Astor, Anti Shine Powder (Puder prasowany matujący)

Astor, Anti Shine Powder (Puder prasowany matujący)

Transparentny puder do cery tłustej i mieszanej, zapewnia matowy makijaż przez cały dzień, absorbuje nadmiar tłuszczu, odpowiedni dla każdej karnacji...

Cena: 38 zł

W miarę dobry

Krótko go opiszę bez +/-

Cena jak dla mnie jest tragiczna. Dlatego więcej go nie kupię. Dostałam go w prezencie. Po nałożeniu na twarz, zostawia lekkie drobinki, ale po dobrym rozsmarowaniu jest całkiem ok. Kolor mi sie podoba bardzo. Prawie nie widać go po nałożeniu. Spoko matuje i dobrze zakrywa jakieś niedoskonałości.

Aczkolwiek uważam, że za tą cenę, powinien być cudem i spełniać oczekiwania. Zawsze mogło być lepiej...
Używam tego produktu od: Rok
Ilość zużytych opakowań: Jedno nie skończone

tragedia

Może i ma ładny zapach, może i odrobinę matuje, ALE ten efekt białej maski totalnie zniechęca. Efekt - jakbym posypała sobie twarz talkiem. Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-szego i pewnie go nie dokończę

Jak nie astor...

Bardzo lubie kosmetyki astor, podobalo mi sie zawsze, ze nie sa przeklamane.. jednak ten puder... coz..nie jest porazka..lecz nie rozni sie niczym innym od duzo tanszych np Bell.
NIe zauwazylam dobrego zmatowienia skory, zapach zbyt intensywny (dla mnie duszacy, niczym dla starej babci). Wysuszal mi skore, podkreslal bardzo niedoskonalosci. Chcąc uzyskac dobry efekt, trzeba go bylo uzyc duzo... Czulam sie jak z tapeta na twarzy!

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: troszkę

Nie matuje!

Napewno nie popełnie tego samego błędu i nigdy już go kupię ! Nie matowi wcale. Po nałożeniu wygląda nawet fajnie ale tylko na kilkadziesiąt minut - potem jest juz tylko gorzej . Jeden wielki blask na twarzy a przecież miał matować:(
Absolutnie nie polecam...

Używam tego produktu od:juz nie

gdzie mat?

puder zwykły - ładny kolor, dobrze rozprowadza, ale kompletnie nic nie matuje, więc nie wiem skąd ta nazwa. Nos jak się świecił, tak się świeci :(
Myślałam,że będzie ok - w końcu astor to dobra firma,a cena nie jest najniższa, ale niestety - porażka.

Nie kupię go więcej.

Wszystko jest niby ok...Konsystencja,zapach i ładnie matuje.Nie jest jednak dobry dla cery trądzikowej,strasznie zapycha pory,a skóra jest ściągnięta.Podkreśla suche skórki.Daje mu dwie gwiazdki tylko dlatego,że ładnie matował(na ok.5-6 godzin) i z sentymentu(mój pierwszy puder w ogóle).

Używam tego produktu od:rok temu

nieee, to nie to

Puder kupiłam skuszona jasnym kolorem. Efekt matowienia też był bardzo zachęcający.

Niestety żadnego takiego efektu nie otzymałam. Po 2-3 godzinach buzia bardzo ładnie się świeci, a po pudrze ani śladu...

Nawet kolor i przyjemny zapach nie skuszą mnie drugi raz. Jest wiele kosmetyków za tą cenę o niebo lepszych

Używam tego produktu od:używałam kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań:całe 1

taki sobie

Pewnie już go nie kupię bo to jednak nie jest KWC a ja takowego ciągle poszukuję.
Plusy to niska cena;
matuje (ale nie na długo - jak dla mojej miejscowo tłustej cery to ok godzinę dwie i trzeba poprawiać i to jest minus);
jest dobry dla bladych cer - używałam 002 i była odrobinę dla mnie za jasna (ale po nałożeniu na fluid ładnie się stapiała ze skórą i nie było efektu posypania twarzy mąką);
Polecałabym go jednak dla cer bez problemów.
Mi uwidaczniał pory, włoski na twarzy, poza tym minus za opakowanie bez gąbki przez co ciężko zaaplikować; ale nawet po kupieniu gąbki lepiej nakładał mi się pędzelkiem.

Używam tego produktu od:jakiegoś czasu

Nie za dobry

Przejde od razu do rzeczy:

PLUSY
cena
dobrze skomponowane kolory
całkiem dobrze utrwala podkład
matuje na ok 2-4 godziny czoło i brodę, policzki zdecydowanie dłużej (cera mieszana)

MINUSY (tych zdecydowanie zbyt dużo :(
opakowanie - za delikatne, trzeba uważać żeby się nie rozleciało
wchodzi w pory i uwydatnia je nawet gdy się nałoży podkład - wg mnie dyskwalifikujące bo mam dość duże pory na policzkach
uwydatnia też drobne włoski na twarzy
za bardzo widoczny na twarzy

Za tą cenę można mieć coś o wiele lepszego. Dla mnie wady produktu są nie do przyjęcia - niestety. Kupno tego pudru to strata pieniędzy. Używałam przez jakiś czas ale końcówke wyrzuciłam - wróciłam do mojego pewniaka Rimmela Stay Matte :)

Używam tego produktu od: ok 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Nie bardzo..:(

Według mnie nie jest to dobry puder.:(
Okey-matowi ale na baardzo krótko a mianowicie na ok. pól godziny tak do godziny góra. A więc słubiutko na puder matujący jak to zapewniają producenci...

taki sobie...

Puder może i matuje, ale trudno, by tego nie robił... No cóż, najgorszy według mnie jest brak gąbeczki, i lusterka, przez co aplikacja jestem niezwykle trudna... Puder po nałożeniu sprawie wrażenie, jakby moja skóra była wysuszona, nierówno pokrywa bardziej suche i tłuste partie, co przy mojej mieszanej cerze wypada niestety tragicznie... plus za cenę i za czas, jaki utrzymuje się na skórze... :)

Używam tego produktu od: niedawna

nie warto

Nie szczególny ten puder.. używałam go do wykończenia makijażu wg. mnie puder matuje, ale tylko to, bo poza tym ma same wady:
-trudno go nabrać i rozprowadzić
-jest bardzo widoczny na buzi
-podkreśla suche partie
-nie ciekawe odcienie ja mam 002 i uważam że kolor wygląda fatalnie
-nie ma gąbeczki ani lusterka i w ogole bardzo nieciekawe opakowanie
Jednak matuje skorę stad 2 **

Używam tego produktu od:kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań:całe 1