Floslek, Seria Regeneracyjno - Odżywcza, Krem pod oczy z wit. C i aktywnym kompleksem roślinnym

Przeznaczony jest do pielęgnacji delikatnej, wiotczejącej skóry wokół oczu, ust i na szyi. Jest dobrze tolerowany nawet u osób nadmiernie wrażliwych na kosmetyki. Spłyca zmarszczki, zmniejsza tzw. "kurze łapki", likwiduje nadmierne złuszczanie naskórka i łagodzi podrażnienia powodowane preparatami do demakijażu. Odpowiednio nawilża i delikatnie natłuszcza skórę, zwiększa jej elastyczność i jędrność, wygładza ją. Systematycznie stosowany wyraźnie poprawia wygląd skóry - odzyskuje ona naturalną delikatność i gładkość.

odżywia i regeneruje, ale nic

Lubię go, chociaż producent słabo realizuje to co pisze o wiotczejącej skórze i spłycaniu zmarszczek. Tzn. część jest ładna i wygładzona (ta część która i wcześniej była ledwo widoczna) ale te z dolnej powieki nie chcą sobie iść. Jakiegoś wzrostu napięcia też nie zauważyłam, mimo że krem nie jest z założenia liftingujący, to jednak opis może to sugerować. Poza tym Flos lek i tak zrobił kawał dobrej roboty po Kozim Mleku Ziaji które bardzo mnie wysuszyło :( , widać potrzebuję teraz czegoś mocniejszego.
Konsystencja jak najbardziej odpowiednia na noc, zimą też na dzień (latem może być za ciężki, ale nie używałam). Dobrze nawilża, początkowo lekko natłuszcza, ale potem się wchłania.
Krem ma różano-cytrynowy zapach, który kojarzy mi się z wodą kwiatową której kiedyś używała mama :D. Początkowo drażnił, teraz się przyzwyczaiłam i nawet go nie zauważam.

PLUS za dużą pojemność, inni polscy producenci w podobnej cenie dają tylko 15ml.

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 2/3 (?)

100% nawilżenie

Mam dopiero (aż?:) ) 22. lata więc zmarszczek nie posiadam i chwała im za to, że jeszcze mnie nie nawiedziły, ale uważam , że lepiej zapobiegać... No i padło na ten krem - a kupiłam go przez przypadek, za namową farmaceuty.
Rewelacyjnie nawilża, naprawdę czuję tę miękkość pod oczkami, nie jest tłusty, nie lepi się, używam go na dzień i na noc, choć na noc daję go więcej. Rano wstaję wypoczęta i "niezmięta". Raz na tydzień robię sobie z niego maskę na czoło - efekt taki sam:)
Jest to tani, polski kosmetyk, szkoda tylko, że ciężko go dostać - po pierwszym opakowaniu pytałam w różnym aptekach i nie było... aż w końcu znalazłam w drogerii NIGRINI przy Mogilskiej 24 w Krakowie.

Ok

Nie podrażnia ani nie uczula, oczy nie płaczą po nałożeniu tego kremu. Jest delikatny, nawilża, oczy są wypoczęte po nałożeniu maski z tego kremu na noc. Dla mnie jest już za słaby, po tuż pod brwiami moja skóra jest bardzo przesuszona i krem sobie z tym problemem niestety nie poradził. Szukam więc dalej.

Używam tego produktu od:pół roku

mila konsystencja

Krem jak i krem z serii Perfekt posiada mila dla mnie konsystencje, Lubie krem tresciwe, odzywcze, a ten taki jest. Dobrze natluszcza skore pod oczami. Ladnie rozswietlal moje spojrzenie, jednak przy dliuzszym uzywaniu czegos mi w nim brakowalo. Krem nie wygladzil malych zmarszczek, chodz przyznam sie, ze liczylam sie z tym. MIly krem dla skory bez problemow.

Używam tego produktu od:z przerwa od roku
Ilość zużytych opakowań:Dostalam od znajomej dwa razy porzadne probki, ktore starczyly mi na dlugo.

Przyjemny!

Ten kremik jest bardzo przyjemny i naprawdę dobry. Wprawdzie stosuję go na noc, ale nie jest tłusty, więc myślę, że można by go stosować również na dzień. Dobrze nawilża skóre pod oczami, ale wydaje mi się że może być zbyt słaby, żeby spłycać zmarszczki, zwłascza te głębsze, choć w tej kwestii nie mogę się wypowiedzieć, bo takiego problemu jeszcze nie mam. Ładnie rozświetla, jest bardzo wydajny i tani, zwłaszcza że ma aż 30 ml.

chyba trochę przereklamowany..

Jeśli już producent zapewnia, że krem spłyca zmarszczki, to niech wywiąże się z tych obietnic! Ja żadnego spłycenia zmarszczek nie zauważyłam, choć kremik nieźle nawilża. Średnio szybko się wchłania. Jego dużą zaletą jest niska cena i wydajność (mi starczył na ponad pół roku! ).

Używam tego produktu od:

dobry

Jak dla mnie dobry krem. Nie wysusza, nawilża, jakby natłuszcza, spłyca pierwszą zmarszczkę :) która czasem niczym "waadi" na pustyni daje o o sobie znać (szczególnie po nieprzespanych nocach). Ładny zapach. Po dłuższym używaniu, czuje się, ze skóra tego chce.

Używam tego produktu od:ponad 2 miesięcy

oj nieeeee

Kupiłam ten kremik pod wpływem recenzji. Używam go już kilka miesięcy i nic... a nawet jest gorzej. Skóra pod moimi oczkami zrobiła się wręcz wysuszona i z tego powodu pokazały się drobne zmarszczki. Używałam go tylko na noc i rano miałam spuchniętą skórę pod oczami. Teraz stosuje krem ava i jest o wiele lepiej. Kremik jest tłustawy, ale to mi nie przeszkadzało, ponieważ na noc taki powinien być. Jednym słowem nie polecam

Taki sobie średniak

Bardzo cenię sobie kosmetyki Flos-Leku, ale ten jakoś nie przypadł mi do gustu. Nieźle nawilża skórę wokół oczu, likwiduje napięcie w tych okolicach, ale jednocześnie jest dosyć ciężki, opornie się wchłania i powoduje u mnie łzawienie oczu. No i zupełnie nie pasuje mi jego zapach, ale to już kwestia bardzo indywidualnych upodobań...

mój pierwszy KWC

Pierwszy kosmetyk, który u mnie sprawdza się w 100%. Mam 26 lat i cerę tłustą więc problem zmarszczek nie jest u mnie jakiś poważny ale ponieważ dużo się śmieję, to mam ich sporo koło oczu. Ten kremik je "prasuje", świetnie redukuje "wory" pod oczami i cienie.... Ma fajną, treściwą konsystencję. Nie podrażnia oczu, nie powoduje reakcji alergicznych. Dla mnie super.

Niezły

Krem dobry, ale raczej na noc, na dzień zbyt tłusty, świeci się, poza tym powoduje mgłę na oczach. Co do efektów, to dobrze odżywia, natłuszcza, rano skóra pod oczami nie jest sucha jak po wielu innych kremach. Jeśli chodzi o zmarszczki, to nie zauważyłam żeby cudownie znikały, ale nie było nowych, a stare się nie pogłębiały. Zaznaczam,że używałam kremu przez prawie pół roku, bo tuba jest duża. Ogólnie dobry krem, ale nie cudotwórca...

w porządku

Kupiłam ten kremik już nie pamiętam kiedy - wydaje mi się, że to już z 4-5 miesięcy temu - i jeszcze go trochę mam. Trudno go dostać - ja zamawiałam w sklepie internetowym flos-leku, choć niewątpliwym atutem jest jego niska cena.
Kremik jest lekko tłustawy - raczej nie na dzień - choć to mi akurat za bardzo nie przeszkadzało. Używałam go na noc. Ma okropnie dużą pojemność - wydaje mi się, że go trochę za dużo. Trzymać otwarty krem przez 0,5 roku to chyba nie jest zbyt chigieniczne. Dobrze nawilża skórę, ładnie wygląda i ładnie pachnie. Pod względem pielęgnacji i nawilżenia spełnił oczekiwania
Producent pisze, że jest zalecany dla osób po 25 roku życia i że ma działanie przeciwzmarszczkowe. Z tych właśnie powodów i pod wpływem pozytywnych opinii go kupiłam. Może powinnam mieć już jakiś mocniejszy krem przeciwzmarszczkowy, bo jakoś nie zauważyłam takiego działania w tym kremie. Dlatego myślę, że teraz spróbuję czegoś innego...