zimowy przeciwsłoneczny SPF 50+

Floslek, Winter Care, Krem zimowy przeciwsłoneczny SPF 50+

Wodoodporny krem. Zapewnia bardzo wysoką ochronę przeciwsłoneczną UVA i UVB. Doskonale chroni skórę narażoną na silną ekspozycję słoneczną w czasie uprawiania sportów zimowych. Zapobiega stanom zapalnym i nadmiernej pigmentacji. Wydłuża czas bezpiecznego przebywania na słońcu. Nie zawiera barwników i alergenów.

nawilżające, ochronne, regenerujące
wodoodporna
Filtry
SPF > 50
wrażliwa, sucha
kremy z filtrem do twarzy

Dobry i niedrogi

Kupiony na wyjazd na narty, sprawdził się idealnie :) ma długi termin ważności więc starczył na kilka wyjazdów i jeszcze zostało. Jest dość tłusty ale to zrozumiałe z uwagi na jego przeznaczenie. Dość mocno bieli ale nie przeszkadza to podczas zimowego szaleństwa. Z czasem nabiera się wprawy we wklepywaniu.

Do zakupu skłoniło mnie pozytywne doświadczenie ze starą wersją tego kremu bez SPF.
Ten jest równie dobry dla mojej suchej i odwodnionej cery. Świetnie nawilża na cały dzień a do tego zawiera ochronę przeciwsłoneczną. Trochę bieli ale jeśli nałożymy stosowną ilość to po jakichś 5 minutach się wchłonie.
Nie ma zapachu.
Nie uczulił mnie nawet stosowany pod oczy stosunkowo blisko dolnej linii wodnej (wiem, że tak się n ie powinno ;))
Jest tłusty i bardzo treściwy jak na zimowy krem przystało, ale nie zapycha.
Polubił go również mój 6-letni synek.
Wygodne i higieniczne opakowanie w tubce. Mogłoby być tego kremu trochę więcej (w sensie, że powinny być produkowane nieco większe opakowania).
Cena jest rozsądna.

Krem zimowy przeciwsłoneczny 50+ firmy Floslek

Mam jasna karnacje z duża tendencją do pojawiania się kolejnych piegów :)
Zawsze podczas wyjazdów na narty staram się solidnie zabezpieczyć skórę twarzy tym razem kupiłam krem firmy Floslek.
Krem bardzo dobrze zabezpiecza skórę przed działaniem mrozu, wiatru i słońca.
Po pierwszym nałożeniu byłam troszkę rozczarowana bo moja twarz była biała od kremu i chwile trwało nim krem wsiąkł w skórę jednak ochrona jaką zapewnia skórze można wybaczyć dość długie wchłanianie :)
Duży plus za małe poręczne opakowanie
Krem jest bardzo wydajny, nie uczula, nie podrażnia, nie zapycha porów skory.

Zimowy zapychacz (skóra mieszana)

Moja skóra twarzy ma skłonność do zapychania. Krem spowodował, że już po dwóch dniach na skórze pojawiły się wypryski oraz widoczne pory.
Krem natychmiast odstawiłam i stosowałam go jako krem ochrony rąk po przyjeździe z urlopu w górach. Jednakże z uwagi na lepkość, a zarazem uczucia ściągnięcia skóry rąk nie zużyłam go końca. Krem ma gęstą konsystencję, długo się wchłania, jest lepki i czuć go. Nie zauważyłam, aby krem miał właściwości pielęgnacyjne o czym zapewnia producent. Nie polecam.
Nie wrócę do niego.

Fantastyczny na wyjazd na narty!

Kupuje go już od kilku lat i uważam, ze nie ma sobie równych jeżeli chodzi o wyjazdy zimowe/ wiosenne na narty (mróź, słońce, wiatr!)

Ma bardzo wysoki filtr, za niską cenę. Chroni przed slońcem i mrozem. Nigdy mnie nie zawiódł.
Super niska cena.

Ma małe minusy:
dosyć ciężko się rozsmarowuje, jest gęsty i ciężki.
nigdy nie próbowałam nakładać na niego makijażu (po prostu nie maluje się na narty)

POLECAM!

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Świetnie chroni zimową porą ;)

Moje zdanie - plusy :

+ bardzo dobry filtr- 50 spf- idealnie chroni mnie przed słońcem, mrozem i wiatrem dzięki czemu skóra nie jest wysuszona, czerwona czy popękana
+ nie zatyka porów, nie zapycha
+ ciężka konsystencja i treściwa przez co wystarczy niewielka ilość ;)
+ współpracuje z podkładami na pewno z Wake me up Rimmel oraz Stay all day Essence ( czyli takimi cięższmi )
+ szybko się wchłania
+ skóra nie świeci się tak bardzo jak po innych kremach
+ ładnie pachnie
+ mała tubka zmieści się w każdej torebce
+ na wyjazdy na narty idealny
+ podczas mrozów buzia już mnie nie szczypie

Nie plus/ nie minus :

+/- lekko bieli cerę więc trzeba go mocno wsmarować

Używam tego produktu od: Ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Nie polecam, nie odradzam.

Kupiłam ten krem w Superpharm za około 12 zł.

KONSYSTENCJA:
- gęsta.

APLIKACJA:
- ciężko się rozsmarowuje,
- tworzy zacieki,
- bieli i to mocno,
- nie współpracuje z żadnym podkładem,
- niestety makijaż na nim wygląda nieestetycznie, tworzy się tzw. efekt ciasta.

CENA:
+ przyjazna.

WŁAŚCIWOŚCI:
+ wysoka ochrona przeciwsłoneczna,
+/- tworzy na skórze warstwę, która powinna ochraniać skórę przed mrozem, niestety nie zawsze ta warstwa działa.

Zdecydowanie nie powtórzę zakupu. Kupiłam zachęcona pozytywnymi recenzjami w sieci, ale zupełnie się z nimi nie zgadzam. 2+ za wysoką ochronę, przystępną cenę i starania polskiego producenta.

Na zimę jak znalazł

Bardzo dobry filtr na zimę. Dzięki bogatej konsystencji bardzo dobrze nawilża i chroni przed zimnem i wiatrem równocześnie nie zatykając porów. Świetnie również chroni przed nawet ostrym słońcem. Niestety przez treściwą konsystencję dosyć mocno bieli twarz, jest gęsty i tłusty - nakłada się dość &quot;tępo&quot;. Kiedy tylko na zewnątrz zrobi się troszkę cieplej, krem przestaje się tak dobrze sprawdzać - twarz świeci się niemiłosiernie po kilku godzinach od nałożenia i nie pomagają żadne pudry. Ale w końcu to krem na zimę, więc nie powinnam się czepiać ;)

Ilość zużytych opakowań: 2 tubki

ulubiony!

na taki krem czekałam. mam bardzo problematyczną cerę, z jednej strony skłonna do zaczerwienień i podrażnień, z drugiej - tłusta i z wypryskami. ciężko było znaleźć krem na zimę, który chroniłby przed mrozem a jednocześnie nie zapychał, nie \\\\\\\'nabłyszczał\\\\\\\', nie warzył się na skórze, i nie powodowałby tworzenia się zapalnych krost czy zaczerwienień. ten krem jest doskonały pod każdym względem, bo nie dość, że rozjaśnia mi troszkę cerę (dla unikających \\\\\\\'bielenia\\\\\\\' to będzie duży minus, gdyż jest ono widoczne), to zdecydowanie chroni przed mrozem, co wnioskuję po zerowej ilości nowych popękanych naczynek przy temp. poniżej -10, mniejszym zaczerwienieniu nosa i policzków i ogólnie po dobrej kondycji skóry. nie powoduje powstawania wyprysków. od kiedy go używam (ok 2 miesiące, min 6 tygodni) wyskoczyły mi dosłownie dwie krostki przed okresem, nic więcej. już kupiłam na zapas 2 opakowania. jak nie zużyję tej zimy (bo jest wydajny), będzie na następną. ma termin ważności do 2013 :) polecam!

TAK!

Bardzo dobry krem zimowy.
Szybko się wchłania, ma przyjemną konsystencję i zapach. Nie zapycha, nie zostawia tłustej warstwy na skórze, skóra się nie świeci. Bardzo dobrze chroni w mroźne dni, skóra nie szczypie i nie jest sucha. Duży plus za wysoki poziom filtrów UVA i UVB.

Minusów brak.

Z pewnością będę wracać do tego produktu, jak i do produktów tej firmy, której od niedawna jestem zwolenniczką. Jak na razie mój numer 1 spośród kremów na zimę!

POLECAM!