Garnier, Podstawa Pielęgnacji, Mleczko do demakijażu z różą do cery suchej i wrażliwej (stara wersja)

Skutecznie, szybko a jednocześnie delikatnie usuwa makijaż twarzy i oczu. Wzbogacone w mikroolejki i wyciąg z róży usuwa makijaż i zanieczyszczenia z największa delikatnością. Aksamitna konsystencja pielęgnuje skórę, zapewni komfort oraz pozostawia ją delikatną i oczyszczoną. Dodatkowo mleczko ma przyjemny, mlecznoróżowy kolor.

więcej nie kupię

mleczka używałam kilka ostatnich miesięcy. w sumie jedyny plus jaki zauważam jest taki, że mleczko jest wydajne.
zapach jest dla mnie całkiem neutralny, cena niska, ale co z tego skoro kosmetyk nie spełnia swojej podstawowej funkcji jaką jest demakijaż... ?

gdy nałożyłam go za dużo na wacik, piekł mnie w oczy, a jak za mało to nie zmywał mi do końca makijażu.

dla mnie kosmetyk nie warty uwagi, gdyż nie jest w stanie zmyć z moich oczu nawet lekkiej warstwy tuszu do rzęs.

mój różany klasyk

Bardzo je lubię. Od kiedy zaczęłam używać tego mleczka do demakijażu moja cera stała się promienna, mocno nawilżona i gładka.

+skutecznie usuwa makijaż
+nawilża cerę na długo (nie trzeba używać kremu)
+zostawia tłusty film na buzi, idealny do użycia przed snem zamiast jakiś nawilżających specyfików
+kremowa konsystencja
+piękny różany zapach
+delikatny skład, nie powoduje podrażnień
+wydajny

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: 3 lub 4

Od takie sobie mleczko

Wiem, że tej wersji już nie ma, ale zostało ono mi w zapasach, było kupowane gdy w Rossmanie wycofywali tą serię. I szczerze powiem, że nie żałuję, że się skończyło, bo było takie sobie.

Konsystencja kremowa. Klapka - taka sobie, choć można by inny system wylewania zastosować, bo spokojnie by poszedł przez pompkę - tak jak żel z Ziai z serii Lipidowej.

Zapach - koło róży to nie stało. Zapach jest neutralny, a róży zdecydowanie nie wyczuwam - jest tak delikatny, że jej praktycznie nie czuć.

Działanie - dobrze zmywa makijaż, choć potrafi deczko podrażnić - skóra po nim bywa czerwona, choć u mnie zależy to od dnia.

Dobrze zmywa podkład firmy Illamasqua, a ten podkład należy do typków w stylu DW EL czyli ciężki long lasting, a ta spryciula go dobrze usuwa.

Nawilżenie jest ok, po nim cera jest delikatnie nawilżona, taka gładka i sympatyczna.

Wydajność ok, cena też. Dostępnośc - ta seria (obecnie jako międzynarodowo - Essentals) jest cały czas w Careffour (Kalafiorze jak mawiam), w Auchan (czyli po mojemu Oszołom), Tesco, Natura, Rossmann, Jaśmin, Hebe - czyli jest w wielu miejscach.

Czy kupię ponownie - nie sądzę, bo mleczko jest ok, ale chciałabym przetestować inne. I zawiodłam się na zapachu - mało w nim róży. No i po dłuższym czasie okazało się, że moja skóra mimo tendencji do mocnego wysuszania nie lubi mleczek, dlatego tym bardziej go nie kupię ponownie :]

Ilość zużytych opakowań: 1 całe do dna

Stały bywalec.

Używam od 3 lat bez żadnych zdrad. :) Trochę gorzej sobie radzi z makijażem wodoodpornym, ale ze zwykłymi tuszami, eyelinerami daje rade bezproblemowo. Zapach w porządku, nie podrażnia. Nie mam się w sumie do czego przyczepić.

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: Dużo :)

Smierdzi i szczypie w oczy

Te mleczko mialam na spolke z mama , dla mamy pasowal mi nie .
Nie moglam zniesc tego zapachu , zbyt intensywne i perfumowane takie sztuczne , zaznaczam , ze jestem bardzo wrazliwa na zapachy .
Przy zmywaniu makijazu oczu bardzo szczypal , zaznaczam , ze nosze soczewki , moze to mialo jakis wplyw .
Dosyc dobrze zmywal miakijaz ale nie za 1 razem , czynnosc trzeba byla conajmniej 2 razy powtarzac . Dla mnie koszmar . Nie polecam .

Używam tego produktu od: pare lat temu
Ilość zużytych opakowań: nie cale opakowanie

może być

Używałam go jedynie do demakijażu oczu. Spełniało swoje zadanie, jednak przy mocniejszym makijażu musiałam mocno pocierać oko, aby dokładnie je oczyścić. Skóra wokół oczu pozostawała nawilżona, co było ogromnym plusem. Zapach przyjemny. Mleczko nie uczulało, nie podrażniało. Jednak po użyciu, przez krótki czas miałam wrażenie, że "widzę przez mgłę". Ogólnie jest okej, cena do jakości i dużej wydajności produktu, w porządku. Przerzuciłam się jednak na płyny micelarne, które są skuteczniejsze.

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: całe jedno opakowanie

dsokonały

Ma przyjemny zapach, świetną konsystencję. Doskonale usuwa makijaż i nie podrażnia oczu, co jest ważne dla osób noszących soczewki kontaktowe. Ponadto nawilża oczy, nie wysusza. Ma niską cenę.

Zdecydowanie polecam, używam go już od wielu lat i jestem bardzo zadowolona.

Ilość zużytych opakowań: wiele

nie polecam do skóry wrażliwej

Nie polecam tego mleczka dla osób z wrażlwą skóra, wrażliwymi oczami oraz dla osób skłonnych do alergi.
Mleczko podrażnia skórę, szczypie w oczy i je zaczerwienia.
Produkt używałam od 2 lat z przyzwyczajenia. Trzeba przyzać, że dobrze zmywa makijaz oraz jest w bardzo przystępnej cenie. Co więcej ładnie pachnie i ma przyjemne opakowanie. To jednak nie wystarczy, zebym zakupila ten produkt ponownie.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

KWC!!

Nie rozstanę się z nim!

Jako posiadaczka cery atopowej mówię, że jest to najlepszy produkt w tej kategorii, być może są lepsze, ale nie spotkałam się jeszcze.

+nie uczula i w sumie dlatego jest moim KWC
+skutecznie usuwa makijaż, nie drażni skóry
+jest tani

- brak

Nie znalazłam lepszego

Próbowałam już wielu kosmetyków do demakijażu ale żaden nie sprawdził się tak dobrze jak garnier.

Plusy:
- Nie uczula a to dla mojej wrażliwej cery bardzo ważne. Po innych specyfikach wykwitały mi na twarzy czerwone placki. Przy użyciu garnieta problem zniknął
- Jest naprawdę bardzo wydajne a maluję się niemal codziennie
- Ma delikatny i przyjemny zapach
- Konsystencja lekko kremowa, fajnie się rozprowadza
- Radzi sobie zarówno z podkładem jak i z makijażem oczu, nie podrażnia ich i nie szczypie
- Pozostawia uczucie nawilżenia i świeżości
- Cena jest adekwatna do jakości
- Poręczne opakowanie i łatwe dozowanie, nie rozlewa się i nie maze

Minusów nie zauważyłam.

Minusów nie zauważyłam

Używam tego produktu od: 3 lat lub dłużej
Ilość zużytych opakowań: kilka

idealny!

plusy:
- cena w sam raz ;-)
- wygodne opakowanie
- wydajny
- ładny zapach
- przyjemna konsystencja
- dobrze zmywa makijaż z buzi i z oczu
- nawilża skórę

minusów brak ;-)
od roku kupuję tylko ten produkt jako mleczko do demakijażu i nie mam zamiaru go zmieniać ;-)

Ilość zużytych opakowań: 3 sztuki

Ideał !

Zawsze miała jakieś uprzedzenia do mleczek,że natłuszczają ,zle zmywają i są ciężkie.Od kiedy kupiłam Garniera nie mogę się doczekać wieczornego demakijażu;p Mam suchą skorę i męczę ją make up\'em a dzięki Garnierawi moja cera po całym dniu może spokojnie odetchnąć

PLUSY:
-nawilża ale bez obciążania
-idealnie usuwa makijaż
-nie podrażnia oczu
-jest wydajny
-miły zapach
- pozwala działać innym kosmetykom np; kremowi na noc

MINUSY:
- nie maaa ! ;p