Joko, Puder sypki

Joko, Puder sypki

Niezwykle delikatny sypki puder, który zapewnia makijażowi idealnie gładkie, matowe wykończenie.

Bardzo dobry, jak na tą cenę

Normalnie używam pudru Inglota, jednak raz miałam Joko, bardzo tani, spełnia wszystkie swoje funkcje, byłam z niego zadowolona, wprawdzie są lepsze, ale czego wymagać, za taką cenę ;)

Używam tego produktu od:-

baardzo fajny:))

fajny puderek za przystępną cenę, chociaż na ogół nie używam produktów firmy joko. to wyjątek. dobrze się rozprowadza i pozostaje na twarzy długo. wadą jest jego opakowanie zawsze coś się z niego wysypywało więc po prostu przesypałam puder do skończonego pudru w pędzlu i wszystko jest w porządku:)

Używam tego produktu od:1,5 roku
Ilość zużytych opakowań:jeedno

bardzo fajny

Bardzo fajny puderek, wyglada delikatnie na twarzy nie tworzac maski.Zapach dosc intensywny ale akurat mi sie podoba :) no tylko to opakowanie z ktorego za kazdym razem troche pudru wysypuje mi sie na reke :(

Dobry

Bardzo dobry puder jak na wydane 13 zlotych. Matuje na kilka dobrych godzin (jest zima, wiec buzia nie zaczyna swiecic sie tak szybko). Puder jest delikatny, aksaminty, nie zostawia smug na twarzy tylko ma strasznie duszacy zapach

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań:
Uzywam go od 3 tygodni codziennie rano i nie zauwazylam znacznego ubytku produktu w opakowaniu. Jest to moje pierwsze opakowanie.

zwykły

kolejny zwykły puder. ja niestety nie trafiłam z kolorem, troche ciemnieje na twarzy. Ale wykańcza makijaż, troche wygładza skórę. co do naturalnego efektu to u mnie niestety...
opakowanie niewygodne, łatwo sie otwiera(samo:) ) i puder sie wysypuje. natomiast wtedy kiedy potrzeba, bardzo cięzko sie wysypuje, trzeba pocno potrząsać opakowaniem.
SREDNIACZEK po prostu.

moze byc!

Dobrze matuje, ma dystkretny kolor, nie robi maski na buzi, cena absolutnie rewelacyjna.
Tylko to opakowanie....nie dosc ze raczej brzydkie to niewygodne. Ale puder godny polecenia- zwlaszcza ze mozna go po prostu przesypac :)

Miłe zaskoczenie!

Puder jest bardzo drobniutki, nałożony na twarz wygląda bardzo naturalnie, kolor (23) bardzo dobry dla jasnej karnacji, matuje na kilka godzin. Niestety dość łatwo rozsypuje się po otwarciu pudełka, ma mydlany zapach, którego nie czuć po nałożeniu na twarz, dołączona lateksowa gąbka, z której nie zrobiłam użytku. Jest go w opakowaniu baaardzo dużo. Generalnie produkt jak za tą cenę-bardzo zadawalający!