Rimmel, Lasting Finish Lipstick (Kremowa szminka do ust)

Rimmel, Lasting Finish Lipstick (Kremowa szminka do ust)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Jej bardzo delikatna, kremowa konsystencja umożliwia idealne pokrycie całej powierzchni ust. Nadaje wargom głęboki, intensywny i trwały kolor na wiele godzin, a jednocześnie nawilża i pielęgnuje usta.

nawilżające, kryjące
o przedłużonej trwałości
Efekt
perłowe
w sztyfcie

Świetna pomadka

Pomadka charakteryzuje się bardzo ładnym opakowaniem takim Glamour. Sama pomadka posiada bardzo ładne odcienie w gamie kolorystycznej. Konsystencja jest kremowa i aplikuję się łatwo jak masełko. Usta są nawilżone. Kolor na ustach wygląda pięknie. Trwałość dobra długo się utrzymuje wiadomo że nie przetrwa jedzenia i picia - nie jest to pomadka zastygającą ale świetna na codzien .

Duży wybór kolorów.

Szminka dobrze się rozprowadza, wtapia i jest dość trwała na ustach.
Opakowanie bardzo praktyczne, mocne zamknięcie, jest niedroga.
Dużym plusem jest jej nawilżenie, usta są gładkie, nawilżone. Pomadka jest dobrze napigmentowana, nie jest to produkt długotrwały i zastygający, wybór kolorów jest dosyć spory, usta są lekko powiększone.

006 Pink Blush - bezpieczny pewniak

Szminka, która idealnie wpisuje się w codzienność. Czy uczelnia, czy praca, czy rodzinne spotkanie - spokojny, taktowny, miły dla oka odcień, robi dobre wrażenie.
Zapach: mogło być lepiej, mogło być znacznie gorzej. Ogólnie, według mojego doświadczenia ze szminkami, jest taki w połowie skali chemiczności.
Inne plusy: dobrze się rozprowadza, dobrze wtapia i jest dość trwała.
Opakowanie: bez zachwytu nad stylistyką ale praktyczne, stabilne, mocne zamknięcie.
Niedroga.
Warta zakupu.
Codzienna, zdecydowanie częściej używana i bardziej przydatna, niż moje imprezowe odcienie.

Nawilża i tyle

Trafiłam na tą pomadkę, szukając czegoś trwałego. Posiadam odcień 070 najjaśniejszy (delikatny, jaśniutkie róż) i 077 (ciemniejszy nudziak) pomimo że mam ciemniejszą karnację 077 wydaje mi się dla mnie za ciemny. Gustuje w typowych nudziakach.
Pomadka niestety nie jest trwała. Po nałożeniu, bez jedzenia i picia wytrzyma ok 2 godz.
Podczas posiłku "zjemy ją"
Dużym plusem jest jej nawilżenie, usta są gładkie, nawilżone.
Schodzi równomiernie.

Usta są nawilżone

Posiadam pomadkę o numerze 070 pod nazwą Airy Fairy, kolor to taki nudziak brudnoróżowy .
Pomadka jest dobrze napigmentowana i kremowa , przez co nie wygląda na ustach sucho. Nie jest to produkt długotrwały i zastygający, zostawia ślady na szklance jak większość klasycznych pomadek. Wybór kolorów jest dosyć spory , jest w czym wybierać , nie miałam okazji przetestować innych odcieni , ale być może na jakiś się jeszcze zdecyduje, nie mówię nie.
Wykończenie jest satynowe, usta są nawilżone , lekko powiększone i wyglądają na zadbane.

170 Alarm!

Pomadka ma formę tradycyjnego sztyftu, zabezpieczonego klasycznym opakowaniem wykonanym z tworzywa sztucznego. Jest bardzo dobrze napigmentowana, zgodnie z opisem producenta wystarczy jedno pociągnięcie by uzyskać pełne krycie. Szminka ma leciutko masełkowatą formułę, która sprawia, że produkt bardzo ładnie rozprowadza się na ustach, a przy tym ich nie wysusza i nie podkreśla suchych skórek. W moje ręce trafił kolor 170 o nazwie Alarm. Jest to odcień lekko jaskrawej czerwieni, który bardzo ładnie wpisuje się w moją jasną karnację i przepięknie podbija biel zębów (!). Jeśli chodzi o trwałość, oceniam jako przeciętną.

Ukochana szminka

Od lat używam odcienia Airy Fairy. Kolor jest pudrowo różowy w chłodnej tonacji ze złotymi drobinkami. Tak jak oddaje nazwa. Nie do końca poważny. Raczej nie dla fanek matu. Ja uwielbiam perłowe szminki. Pachnie owocowo. Opakowanie klasyczne z ładną koroną. Długo się utrzymuje - spokojnie przetrwa 4-5h, przez co jest wydajna. Na promocji można ją zdobyć w bardzo przystępnej cenie. Dopóki będzie dostępny w sprzedaży dopóty będę ją kupować. Gdyby przestała być dostępna miałabym problem bo nie znam żadnego nie matowego zamiennika dla tego odcienia... Wszystkie inne które próbowałam a miały być podobne okazały są albo za ciemne, za trupio fioletowe albo za łososiowe, a ta jest taka w punkt. Dlatego to perełka. Poleciłabym ten konkretny kolor osobom o porcelanowej cerze. Na ciemnej karnacji może wyglądać sztucznie. Usta są nawilżone, wykończenie jest lekko mokre.

Fajna szminka

Lasting Finish Lipstick to klasyk wśród szminek. Opakowanie jest minimalistyczne, ale przykuwa uwagę. Produkt ma kremową i gładką konsystencję. Bardzo dobrze się rozprowadza. Kolor jest na tyle intensywny, iż wystarczy jedna warstwa. Trwałość na bardzo dobrym poziomie. Nie zmywa się łatwo, nawet gdy spożywamy posiłki. Rimmel stworzył wiele kolorów więc, kształt znajdzie coś dla siebie. Ja uwielbiam odcień o nazwie Asia. Szminka nie podrażnia, nie rozmywa się po zębach. Co ważne, nie wysusza ust. Można liczyć na efekt między matem a połyskiem. Podoba mi się robić również lekko słodki zapach. W promocji można ją mieć ze kilka złotych. Jest wydajna, więc wystarczy na kilka miesięcy. Mogę polecić.

Klasyk

Szminka Lasting Finish to absolutny klasyk wśród szminek posiadam trzy kolory

070Airy Fairy chłodny jasny róż o wykończeniu kremowym

077Asia Ciemny róż z odrobiną fioletu o wykończeniu kremowym

206 Nude Pink jasny różowonudziakowy o wykończeniu kremowo- perłowym

Jest ok

Kupiłam podczas trwania promocji. Fajny neutralny odcień o numerze 070 airy fairy skradł moje serce. Niby nudziak ale nie nudziak. Do codziennego użytku fajny. Trwałość to jedyny minus, ponieważ szybko się zjada. Kolorystyka całej serii jest ogromna. Każdy znajdzie coś dla siebie. Plus za to, że nie uczula i nie podrażnia

Mój hit

Produkt zakupiłam podczas zakupów w drogerii szukając pomadki w odcieniu nude, najbardziej zbliżonego do naturalnego.
Jest to zdecydowanie najpiękniejszy kolor jaki miałam. Delikatne podkreślenie ust, nie nadając im mocnego koloru. Z tego względu nadaje się zarówno do codziennego używania jak i na wieczorowe, mocniejsze makijaże.
Pomadka jest bardzo trwała i wytrzymuje bardzo długo.

Nie jest zła

Pomadkę mam z odzysku, po siostrze. Kiedy ta czyściła zawartość swojej kosmetyczki podrzuciła ją mnie. Ja jako fanka czerwonych pomadek z wielką chęcią ją przygarnęłam - czerwonego na ustach i paznokciach nigdy za wiele!

Kolor jest ładny, wyrazisty i nasycony.
Malując można idealnie i równomiernie pokryć wargi. Jakiekolwiek prześwity czy smugi tu nie występują.
Konsystencja jest przyjemna. Nie jest to typowa matowa szminka, które wolę. Tutaj jednak usta nie błyszczą aż tak i z czasem gdy zasychają stają się mniej lśniące. Co mi bardziej odpowiada.

Jest to niestety jedyna pomadka jaka mi się rozmazuje...
Generalnie jest dość trwała, aż do momentu kiedy coś piję/jem.
Z piciem oczywiście lepiej, bo pomadka się jedynie trochę ściera, ale usta nadal mają intensywną czerwoną barwę (już bardziej naturalnie, bo nie widać na nich kosmetyku), ale podczas jedzenia ściera się całkowicie.
Dla mnie na jakieś większe wypady, odpada.
Poza tym strasznie brudzi, więc jak kogoś obrzydza ślad szminki na kieliszku to nie polecam.

Ma ładny zapaszek.