L'Oreal Paris, Super Liner

L'Oreal Paris, Super Liner

Płynny eyeliner z wyprofilowaną końcówką aplikatora, która pozwala na łatwe i precyzyjne pomalowanie powieki grubą bądź cienką kreską.

Cena: 45 zł

NIE DLA MNIE.

Ten eyeliner dostałam rok temu na gwiazdkę i przyznam się szczerze, że ani razu nie udało mi się go użyć z powodzeniem.
Nie jestem zbyt doświadczona w korzystaniu z tego typu produktów do makijażu, zazwyczaj korzystam z żelowych eyelinerów, nakładam je skośnym pędzelkiem i wtedy wychodzi mi to bardzo dobrze, najczęściej jednak maluję kreski za pomocą kredki.

+ bardzo ładne, eleganckie opakowanie, poręczne, wygodnie leży w dłoni.
+ po otworzeniu pędzelek wydaje się wręcz idealny do tworzenie precyzyjnych cienkich kresek.
+ kolor, czarny, wystarczająco ciemny, taki jak lubię.

- nie wiem dlaczego, ale ja nie umiem namalować nim precyzyjnie żadnej kreski, pędzelek jest za cienki, za ciężko mi się nim manewruje, ciągle wyjeżdżam, rozmazuję i niszczę makijaż.
- nie umiem dokładnie tego wyjaśnić, ale kiedy przejeżdżamy pędzelkiem, tusz rozjeżdża się na dwie strony, a po środku pozostaje taki przezroczysty pasek, niedokładnie pokryty kolorem, to bardzo nieestetyczny efekt.
- cena, jest bardzo drogi i w ogóle mi się nie przydał, choć wiele razy próbowałam go używać.
- dość długo schnie przez co często niechcący go rozmazuje.
- mam bardzo długie rzęsy i podczas aplikacji często zdarza mi się je umazać tuszem, dlatego wygoda aplikacji niestety nie jest dla mnie najlepsza.

Ten tusz kompletnie się dla mnie nie sprawdził, nie kupię go więcej, potrzebuję czegoś co jest mniej precyzyjne i przede wszystkim tańsze.

zadna rewelacja

Po tej firmie spodziewalam sie czegos lepszego. Dlugi pedzelek jest dobry ale dla osób o bardzo krótkich rzesach, ja mam zawsze problem z pomalowaniem tego typu linerów bo upaćkane mam rzesy.Produkt pod koniec dnia sie ściera

Używam tego produktu od: pare miesiecy

Dobry

L\'Oreal stworzył kosmetyk godny uwagi, który jest prosty w użyciu, bardzo łatwo i szybko można nim namalować na oku kreskę dowolnej grubości, jest bardzo wydajny i trwały, posiada dość intensywny czarny kolor i wygodny aplikator.
Eyeliner bardzo przypadł mi do gustu, może nie jest to KWC, ale za tak niską cenę i dobrą jakość daje mu wysoką notę.
Szczerze polecam go każdemu, a zwłaszcza osobom które chcą zacząć swa przygodę z eyelinerami. :)

Używam tego produktu od: od 2 lat.
Ilość zużytych opakowań: kilka.

Nie zachwyca

Kreski robię prawie codziennie w związaku z tym ciągle poszukuję idealnego elinera,ten mnie nie zachwycił.
Pędzelek nie jest zbyt wygodny ,bardzo szybko wysycha,pędzelek też nie jest zbyt dobrze zrobiny.
Mam teraz do przetestowania eliner-flamaster Loral,może okaże się lepszy...

Używam tego produktu od: od 3 tygodni

Polecam!

Mój drugi eyeliner po Perfect Wear z Avonu. I kompletne przeciwieństwo badziewnego poprzednika!!
Jestem jak najbardziej na tak!!! :)

+głęboki czarny kolor (nie szary!!)
+trwały (nakładam rano i do wieczora jest nienaruszony)
+fajna konsystencja (wygląda jak wosk)

Jedynym minusem jest aplikacja.. Pędzelek trochę za gruby i trzeba poświęcić trochę czasu, aby dobrze wykończyć kreskę. Jednak można się wprawić i efekt jest cudowny :)

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu

mój faworyt

Przetestowałam naprawdę wiele eyelinerów, bo bez kreski na powiece czuję się jak bez ubrania , a i tak zawsze wracałam do tego. Jak najbardziej wart swojej ceny, mimo że do najtańszych nie należy.
(+) głęboka czerń
(+) utrzymuje się na powiece cały dzień (nawet podczas delikatnego szlochania ;) )
(+) dzięki pędzelkowi łatwe staje się narysowanie prostej kreski
(+) bardzo wydajny, nawet przy codziennym używaniu

Jedynym minusem może być cena, bo kosztuje w granicach 45 zł, ale naprawdę warto ! :)

Ilość zużytych opakowań: nie zliczę

Idealny następca Super Carbon Black!

Dostałam go jako gratis do tuszu VML, za dwupak tusz+liner zapłaciłam 49.99. Dałabym za niego także cenę regularną, bo zdecydowanie jest tego wart.
W ogóle uważam, że Loreal ma najlepsze eyelinery. Używam ich od lat.
Ten także niczym nie odbiega od mojego idealnego SCB.

+ cudowny aplikator pozwala wyczarować zarówno grube jak i cienkie kreski szybko i bezproblemowo;
+ trwały, trzyma się na powiekach cały dzień;
+ nie podrażnia i nie uczula;
+ bezproblemowo się zmywa, można nakładać go także na cienie, dobrze z nimi współpracuje;
+ piękny odcień czerni;
+ dostępność i cena (moim zdaniem spokojnie dorównuje jakością produktom wysokopółkowym).
+ wydajny (prawie pół roku codziennego stosowania).

Polecam gorąco zwolenniczkom eyelinerów, jeśli traficie na zestaw z tuszem, nie zastanawiajcie się ani chwili. Super Carbon Black jest już niedostępny, ale ten jest godnym jego następcą.

Bardzo przyzwoity

Mam wersję czarną. Tusz nakłada się łatwo, pędzelek mimo dość grubej końcówki jest poręczny i wygodny, bez problemu jestem w stanie zrobić nim cienką kreskę tuż nad rzęsami. Szybko schnie na powiece, nie ściera się i nie rozmazuje, nie mam też większego problemu z ewentualnymi poprawkami. Trzyma się przez osiem godzin pracy. Nie uczula mnie mimo moich skłonności. Ot, przyzwoity eyeliner w ładnym opakowaniu.

Minusem jest na pewno cena, ale z moich obserwacji można ten kosmetyk często złapać gdzieś w promocji.

Używam tego produktu od: Ok. miesiąca
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

warty uwagi, naprawdę :))

Kupiony pod wpływem chwili i już widzę, że długo się z nim nie rozstanę ;)
Trwały, intensywny czarny kolor plus łatwa aplikacjia. Utrzymuje sie bardzo długo, nie potrzebuje poprawek.Kolejnym plusem jest zgrabne i ciekawe opakowanie.
Cena trochę wysoka, ale mimo wszystko myślę, że warto go mieć.

może być

nie jest jakiśtam wspaniały, co prawda spełnia swoją rolę ale mogę go przyrównać do wielu tańszych odpowiedników. minus za to że jest kontrola ilości nabierania ale tak to ok.

Ilość zużytych opakowań: 1 op

Średniej jakości eyeliner, ale bez tragedii

Miałam eyeliner w kolorze "Noir Argente/Silver Black" - stonowaną czerń z dodatkiem srebrnych drobinek.
Plusy:
1) Jest wygodny w stosowaniu
2) Jest wydajny
3) Dobrze się zmywa
4) Długo utrzymuje się na oku
5) Przyjemnie pachnie, ale to chyba nieistotne w przypadku eyelinera ;)

Minusy:
1) Kolor jest wyblakły;
2) Pędzelek wysycha podczas stosowania. Po zamknięciu i odczekaniu dłuższego czasu wszystko jest ok, ale trduno się tk szybko umalować.
3) Końcówka jest dosyć gruba, a co za tym idzie mało precyzyjna.

Nie chcę go ponownie, żelowe eyelinery biją go na głowę. ale jest dużo lepszy od innych produków, na przykład eyelinera w pisaku Mac.

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: Jedno całe

Mój faworyt !!!

Moim problemem są mocno opadające powieki. Po umalowaniu różnymi kredkami, eyelinerami kreski odciskały mi się niestety na skórze. Więc do każdego eyelinera podchodzę bardzo ostrożnie.

Namówiła mnie do jego użycia koleżanka

....i ku mojemu zdziwieniu po umalowaniu L\' Oreal Super Liner mój problem zniknął :-D

Eyeliner na moich powiekach trzyma się bardzo długo ok 10 godzin. Łatwy w użyciu. Początkowo miałam problem z narysowaniem prostej kreski, ale po paru dniach doszłam do wprawy. Kupiłam go w promocji, więc nie mogę narzekać na cenę :-) Wcześniej używałam eyeliner innej firmy i tamten niestety bardzo szybko wysychał, ten starcza mi na ok. 8- 9 miesięcy - a maluję się codziennie. Poprzednie opakowanie miałam kolor brązowy- jak dla mnie ciut za jasny. Obecnie używam koloru czarnego.

Używam tego produktu od: 1,5 roku