Lioele, Beyond the Solution BB Cream

Lioele, Beyond the Solution BB Cream

Lioele Beyond the Solution BB Cream zapewnia naturalne krycie oraz pielęgnuje skórę. Zawarte w składzie bisabolol, wyciąg z lukrecji oraz alantoina działają kojąco oraz łagodząco, olej jojoba, olej makadamia, kwas hialuronowy oraz kolagen morski zapewniają skórze miękkość i nawilżenie.
Skrót BB oznacza Blemish Balm Cream - kremy, które dobrze pokrywają zmiany skórne, wypryski czy inne niedoskonałości jednocześnie lecząc je.

kremy BB i CC
nawilżające, ujednolicające
w tubce

Kryje i pielęgnuje

Przy pierwszym kontakcie z tym produktem, byłam zdumiona jednoczesnym mocnym kryciem i naturalnym, lekko rozświetlonym wykończeniem. Kolor jest dość jasny, ale to jednak nie idealny odcień dla mnie - kompletnego bladziocha. Polubiłam go właściwie od początku, za dobre krycie, przyjemną, kremową konsystencję, wydajność. Przy nałożeniu niewielkiej ilości wygląda lekko i dość naturalnie, bo taka wystarcza na pokrycie całej twarzy, maskując nawet niedoskonałości i zaczerwienienia. Odczułam też, że BB Cream Lioele poprawił ogólną kondycję mojej skóry, nie zapycha mnie, jak miały to w zwyczaju zwykłe, drogeryjne podkłady. Gdyby jego odcień był jaśniejszy, to byłby ideałem!

Plusy:
-bardzo dobre krycie
-wydajność
-kremowa, lekko nawilżająca konsystencja
-trwałość
-NIE ZAPYCHA

Minusy:
+/-lekko za ciemny odcień (subiektywne opinia)

Z pewnością do niego powrócę! ;)

nie dla mnie

Kupiłam opakowanie 30ml w zestawie z żelem do zmywania kremów BB one shot w promocji. Żel sprawdza się świetnie krem niestety nie. Gdybym nie wiedziała że to krem BB uznałabym go za kiepskiej jakości podkład. Jego zalety to dość dobre krycie i naturalny, beżowy kolor.
Mimo tych zalet jest to pierwszy mój krem BB którego raczej nie zużyje w całości. Mimo nakładania małej ilości i bardzo starannego wklepywania krem zostawia na mojej buzi lepką, widoczną warstwę, która po początkowym matowaniu zaczyna się mocno świecić. Włazi w pory, podkreśla zmarszczki w świetle dziennym z daleka widać tapetę na twarzy. Do tego brzydko pachnie takim starym pudrem.
Nie nadaje się nawet do stosowania "po domu" ponieważ zapycha pory i szkodzi skórze (stosowałam juz wiele kremów bb i z żadnym nie miałam takiego problemu więc nie jest to kwestia niewłaściwego zmywania).
Dziwią mnie bardzo pozytywne oceny tego kosmetyku, kupiłam go w sklepie Asianstore więc podróbką nie jest. Być może sprawdzi się na bezproblemowej cerze do tłustych/mieszanych nie polecam.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

jak narazie najlepszy.

Z pośród całej gamy kremów BB które miala do tej poty ten jest najlepszy :)

Dla mnei najwiekszym problemem jest dobor koloru gdyz niestety azjatyckie firmy raczej nie sa bogate w odcienie pasujace do europejek ;/

+ bardzo dobre właściwości kryjące przy czym nie zapycha, przy cerze mieszanej jest to bardzo wazna rzecz
+ odcien
+wydajnosć

- nie matuje ;/ Po użyciu tego porduktu potrafie się świecic co jest dosc mocno irytujące i to jest mój największy ból związany z tym produktem.

Podsumowując jak narazie jest dla mnie najlepiej dopasowanym kremem BB :)

dobry podstawowy krem bb

Jak na razie testowałam tylko próbki, jest w mojej czołówce kremów bb. Nie robi może takiego szału jak Etude house precious mineral ale w porównaniu do Lioele Dollish jest na prawdę bardzo dobry. Kolor ładnie dopasowuje się do naszej karnacji. Jeśli ktoś tak jak ja ma odwieczny problem z doborem jasnego podkładu z tego kosmetyku na pewno będzie zadowolony. Jeśli nie mamy za wiele do ukrycia i nie chcemy nałożyć podkładu zdecydowanie to jest ten produkt, który warto spróbować.

Używam tego produktu od: 1 miesiąć

super!

+ ładny zapach i wygodne opakowanie
+ wydajny
+ dobrze dopasowuje się do cery
+ maskuje niedoskonałości, przebawienia
+ skóra wygląda na wypoczętą

- może podkreślać suche skórki
- może trochę tapetować, jeśli przesadzimy z ilością
- trzeba szybko nakładać, bo zastyga na twarzy i później mogą być problemy

Jest to mój pierwszy kosmetyk tego typu i muszę powiedzieć że się nie zawiodłam.

plusy:
-bardzo dobre krycie
-ładny zapach
-poręczne opakowanie, z pompką
-dopasowuje się do cery
-rozświetla
-bardzo dobrze nawilża
-duża pojemność 50 ml
-wydajny

minusy:
-cena, ja dałam za niego ponad 80 zł i taka jest jego regularna cena
-po czasie ciemnieje w opakowaniu
-mało dostępny
-brak SPF :(

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Fajniutki:)

Próbki tego kremu wielokrotnie zdarzyło mi się otrzymać jako gratis do zakupów, więc nie omieszkałam go wypróbować, chociaż tak właściwie uważam, że potrzebuję kremów bardziej zaawansowanych:). Mimo to spodobał mi się i czasem jeszcze do niego wracam. Jest podobny do Lioele Triple Solution, a jednocześnie wiele go różni. Daje bardzo podobny efekt i jest równie trwały. Kolor jest praktycznie taki sam, także zapach i długo utrzymujące się nawilżenie. Co do różnic to jest przedewszystkim lżejszy i chwała mu za to! Ma odrobinę słabsze krycie, ale ja dalej zaliczam go do mocno kryjących BB. Zresztą i tak używam jeszcze korektora więc to bez znaczenia. Krem Beyond nie ma także filtra, ale to żaden problem. W zupełności się sprawdza stosowanie na krem z filtrem. Kremu tego używam czasami latem, ponieważ tylko gdy jestem "muśnięta słońcem";) jego kolor mi pasuje. Normalnie jestem trochę za blada. Lubię jego działanie, bo odpowiednio nawilża, na lato właśnie był w sam raz. Nie mogę jednak nic powiedzieć o jego długofalowym działaniu gdyż zawsze używałam go na zmienę z innymi kremami. W każdym razie sprawował się dobrze i przestrzegając odpowiednich rytuałów demakijażu, nigdy nie nabawiłam się od niego żadnych problemów, a mam cerę wrażliwą, mieszaną, raczej suchą. Kremu tego pewnie jeszcze poużywam tego lata, ale nie kupię całego opakowania ze względu na to, że skład nie jest dla mnie idealny i potrzebuję już czegoś mocniejszego:).

Plusy:
- bardzo lekki
-dobrze kryje
-daje naturalny efekt
-ukrywa rozszerzone pory
-nawilża
-długo się trzyma, nawet w upały
-kontroluje wydzielanie sebum w strefie T, upał + jedna bibułka matująca i jedziemy dalej:)
-bardzo łatwy i przyjemny w użyciu, jeden z łatwiejszych do nałożenia kremów BB/podkładów jakich używałam
-wydajny, ja jedną saszetkę mam na co najmniej pięć razy
-akurat dostawałam jako gratis, ale na pewno plusem jest też wielce atrakcyjna cena:)

Minusy:
- brak filtra, ale można przecież stosować krem z filtrem
-kolor ładny, ale nie koniecznie pasuje do mnie
- dla mojej cery po prostu muszę mieć coś bardziej wystrzałowego;)

Używam tego produktu od: Znamy się już dość długo:)

Ilość zużytych opakowań: Tylko saszetki, kilkanaście

Delikatny, przyjemny, niezbyt dobrze kryjący

Dla mnie Beyond to łagodniejsza wersja Triple Solution tej samej firmy. Ma praktycznie ten sam, bardzo naturalny kolor jasnego, chłodnego beżu.

Jednak delikatniej kryje, odrobinę mocniej nawilża, krócej utrzymuje się na skórze (do 4-5 godzin) i daje większy blask. Jest też łatwiejszy w nakładaniu - rzadszy, bardziej płynny. Beyond Solution wtapia się w skórę samoistnie, podczas gdy Triple musi być do tego nakłaniany. ;)
Ma też, niestety, tendencję do "zjadania się" w suchszych partiach twarzy.

Mogę go stosować tylko wtedy, gdy moja skóra jest w niezłym stanie, tj. bez niespodzianek i wyraźnych zaczerwienień. W przeciwnym razie wracam do defaultu, czyli do Triple\'a.

Podsumowując, polecam go osobom, dla których Triple jest za gęsty i za mocno kryjący, a które potrzebują dobrego nawilżenia skóry.

Ilość zużytych opakowań: dwie miniaturki po 5 ml

Jestem zadowolona z efektu jaki daje ten krem BB. Zachęcam do wypróbowania bo warto

Krem BB zakupiłam kilka miesięcy temu i jestem bardzo zadowolona. Mam skórę tłustą z tendencją do świecenia się. Trudno było mi dobrać odpowiedni krem BB, który nie zapcha mi porów i nie spowoduje wysypu niedoskonalości.
Beyond Solution świetnie kryje wszelkie przebarwienia wyrównując powierzchnie skóry. Rozszerzone pory są mniej widoczne dzięki czemu można uzyskać efekt świetlistej, zdrowo wygladającej skóry. Co do odcienia to nadaje sie raczej do jasnej, bladej cery. Dla mnie kolor jest odpowiedni.

Plusy
+eleganckie opakowanie
+duża objętość produktu
+nie daje efektu maski
+dobrze kryje wszelkie niedoskonałości
+wyrównuje koloryt skóry sprawiając że przebarwienia są mniej widoczne
+nadaje się do skóry tłustej
+atrakcyjna cena w stosunku do innych kremów BB

Minusy
-Efekt matowej skóry krótko się utrzymuje. (Najlepiej po aplikacji utrwalić twarz pudrem mineralnym)

Ilość zużytych opakowań: 1 (50ml)

średniak

Kupiłam całkiem przypadkowo, na dokładkę do innych azjatyckich kosmetyków.
Plusy:
-w porównaniu do innych kremów BB, jakich używałam, ten kryje dosyć mocno,
-matuje,
-ma przyjemny, ziołowy zapach,
-poręczna tubka.
Minusy:
-jest ciemny, dla mnie nadaje się tylko na lato,
-łatwo z nim przesadzić i zrobić efekt maski,
-nie ma filtra,
-czasami roluje się i robi plamy.
Dla mnie średniak, raczej go już nie kupię. Stosuję w połączeniu z Lioele Dollish Veil Vita na wyjścia, kiedy chcę mocniejszego krycia.

Bywało lepiej

Lioele, Beyond the Solution to mój pierwszy BB krem, spodziewałam się wiele, a otrzymałam średniaka.

Krem jest bardzo kryjący, tuż po nałożeniu daje efekt maski, na szczęście po chwili zanika. Czasami musiałam też zdejmować nadmiar wacikiem. Dodatkowo, gdy skóra jest przesuszona krem uwydatnia to zamiast maskować. Konsystencja jest dosyć gęsta, przez co trochę trudniej się rozprowadza.
Niestety występuje tylko w jednym odcieniu i dla mnie okazał sie ciut za jasny, jednak po nałożeniu dopasował się w miarę do cery.

Zaletą jest trwałość, naprawdę długo się trzyma.
Cena też zadowalająca, jeden z tańszych kosmetyków tego typu dostępnych na polskim rynku.

Plusy:
+ cena
+ wydajność
+ dopasowywuje się do koloru skóry
+ trwałość

Minusy:
- za duże krycie, efekt maski
- brak filtra przeciwsłonecznego
- tylko jeden odcień
- duże błyszczenie
- nic nie robi dla skóry (a to przecież założenie kremów BB)

Lioele jest nienajgorszy, ale istnieją lepsze.

rozczarowanie

Kupiłam pełna nadziei i optymizmu dzięki pozytywnym recenzjom na wizażu.
Moje wrażenia:
-kolor z trochę pomarańczowym pigmentem - po nałożeniu na twarz, jest lekko za ciemny dla mojej skóry, jednak po odczekaniu kilku minut zaczyna się wchłaniać i wygląda to dosyć dobrze.
-krycie- dosyć duże
-zapach - paskudny, mi się osobiście nie podoba, ale nie o zapach tu przecież chodzi
-działanie - średnie, niby fajny, ale oprócz tego, że dosyć dobrze dostosowuje się do cery ma kilka minusów przez które nie kupię go ponownie

MINUSY:
- nie ma filtrów UV
- mam wrażenie, że nie wchłania mi się w 100%. Zostaje mi na twarzy, twarz jest ciągle \' mokra\', brudzi ubrania i ściera się
-zapycha i wysusza - koniecznie trzeba stosować jakiś krem nawilżający
-może podkreślać suche skórki

Polecam kupienie najpierw próbki, zanim kupi się całą tubkę.