Sephora, All Over Skin (Puder prasowany)

Sephora, All Over Skin (Puder prasowany)

Jedwabisty puder prasowany na bazie mąki kukurydzianej do stosowania na całym ciele.
Tuszuje niedoskonałości skóry i na długi czas ją matuje. W efekcie końcowym skóra wygląda bardzo naturalnie i przejrzyście.

Bardzo fajny

Jest miękki i taki aksamitny, zapewnia naturalny efekt, a zarazem jest mocno matujący. Znalazłam w końcu swój idealny odcień- warm ivory jest wprost stworzony dla mnie, taki jaśniutki. :)
Jak ktoś już wcześniej słusznie zauważył- znika w tempie ekspresowym... Może to dlatego, że nigdy go sobie nie żałuję, bo nie tworzy maski, a matuje naprawdę genialnie.
Za taką jakość cena wydaje się być uzasadniona. Polecam!

Edit: jakiś czas temu kupiłam drugie opakowanie, i gdzieś w połowie zużycia je zgubiłam. Tęsknię za nim bardzo, ale nie mogę sobie na razie pozwolić na ponowny jego zakup (mówiąc wprost: kasa się skończyła :D). I dopiero teraz, szukając tańszego zamiennika, doceniam go w pełni- matuje naprawdę (!) na długo, nie ciemnienie na buzi i ma idealny kolor... No cóż może jeszcze kiedyś się spotkamy.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: 1,5

nie nie nie

Puder zdecydowanie dla kobiet mających cerę idealną, ja mam cerę mieszaną no i te moje pory troszkę widoczne jednak po użyciu pudru z sephory widać jak pod lustrem powiększającym .
Pięknie podkreśla zmarszczki i nie matuje.

Jednym słowem bubel!

Używam tego produktu od:2 m ce
Ilość zużytych opakowań:

bardzo dobry:)

Polecam ten kosmetyk.
Plusy:
-nie tworzy efektu maski
-dobrze matuje
-nie pozostawia smug na twarzy
-ładnie pachnie:)
-idealnie stapia się z moim odcieniem skóry:)
Minusy
jedynym minusem jest to że jest trochę nietrwały i nie ma lusterka:)

znika szybciej niż kilo krówek

Wiem co mówię - kilo krówek to dla mnie żaden problem :D

Ok, do rzeczy.
Puder jest naprawdę świetny - duży wybór kolorów (nawet coś dla bladej żółtolicej się znajdzie), proste i funkcjonalne opakowanie. Miękki i delikatny, nie odznacza się na skórze, całkiem porządnie matuje. Zapach pudrowy, ale nie męczący.
Nawalony nawet grubą warstwą wygląda naturalnie i nie zatyka porów.

Jednak zaskakujące jest to, jak szybko znika. Nie z twarzy - z puderniczki...
W ekspresowym tempie zużyłam dwa (dwa!) opakowania, co nigdy mi się nie zdarzyło - zwykle po jednej sztuce danego kosmetyku jestem nim na tyle mocno znudzona, że szukam czegoś innego (i lepszego).

Daję mu cztery gwiazdki, ze względu na zabójczo szybkie zużycie. (I kolor, nawet najjaśniejszy był dla mnie w zimowych miesiącach za ciemny - ale to tak nawiasem mówiąc).

Używam tego produktu od: używałam z pół roku temu
Ilość zużytych opakowań: dwa

Niestety nie..

Fajne, przeźroczyste opakowanie.
Śliczny, pudrowy zapach.
Aksamitne wykończenie i mocne krycie.

Ale niestety, to pierwszy puder, który zapychał mi pory, powodując pod koniec dnia wysyp krostek - mam tłustą, trądzikową cerę. Jest też mało wydajny.

Polecam osobom z mniej problematyczną cerą.

Używam tego produktu od:w wakacje
Ilość zużytych opakowań:1/4 pierwszego, które oddałam koleżance

Naprawdę warto!

Bardzo dobry puder!

Używam tego pudru już rok i jestem z niego bardzo zadowolona! Idealnie matuje, ma super konsystencję, świetny do wykończenia makijażu. Zawsze mam go w torebce, by przypudrować w trakcie dnia błyszczące miejsca. Jest b.trwały, nie tworzy odcinającej się od reszty maski.
Jedynym minusem jest brak aplikatora- ale w Sephorze można dokupić pasujące do tego opakowania gąbeczki (idealnie mieszczą się w środku).

Polecam!

fajny puderek

Bardzo fajny puder, w połączeniu z pędzlem do pudru napawdę bardzo przyjemny kosmetyk. Dobra kolorystyka, łatwo dobrać kolor, równo się rozprowadza, dobrze matuje.

polecam!

naprawdę polecam... bardzo ładny naturalny efekt- nie daje efektu maski albo twarzy posypanej mąką, nie widać go na twarzy, nie odznacza się, całkiem dobrze matuje, ma bardzo ładne naturalne odcienie- bardzo łatwo jest dobrać coś dla siebie, bardzo dobry puder!

Na tak

Puder daje bardzo fajny efekt,taki satynowy. Matuje dobrze i na długo,nie odcina się od twarzy,nie powoduje efektu maski. No i bardzo ładnie pachnie. jest wydajny,nie kuszy się.
Muszę tylko sprawić sobie jaśniejszy odcień,bo kupiłam ciut za ciemny.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:

delikatny, czuły, pachnący...

Mam odcień najjaśniejszy, pięknie matuje, i nadaje aksamitną poświatę. Ma śliczny zapach. Szkoda, że bez lusterka i aplikatora , ale warto się trochę pomęczyć. Duża gama kolorów i w końcu znalazłam swój odcień.

Używam tego produktu od:niedawna

Dobry

1. Nie ma aplikatora*, więc nie nadaje się do torebki, bo chusteczką go przecież nakładać nie będę, a tym bardziej nosić pędzla! (-)
2. Trzyma się długo! (+)
3. Dobrze matuje nawet w upał (+)
4. Mieszana cera: w suchych miejscach "robi zmarszczki" dlatego najlepiej suche miejsca bardzo delikatnie przypudrować, żeby "nie odcinały się" od reszty twarzy. (+/-)
5. Przestępna cena w porównaniu do tych "lepszych" marek. (+)
6. Wydajny! (+)

*polecam puszki z H&M. Kupiłam go i bardzo dobrze "współpracuje" z tym pudrem. Cena puszku: 3,99 zł

Ogólnie Używam tego produktu od: pol roku

Średni

Zalety:
- kolor - jestem bladziochem i często mam problem ze znalezieniem odpowiednio jasnego pudru, a Sephora ma idealnie jasny D10
- ładne opakowanie
- dobrze się rozprowadza na skórze

Wady:
- trzyma sie na skórze przez pierwsze trzy godziny, później po prostu znika
- skóra znów zaczyna się błyszczeć, czyli nie matuje
- brak apliaktora w opakowaniu
- nie kryje zbyt dobrze

Za lepszy uważam puder prasowany z Inglot.

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:/