L'Oreal Paris, Excellence Creme (Farba do włosów)

L'Oreal Paris, Excellence Creme (Farba do włosów)

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.61/5

ezebra
Średnia ocena: 4.89/5

zobacz więcej ofertzwiń

Farba do włosów dostępna w szerokiej gamie kolorów. Idealnie i równo pokrywa włosy, nadając im głęboką i intensywną barwę. Chroni włosy, nawet te delikatne. Dostępna w 24 odcieniach, które wyglądają na włosach bardzo naturalnie i co ważne - nie płowieją i nie tracą połysku.
Innowacja - potrójna ochrona:
- Serum ochronne pielęgnuje uszkodzone partie włosów, w szczególności końcówki. Stosuje się je przed koloryzacją. Twoje włosy są chronione i przygotowane do farbowania.
- Odżywka z kompleksem Ceramidy + Proteiny o zwiększonej pojemności, przeznaczona do wielokrotnego zastosowania, odnawia ochronę włosów pomiędzy 2 kolejnymi koloryzacjami.
- Farba-krem koloryzujący Wyjątkowa Ochrona nadaje Twoim włosom intensywny i jednolity kolor, który doskonale pokrywa siwe włosy, nawet te najbardziej odporne na farbowanie. Excellence Creme nie spływa z włosów.
- Aplikator-grzebyk dodany do zwykłego aplikatora sprawia, że nakładanie produktu staje się jeszcze łatwiejsze i jeszcze bardziej precyzyjne.

Trwałość
długotrwałe
farby
odświeżenie koloru, odżywcze, pokrycie siwych włosów
zapachowa
fluid / krem

Ulubiona

Farby używam od wielu lat, zdradziłam ją kilka razy dla innych Loreali ale ta jest jednak najlepsza.
Dobrałam sobie dwa kolory, które kładę na włosy na przemian lub o danej porze roku - jesień/zima Blond nr.7 - klasyczny ciemny blond, a wiosna/lato Perłowy Beż nr.8.13 - jasny beżowy blond. Ten drugi niestety szybko się wypłukuje stąd wpadłam na pomysł używania ich na przemian, nie byłam pewna czy przy takiej różnicy kolorów wyjdzie dobrze ale efekt okazał się zaskakujący, odcienie zgrywają się ze sobą idealnie, włosy wyglądają naturalnie, mają jaśniejsze pasemka jakby muśnięte słońcem.
Farba jest niezwykle wydajna, mam włosy do ramion ale dzięki temu że robię same odrosty przeczesując farbę w dół rzadkim grzebieniem - to pozwala na uzyskanie naturalnych refleksów, opakowanie dzielę na dwa farbowania.
Poza dwuskładnikową farbą w opakowaniu znajdziecie szampon zabezpieczający kolor, bardzo fajną odżywkę i rękawiczki.
Farba jest bardzo łatwa w zastosowaniu, a włosy po zabiegu są genialne - miękkie, puszyste, uniesione u nasady i lśniące, nigdy nie wysuszyła mi włosów co zdarzyło się przy innych produktach.
Dla mnie jest to produkt bez wad.

Excellence creme odcień 500 jasny brąz.

Kupiona w Rossmanie. Spory wybór kolorów aż 24. Farba zapakowana w kartonik ze zdjęciem modelki w danym kolorze włosów oraz na górze opakowania cała strona pokryta zdjęciem odcienia włosów i numerem koloru oraz informacją o zmianie opakowania. Wszystkie czytelne i szczegółowe informacje dotyczące produktu zostały podane na kartoniku w kilku językach, w opakowaniu znajduje się również ulotka.
W środku znajdziemy poszczególne elementy do samodzielnego wykonania farbowania odpowiednio oznaczone, więc zero problemu z zadaniem i wykonaniem koloryzacji. Dodatkowy grzebyk pomaga w równomiernym pokryciu włosów. Gdy uwzględnimy i zachowamy wszystkie środki ostrożności oraz posłuchamy informacji producenta uzyskamy piękny naturalny kolor, bez miedzianych refleksów, wszystkie siwe włosy zostaną zakryte. Na początku kolor jest intensywny z biegiem czasu jego intensywność nieco słabnie. Wiadomo zapach typowy dla farby do włosów - coś za coś ;)
Na plus maska produkt nr 3 o pojemności aż 60 ml i długim PAO 12 miesięcy od momentu pierwszego otwarcia wystarczy na kilka użyć. Daje niesamowite efekty, gładkie, lśniące i zadbane włosy, a ten zapach - uwielbiam :)

Niezbyt

Włosy miałam jasny blond a przez wakacyjne słońce pojaśniały mi do żółtych. Chciałam trochę zmienić kolor bo był za jasny jak dla mnie. Kupiłam farbę w kolorze blond. Do nakładania farby jest dołączony fajny grzebyk dzięki czemu można wyczekać włosy i w miarę równomiernie nakładać. W opakowaniu także znajduje się jednorazowy szampon i odżywka mała pojemność. Po farbowaniu moje włosy nie stały się blondem tylko raczej brązem . Na początku ciężko mi się było przyzwyczaić bo kolor trochę za ciemny, ale po kilku dniach przywykłam. Po kilku dniach i myciach włosów kolor się bardzo wymył i teraz jest nijaki, wyblakły i nierównomierny. Nie sądziłam że tak się stanie , gdyż myślałam że to trwała farba. Mam cienkie i rzadkie włosy także nie chce ich farbować po 2 tyg od koloryzacji ale naprawdę jestem niezadowolona z efektu szybkości wypłukiwania się koloru. Już farba pfeference loreala chyba jest lepsza. A wydawałoby się że ta miała być trwalsza a nie jest. W opisie powinno być napisane krem koloryzacyjny a nie farba.

Piękna rudość

Używam 7.43, który ma być miedzianym blondem, na początku po farbowaniu wychodzi mocno rudy, z czasem się wypłukuje zostawiając po prostu piękny mkedziany kolor. Jak to przy domowych farbach - niszczy, muszę podcinać końcówki co 3 miesiące (wcześniej robiłam to raz na rok), ale jestem w stanie jej to wybaczyć

Najlepsza.. ♥️

Moja ukochana farba, do której, jak się okazuje, zawsze wracam.

Używałam kolorów 7.1, 7.3 oraz 7.43. Wszystkie wychodzą fantastycznie. Na początku ciemniej, później wymywają się do koloru z pudełka.
Odcienie bardzo naturalne, nie tworzą hełmu. Farba trochę przesusza włosy i nie pachnie zbyt pięknie, ale przy tych efektach to nic takiego - odpowiednia pielęgnacja i włosy po kolejnym myciu są jak nowe.

Odcień 7.43 to bajka. Najpiękniejszy, naturalny rudy. Próbowałam rudych farb bez amoniaku, ale żadna nie dała takiego efektu, dlatego postanowiłam jednak spróbować z Excellence i był to strzał w 10! Kolor jest przepiękny. Jak wspomniałam, na początku wychodzi nieco ciemniejszy, ale dla mnie ten efekt jest cudowny i mógłby taki pozostać :) wymywa się, to jasne, ale kolor nadal wygląda w porządku.

Farba nie podrażnia (jestem łuszczykiem), nie uczuliła mnie.

U mnie się sprawdza

Przez pandemię zaczęłam farbować włosy w domu. Gdy obostrzenia się zmniejszyły postanowiłam iść do fryzjera i ku mojemu zdziwieniu ta farba lepiej sobie poradziła z pokryciem siwych włosów niż ta u fryzjera. Po każdym farbowaniu, praktycznie 100% siwych jest pokryte farbą. I co jest bardzo fajne po kilku myciach na moich włosach nie występuje efekt wypłukania farby na włosach siwych. Wiadomo po dłuższym czasie kolor słabnie i się lekko wypłukuje ale nie odsłania siwych ;)
Mój ulubiony kolor Excellence Creme to 5.3 Jasny złocisty brąz. Uwielbiam ten odcień. Jest idealny, nie za ciemny i pasuje do mojej karnacji. Ma w sobie śliczne złociste tony. Produkt mnie nie uczula mimo, że mam tendencję do alergii i swędzącego skalpu po farbowaniu. Co do zapachu to jest ok, nie jest jakoś bardzo drażniący.
Aplikacja jest też bardzo wygodna, ponieważ producent dodaje specjalny grzebyk do tubki z farbą. Dzięki temu możemy łatwo rozprowadzić produkt na całych włosach. Dodatkowo zestaw ma w sobie jeszcze szampon i odżywkę. Jak dla mnie spełniają swoje zadanie i tylko tyle. Normalnie używam innego typu odżywek do włosów. Cena produktu jest też bardzo na plus.

Ciepłe tony

Farbuję włosy na jasny blond. Farba bardzo dobrze kryje. Lubię zimne blondy, ale po tej farbie odcień zawsze wychodzi mi ciepły. W zestawie jest dołączona mała maseczka do włosów, ładnie pachnie, ale jest mało pielęgnująca. Włosy po tej farbie pozostają w dobrej kondycji. Tylko te ciepłe tony, jeśli komuś to odpowiada to… Polecam!

w tym przypadku szybkie spłukiwanie się to zaleta

tak jak w tytule - zamiast jansiejszych wyszly ciemne, dodają mi lat, włosy są oklapnięte; jakaś ruda poświata, choc kupilam popielaty blond. Dlatego komentarze o tym, że farba szybko płowieje, trochę mnie pocieszył - niech znika a kysz! nigdy więcej loreal exellence creme

Traaagedia

kolor 4, na opakowaniu cudowny czekoladowy, chlodny, naturalny braz. Na wlosach - czarny, z fioletowym polyskiem. Straszliwy, postarzajacy o 10 lat, wysmucajacy, a przede wszystkim nie majacy nic wspolnego z opakwoaniem. Dno, jestem wsciekla, bo kosztuje mnie inwestycje we fryzjera, niecierpliwosc i naiwnosc nie poplaca ;)

Nigdy więcej

Kolor złoty blond na jasnych włosach blond wyszedł brązowy. Siwy odrost za to się nie zafarbował. Gorszej farby już dawno nie miałam, a do tego czeka mnie rozjaśnianie włosów. Nie polecam!

Ciemny blond

Kolor 7 blond - Mój naturalny kolor blond jak widać po odroscie, farbowane bardzo jasny blond. Bałam się ze wyjdą w połowie zielone, kolor wyszedł jednolity, całość koloru została zrównana i jest równomierna. Kolor wyszedł ciemny, niż na opakowaniu. Powiedziałabym ze to ciemny blond ew. jasny brąz. Ogólnie kolor mi się podoba, zależy on od światła. Nieraz wydaje się delikatnie wpadający w zielony ton w bardzo jasnym świetle. Mysle ze jak się wypłucze trochę to efekt będzie jeszcze lepszy. Jak na farbę drogeryjna, wydaje mi się ze wyszło całkiem niezłe. Update kolor po spłukaniu się wyrównuje i wyglada bardzo naturalnie, ciemny blond bez zielonych tonów, kolor stonowany jestem mega zadowolona polecam!!! ostatnie zdj po kilku mies kolor się spłukał ale wyglada dobrze choć trochę ciepły

4.15 Mroźny brąz - porażka

Niestety, kolor z opakowania nijak się ma do tego, co wyszło na moich włosach.
Ciężki, matowy, prawie czarny brąz (mimo wymywania kilka razy) postarzył mnie o kilka lat. Słyszałam już opinię, że przy Excellence Creme zawsze wychodzi dziwny i ciemny kolor, i powinnam jej posłuchać.
Jedna gwiazdka za wygodę stosowania, poza tym - wielkie NIE.