Pollena-Malwa, Maseczka antystresowa Ogórkowa z glinką zieloną

Pollena-Malwa, Maseczka antystresowa Ogórkowa z glinką zieloną

Maseczka polecana dla cery tłustej i mieszanej, także z tendencją do łojotoku. Nieperfumowana. Zawiera alantoinę oraz witaminy E i B-5. Dobrze oczyszcza skórę, delikatnie ściąga pory, nawilża i reguluje natłuszczenie naskórka. Zmniejsza połyskliwy wygląd skóry na czole, brodzie i w okolicach nosa. Kilkukrotne zastowanie wyraźnie wygładza naskórek, poprawia napięcie i koloryt skóry. Zielona glinka kaolinowa działa oczyszczające, odkażająco i gojąco. Wyciąg z ogórka poza nawilżaniem wykazuje działanie kojące.
Zawartość saszetki wystarcza na dwukrotne użycie.
Zalecany czas pozostawienia na twarzy:15-20 minut

HIT cenowo-jakościowy

Jak tylko mam okazję kupić- robię jej zapas.
Według mnie najlepsza z serii maseczek Malwy.
Kosmetyk przyjemnie się aplikuje i zmywa.
Odświerza i odżywia skórę, uspokaja ją (moja skóra jest jednak raczej sucha niż tłusta...)
Nigdy mnie nie podrazniła.
Zabieram ze sobą zawsze na wyjazdy- zwłaszcza tam, gdzie moja skóra przeżywa szok klimatyczny (zimno albo gorąco, nagła zmiana klimatu, duża wilgotność itp).
Tania, skuteczna i sprawdzona.

Używam tego produktu od: Od kilku lat
Ilość zużytych opakowań: Przynajmniej kilkanaście

Najlepsza

To najlepsza maseczka jaką do tej pory miałam. Przyjemnie się ją stosuje.

Plusy:
+ uspokaja
+ działa antybakteryjnie
+ delikatnie ściąga (dzięki glince)
+ jest tania
+ ma dosyć prosty skład

Minusy:
- zawiera konserwant

Mimo, iż daję KWC nie stosuję jej regularnie, tak od czasu do czasu. Moja cera wychodzi już z fazy okresu "buntu" (czyt. nastoletniego), więc nie potrzebuję już tak silnego działania antybakteryjnego.

Polecam!

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: Sporo :)

może być

Maseczka ma przyjemną konsystencję i delikatny zapach, łatwo się rozprowadza i zmywa, nie zasycha jak typowe glinki i to jej duży plus. Oczyszcza, to prawda. Nawilża - też. Wygładza lekko skórę. I to chyba wszystko.

Nie zauważyłam, żeby mi zamknęła pory. Nie zmniejszyła mi też błyszczenia skóry.

Saszetka starczyła mi na raz, a nie nałożyłam szczególnie dużo, w dodatku miałam ręcznik na głowie, więc część czoła i skronie nie były smarowane.

Nie wiem, co znaczy antystresowość. Jeśli przyjemność użycia maseczki, to tak, było to przyjemne doświadczenie mimo niewielkiego działania. :)

[Edit: po zmyciu maseczki mam niesamowicie wysuszone dłonie!]

Używam tego produktu od: jedna saszetka
Ilość zużytych opakowań: j.w.

Doskonała za śmieszną cenę ;)

Świetna! Dobrze oczyszcza nos z wągrów,reguluje przetłuszczanie się twarzy,matuje. Zapłaciłam za nią 1,98 zł więc jest bardzo tania i wystarcza na dwa użycia.Szczerze polecam! :D

Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

Tania i dobra

Przetestowałam wiele glinkowych, w różnych cenach i muszę powiedzieć, że ta wypada całkiem nieźle.
Przede wszystkim jest taniutka, a bardzo wydajna - starczyła mi na 4 użycia, a na upartego nawet wystarczyłaby na 5 :) Zapłaciłam za nią coś koło 2 zł, więc za jedno użycie wychodzi tylko 40 gr (?! :D) (kupowałam w hipermarkecie Auchan).
Jest trochę rzadka, ale nie spływa z twarzy. Nie zasycha na twardą skorupę, jak to bywa przy glinkach. :) Po zmyciu wodą skóra jest oczyszczona i matowa. Może ten mat idealny nie jest (mi troszkę jeszcze błyszczy nos).
Nie jest to maseczka, której działanie powala na kolana. Myślę jednak, że przy tej cenie należą się cztery gwiazdki. Jest świetnym rozwiązaniem dla oszczędnych z mieszaną cerą (dla mojej tłustej jest niewystarczająca). Nie wiem, czy jeszcze kiedyś ją kupię - może w czasie kryzysu finansowego :D
A co ma znaczyć to "antystresowa" :confused: to nie wiem.

Używam tego produktu od: 4 zastosowania
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

Ideał

Maseczka ta jest moją ulubioną, która faktycznie działa. Cera po jej użyciu jest wygładzona, ma ładny koloryt, pory są zwężone. Mam wrażenie, że cała promienieje. Opakowanie starcza na 2-3 razy. Mogłaby być w wersji tubkowej, ale za taką jakość można się pomęczyć. Jednak ostatnio nigdzie ie mogę jej dostać, jeśli wam się uda bierzcie bez zastanowienia.

Ilość zużytych opakowań: wiele

Działa

Maseczka dobrze się nakłada i łatwo rozprowadza. Ma delikatny, gliniasty zapach, który w niczym nie przeszkadza, nawet lepiej, że nie został zamaskowany perfumem. Konsystencja jest niejednolita (lubi się rozwarstwiać), dlatego przed otwarciem warto pougniatać saszetkę. Po nałożeniu częściowo się wchłania, reszta zasycha, ale nie tworzy sztywnej skorupy. Łatwo ją zmyć.
Robi swoje: strefa T jest oczyszczona i zmatowiona, pory zwężone, policzki wygładzone. Dodatkowo łagodzi podrażnienia i koi cerę. Szkoda tylko, że nie można jej dostać w tubie... Saszetka starcza akurat na 3 razy.
Niestety nie zawsze mogę na nią trafić... Wśród maseczek Malwy cieszy się największym powodzeniem, schodzi wręcz jak świeże bułeczki :D

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: kilka

Niezła

Leżała u mnie w kosmetyczce kilka miesięcy, aż w końcu zdecydowałam się jej użyć. Stosowałam dwa razy w tygodniu przez 14 dni. Po tej maseczce moja skóra stała się rozjaśniona, dobrze nawilżona, oczyszczona i gładka. Pachnie dziwnie, dobrze się nakłada i spłukuje, nie zastyga w ciężką skorupę. Duży minus to opakowanie, zdecydowanie wolę maseczki w tubkach.

Używam tego produktu od: dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań: dwie saszetki

Świetna za śmieszną cenę

Użyłam dzisiaj pierwszy raz i jestem bardzo mile zaskoczona- świetnie oczyszcza i ściąga skórę, a oprócz tego wygładza i ładnie matuje.
Jest dużo lepsza od maseczeki Garniera, a przy tym o połowę tańsza:)
Na pewno kupię ich więcej, bo na razie na próbę kupiłam niestety tylko jedną.
Polecam z czystym sercem:)

Używam tego produktu od:jeden dzień
Ilość zużytych opakowań:połowa pierwszego

Lubię

Lubię używać maseczek od czasu do czasu choć nie do końca widzę wszystkie efekty ich działania.
Tą maseczkę lubię najbardziej.
Ma taki naturalny zapach. Dobrze oczyszcza i rozjaśnia twarz. Czuję, że skóra jest taka "zrównoważona". Samo uzycie maski odstresowuje i uspokaja :)
Ja często i chętnie od niej wracam.

Ilość zużytych opakowań: kilka

niezła

Najlepsza z tej serii Malwy, dobra do cery mieszanej.Ale szczególnych rezultatów po jej użyciu nie zauważyłam, dobrze nawilża, buzia jest po niej uspokojona.

Konsystencja kiepska, ciężko mi sie ją zmywało, a do tego te saszetki-nie lubię maseczek w takiej formie i za to minus.

Używam tego produktu od:nie używam

oczyszcza i nawilża

Maseczka zasycha na twarzy, ale nie robi się z niej taka twarda skorupa jak w przypadku zielonej glinki. Twarz jest oczyszczona (tzn. u mnie nie do końca, ale ja mam naprawdę problemową cerę) a jednocześnie nawilżona, skóra jest gładka. Maska ładnie pachnie ogórkami.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 1 (starczyło mi na 3 użycia)