Dax Cosmetics, Pianka po przedawkowaniu słońca

Dax Cosmetics, Pianka po przedawkowaniu słońca

Zawiera d-panhenol, witaminę E, proteiny z mleka, masło Cupuacu, alantolinę. Natychmiastowa ulga dla skóry podrażnionej słońcem, skóra miękka i odpręzona. Nawilża, łagodzi uczucie pieczenia, zmniejsza rumień i regeneruje.

Cena: 11 zł / 150 ml

kojąca

Pianka jest srednio wydajna, koi zaczerwienienia po sloncu i solarium, ale dla mnie troche za slabo nawilża i ma dziwny zapach, no i cena srednia. Ogolnie produkt średni, ale polecam... i szukam dalej (oceniam stara wersje, nie wiem czy ta w nowym opakowaniu sie czyms rozni, czy jest to ten sam produkt w innym, nowszym pudełku)Używam tego produktu od:roku

Polecam najmocniej:-)

Genialny.Radzi sobie z bardzo opaloną skórą taką czerwoną,po kilkakrotnym użyciu w ciągu dnia,następnego już nic nie piecze.Jakość bardzo dobra,a cena niska.

Używam tego produktu od:ubiegłe lato

Rewelacyjny!!!

Pianka jest rewelacyjna, nie raz uratowala mnie z opresji. Raz jak mialam tak oparzoną skóre, cala czerwona, nawet nie moglam sie polozyc na plecach. Szybko sie wchlania, pozostawia film na skorze, ale naprawde pomaga.
Zawiera panthenol, ktory łagodzi podrażnienia, jest bardzo wydajna.

Używam tego produktu od:dawna

jak dla mnie bomba

zawsze po pierwszym, dłuższym przebywaniu na słońcu, bez ochrony, po polewaniu się wodą mam spalone ramiona.

pianka przynosi mi niesamowitą ulgę, zaczerwienienie szybko znika, i pozostaje piękna brązowa opalenizna..

dodatkowo trzymam piankę w lodówce ! przy okazji mam uczucie niesamowitego chłodzenia i polecam dać ją do lodówki :)
zapomniałam dodać, że cudownie pachnie, . :)
Używam tego produktu od: wakacje �7
Ilość zużytych opakowań: pół 1 ;)

super

kupilam ja na wycieczke do egiptu - aby wrazie problemow mogla mie uratowac...
i pomogla..
spieklam sobie rece i ramiona a ona odrazu przyniosla im ulge.. czerwien zeszla a skora zostala nawilzona... polecam bardzo - efekty widac juz po chwili

Ilość zużytych opakowań: polowa

miło i przyjemnie

Fajna puszysta pianka daje przyjemny efekt, nawilża i łagodzi skórę. Od zwykłego panthenolu różni się miłym zapachem i bogatszym składem.

Mogłaby może dawać większy efekt chłodzenia ale ogólnie fajny produkt - pzydatny i przyjemny w użyciu.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

KWC na poparzenia

Ach! Przypominają mi się wakacje sprzed dwóch lat, kiedy całą noc spędziłam na wklepywaniu tej pianki w skórę- a przedtem dzień nieopatrznie spędzony na wodnym materacu...
Ma przyjemną konsystencję pianki, przez co nie czuć jej w ogóle na skórze (i o to chodzi!- na spieczonej wszystko boli :( ), jedynie przyjemny chłód, zmniejszenie pieczenia, słowem: ulgę. Uczucie to optrzymuje się jakiś czas.
EDIT; po porównaniu z emulsją lirene na poparzenia, ogłaszam że na poparzenia jest to KWC na nieprzyjemne skutki igraszek ze słońcem!
Używam tego produktu od: 3 lata

Świetna po przedawkowaniu....

słońca, czyli sprawdza się to co obiecuje producent.
Nadaje się na zbyt mocne opalenie zarówno po naturalnym słońcu jak i po solarce.
Świetny produkt, choć z wydajnością kiepsko. Może przy moich dość mocnych poparzeniach żeby był odpowiedni efekt trzeba było pianki nałożyć więcej.
Generalnie polecam i napewno kupię kolejną.
pozdrawiam, Beata.

Używam tego produktu od: początku lata

cudo

oj, ta pianka uratowala mi skore przed powazniejszymi konsekwencjami calodzienego (o mamo!) przebywania na powietrzu a tym samym i sloncu, mimo, ze smarowalam sie co 5 minut wydokimi filtrami! cudownie koi, chlodzi, ale jak dla mnie za szybko to trwa ;) przyjemny zapach :) bardzo wydajny

uwielbiam

Kupiłam w desperacji w jakimś kiosku nad morzem mimo wysokiej ceny narzuconej przez pana kioskarza. Uważam, ze to coś wspaniałego. Wyciska się piankę, która na skórze przekształca się w coś bardzo miłego w dotyku i przyjemnego do wsmarowywania. Bardzo dobrze koi i nawilża (a nawet troche natluszcza). Choć moze nie powinnam, mam ją już drugi sezon i nadal jest, więc wydajna. W tym sezonie zaraz lecę kupić świeżą:-)
A to, co mi się w niej najbardziej podoba, to zapach. Taki słodko-maslany, po prostu cudny, zakochałam się w nim i kojarzy mi się nieodłącznie z latem i wakacjami, moze dlatego:))

polecam!

Używam tego produktu od:2 sezonów

przyjemna

Gęsta, puszysta, ładnie, mlecznie pachnie. Dobrze się rozprowadza i szybko wchłania. Całkowicie się wchłania, nie zostawia tłustej warstwy ani filmu na powierzchni skóry, nie obciąża skóry zmęczonej słońcem. Lekko nawilża, choć trochę za słabo. Niestety, nie koi, nie łagodzi nawet po zwykłym opalaniu z wysokimi filtrami, a co dopiero po przedawkowaniu słońca. Mało wydajna.