7th Heaven, Chantelle, Orange Oil & Vitamin C Peel Off Masque (Maseczka peel-off z dodatkiem pomarańczy i witamin) (stara wersja)

Odświeżająca maseczka peel off z witaminą C dla skóry zanieczyszczonej. Usuwa martwe komórki naskórka. Pozostawia skórę odświeżoną i promienistą. Dostępna w drogeriach Natura

Skład: Aqua, Alcohol Denat., Polivunyl Alcohol, PPG-5-Ceteth-20, PVP, Benzyl Alcohol, Citrus Dulcis (orange Oil), Parfum, Acrylates/steareth-20 methacrylate copolymer, Citrus aurantifolia (Lime) fruit extract, Citrus Aurantium Dulcis (orange) fruit extract, Citrus medica limonum (Lemon) fruit extract, Citrus Grandis (Grapefriut) fruit extract, Citrus nobilis (Mandarin orange) peel extract, Citrus aurantium bergamia (Bergamot) fruit extract, Propylene glycol, Magnesium Ascorbyl Phosphate (Vitamin C), Sodium hydroxide, Dichlorobenzyl alcohol, Sodium Benzoate, Methylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Denatonium Benzoate, CI15510 (Orange 4)

Cena: 3,90 zł / 2x7 g

ale zapach mmmm....

Obłędny zapach pomarańczy:)

Niestety czuć też alkohol i w trakcie nakładania trochę szczypie w oczy:D, ale no niestety gumowate maseczki muszą mieć alkohol.

Maseczka "prosto z saszetki" jest trochę za rzadka, przez co trzeba jej nałożyć podwójną warstwę, bo inaczej będzie trudno ją zerwać bez łuszczenia.
Natomiast przy drugim użyciu (pojedyńcza saszetka starcza na ok 3 użycia) jak już zgęstniała pod wpływem dostępu powietrza była w sam raz:)

maseczka dość dobrze oczyszcza, ale ja już nie będe stosować na policzki bo mam cere naczynkową, a naczynkowcy już dobrze wiedzą co oznacza peel-off dla czerwonych policzków;D

niemniej polecam , maseczka jest bardzo przyjemna w użyciu i ślicznie pachnie:)

no i wydajna bo podwójna saszetka starcza na jakieś 6 użyć/Używam tego produktu od:dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań:pojedyncza saszetka

fajna nawet

Miałam kilka maseczek typu peel-off i ta jest chyba najlepsza. Nie należy się po niej spodziewać niewiadomo jakiego nawilżenia; ma za zadanie oczyszczać, złuszczać stary naskórek.
Jest dosyć rzadka, należy uważać przy otwieraniu, może się wylać. Zasycha w rodzaj elastycznej błony, którą zrywamy. Ma obłędny cytrusowy zapach :) Lekko rozjaśnia skórę, dosyć dobrze oczyszcza, optycznie odświeża.
Myślę, że jest przeznaczona do tłustej cery. Ja natomiast mam suchą i miałam wrażenie, że chyba zbyt starannie ją "odtłuszczała".

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: kilka

Jedna gwiazdka

Kosmetyk ma odpowiednią konsystencję i zapach jak pomarańcza. Źle rozprowadza się ją na twarz a jak ją nałożę czuję że skóra jest ściagnięta. Trudno całkowicie zdjąć ją ze skóry, nie przynosi oczekiwanych efektów - <b> skóra nie jest czysta ni odświeżona </b>. Zużyłam jedno opakowanie kosmetyku.