Lancome, Touche Liberte (rozświetlacz)

Lancome, Touche Liberte (rozświetlacz)

Kupiłam go przedwczoraj. Jestem zachwycona!!! Jeszcze nigdy nie miałam tak pięknej rozświetlonej cery! Mój chłopak spytał się czy się przypadkiem nie zakochałam w kimś innym bo jestem taka promienna. Piękne opakowanie, nakłada się go gąbeczką, pod podkład. Przedtem używałam szeroko opisywanego Spootlight Estee Lauder i efekt był taki sobie. Jest malutki (15 ml), ale bardzo niewielka ilość wystarcza na całą twarz. Można stosować do w okolicach oczu (mam skłonność do sińców) i mam takie wypoczęte spojrzenie. Mam tylko obawy czy nie jest tylko sezonowo (w kolekcji makijażu Oz) czy będzie cały rok, a może któraś z Was wie coś na ten temat.

Rewelacja :-)

Pora ocenic, bo zuywam juz ze 2-3 mce - przy czym ubytek kosmetyku jest mizerny, niesamowicie wydajna rzecz :-)
Efekt wrecz magiczny - aplikuje (palcem pac! w gabeczke i na buzie, bo w gabeczke za duzo wsiaka i ciezko rozprowadzic bez smug, szybko zasycha) pod oczy i na czolo-nos-podbrodek - buzia wyglada na rozswietlona, wypoczeta, znikaja cienie, kolor jest ujednolicony. Nie wiem, jak Wy, ale ja stosuje na podklad, na sam koniec makijazu - nie testowalam innych opcji, bo ta jest dla mnie optymalna.
Stosuje niemal codziennie jako staly element makijazu - nie wiem, jak moglam tak zwlekac z kupnem, jest rewelacyjny, bardzo polecam :-))

Cacko

Małe cacko. Jedyny kosmetyk z firmy Lancome, który uważam za udany. Małe, poręczne opakowanie. Pomysłowy aplikator, bardzo wydajny produkt. Mieni się doskonale na powiece (rozświetla makijaż-dodaje świeżości), na policzkach razem z różem, na dekolcie, czy też na całej twarzy. Drobinki są akuratne, pięknie wtapiają się w skórę. Prześliczny odświeżający zapach i lekko chłodna konsystencja. Idealny produkt na lato. Bez niego nie ruszam się na żadną imprezę w letnie wieczory.

Nie kupię więcej, bo jest juz nie do kupienia.

ok, ale nie na całą twarz

Mam najjaśniejszy opalizujący róż ze srebrnymi drobinkami (01). Drobinek trochę za dużo żeby stosować na całą twarz, ale na dekolcie prezentuje się ładnie. Ja używam go jako bazy pod cienie do oczu, a potem nakładam jeszcze troszkę pędzelkiem na cień-daje ładny kolor i utrwala cień, który ślicznie błyszczy. Bardzo trwały i wydajny, wystarczy odrobina.

mily

Zachecona pochlebnymi opiniami kupilam ten rozswietlacz (odcien 07, zlotawy) i przyznaje, ze troche sie rozczarowalam. Ma plusy:
-ladnie rozswietla
-przyjemnie chlodzi po nalozeniu
-gabeczka jest calkiem milutka

ALE:

-ciezko go rozprowadzic (zostawia smugi!)
-dosyc szybko zasycha (co w polaczeniu z punktem powyzej moze miec nieciekawe skutki)
-niezbyt odpowiada mi zapach
-podkresla kazda suchosc na twarzy

Używam tego produktu od kilku dni.

Po sporym uplywie czasu dodaje jedna gwiazdke: nauczylam sie go nakladac tak by nie pozostawial smug i teraz jestem zadowolona z rezultatow :).

rewelacyjny!

Może zwykle jestem mało obiektywna z powodu niekwestionowanej słabości i miłości do Lancome ;), jednak ten kosmetyk z całą odpowiedzialnością mogę nazwać CUDEM. :)Pięknie rozświetla cerę, kryje drobne niedoskonałości, jest bardzo wydajny (pomimo małej objętości - 15ml), świetnie się rozprowadza i robi po prostu CUDA ze skórą.Można stosować na powieki, policzki, płatki nosa, ale również na dekolt, ramiona... :))Ilość zużytych opakowań: 2.

Oceniam na 4.00

Naprawdę super - pomysł przedni : niewielka gąbeczka dobrze rozprowadza, rozświetla przyjemnie, jest wydajny. Od momentu zakupu - zagości u mnie na stałe.

Oceniam na 5.00

Dla mnie to doskonałość , jest naprawdę rewelacyjny!