Forever Living, Aloe Lips (Aloesowy balsam do ust)

Forever Living, Aloe Lips (Aloesowy balsam do ust)

Pojemność 4,3 g

Ochrona delikatnej skóry warg przed wysychaniem, pierzchnięciem oraz promieniowaniem słonecznym. Zawiera 35,4 % czystego miąższu aloesowego. Głęboko nawilża, odżywia i działa bakteriobójczo (zajady opryszczka, spękana sucha skóra), spełnia rolę ochronną zimą jak i podczas upałów, ma delikatny, przyjemny zapach. balsam ten, wyprodukowany w postaci bardzo poręcznego sztyftu, traktowany jest przez wiele osób jako "pierwsza pomoc aloesowa" noszona stale przy sobie. Zawarty w balsamie miąższ Aloe vera znakomicie przynosi ulgę w drobnych przypadkach dnia codziennego: niewielkich oparzeniach, zadrapaniach czy ukłuciach owadów.

balsam do ust
regenerujące, nawilżające, ochronne
w sztyfcie

Kupiony w: U konsultantki

Balsam do ust jest bardzo przyjemny w stosowaniu ponieważ usta sa nawilzone, miękkie, nie wysusza, nie uczula. Super jakość. Cena jest tylko średnia. Zamawiam u konsultantki. Polecam wszystkim

Bardzo fajna

Polecam tą pomadkę. Kupiłam ją przez internet i świetnie sprawdza mi się nawet gdy mam mocno przesuszone usta. Efekt nawilżenia utrzymuje się bardzo długo. Gorąco polecam wszystkim.

Sprawdza się

Pomadka dobrze nawilża. Efekt nawilżenia utrzymuje się przez dłuższy czas. Dobrze się sprawdza się nawet przy mocno wysuszonych i popękanych ustach. Aloes w składzie robi dobrą robotę. Po kilku użyciach odkleiła się etykieta opakowania.

Ratunek dla spierzchniętych ust

Odkąd pamiętam zawsze miałam problem z suchymi, spierzchniętymi ustami. Bez względu na porę roku - suche były zawsze i rzadko który produkt mógł im pomóc. Zrezygnowałam przez to z kolorowych pomadek, bo na suchych ustach wyglądają po prostu źle. Pewnego dnia koleżanka poleciła mi balsam aloesowy od Forever Living. Szczerze mówiąc podeszłam do niego ostrożnie - często moje usta reagowały źle na różne produkty, nawet te z najwyższej półki. Kończyło się to nawet zapaleniem czerwieni wargowej - nie polecam nikomu. Tym razem było idealnie - usta od razu były miękkie, nawilżone, po prostu cudowne! Chyba żaden produkt nie zadziałał na nie w ten sposób. Od razu zrobiłam zapas i mam zawsze przy sobie. Moje usta są bardzo zadowolone.

Lubię.

Używam tego produktu od kilku dni i jestem zadowolona.Nawilża,poprawia wygląd ust.Oprócz tego uwielbiam aloes we wszystkich produktach kosmetycznych.Jedynym minusikiem jest mało efektowne opakowanie.Trochę bym je podkręciła

Ratunek dla otartego małego noska hit

Polecam tą pomadkę! W mijającym,zimowym sezonie pomogła nam uporać się z bolącym wręcz miejscem wokół noska. Moim dzieciom,l. Prawie 4 i 7,które nieustannie walczyły z katarem oraz piekącymi ustami, przynosiła ulgę. A ja nie bałam się, że po posmarowaniu ich, będzie dodatkowo szczypać. Polecamy całą rodziną i dajemy maxa.

Szminka mega mini apteczka

Polecam każdemu miałam wiele różnych balsamów do ust i ten sprawdza się rewelacyjnie nie wysusza ust zapobiega spierzchnięciu szybko regeneruje i goi skórę nawet jako pod oczy rewelacja albo jak komar ugryzie to super działa

REWELACJA

Hejka, aloesowy balsam do ust dostałam w prezencie od koleżanki i muszę przyznać, że na prawdę jest REWELACYJNY! Cudowna, lekka konsystencja porównywalna do gęstej wazeliny wyraźnie nawilża i zmiękcza usta, odżywia, chroni i pomaga wyleczyć pęknięcia. Ma lekki i bardzo przyjemny świeży zapach. Bardzo przyjemna aplikacja, wygodne opakowanie i sztyfcie podobnym do pomadek ochronnych. Używałam jej także na mocno popękane od dezynfekcji i rękawiczek dłonie i również pomogła im się szybko zagoić i zregenerować. Stosowałam na usta też dla 4 letniej córeczki przed wyjściem na mróz. Polecam :)
Jedyny mały minusik, że dla mnie jest troszkę mało wydajna bo przez swoją miękką konsystencję produktu zostaje dużo na ustach/ dłoniach etc ale jest warta swojej ceny (mi opakowanie wystarczyło na około 3 miesiące).

Przeciętny

Balsam jak balsam, naprawdę nie ma się czym zachwycać.
Ok, wydaje się megawydajny, ponieważ z chęcią już bym go skończyła, a mam go już z pół roku...

Świetne odkrycie

Najlepszy produkt ochronny na usta, jaki kiedykolwiek miałam. Kupiłam już 3 opakowanie i na pewno będą kolejne. Świetnie nawilża usta, regeneruje uszkodzone. Rewelacja! Polecam!

Must have!

Zdecydowanie najlepszy produkt do pielegnacji ust z jakim mialam do czynienia. Idealny na zime, na lato, pod makijaz ust. Wrazenie przesuszonych ust znika juz po pierwszym uzyciu. Produkt ma tak mocne wlasciwosci nawilzajace, ze uzyty przed snem nadal jest wyczuwalny na ustach po przebudzeniu! Odkad go stosuje, przestalam uzywac wazeliny lub innych balsamow do ust, poniewaz jest najskuteczniejszy, a do tego bardzo wydajny. Wszystkim serdecznie polecam, a zwlaszcza osobom ktore walcza z suchoscia ust lub pracuja w pomieszczeniach klimatyzowanych.

Wykorzystała: kilka próbek

super

Balsam do ust jest mega wydajny,Zapewnia świetne nawilżenie i natłuszczenie, ma dużo dobrych składników. Higieniczna aplikacja bez dotykania ust. Niska cena, nieadekwatna do jakości. super zapach