Dermedic, Celluend 2, Krem-żel wyszczuplający, eliminujący cellulit (stara wersja)

Zawiera potrójny aktywator Regu-Slim, składający się z idealnie dobranych substancji czynnych, m.in. kofeiny, l-karnityny, ekstraktu z nasion Paulinia Cupana wzmacniających wzajemnie swe działanie. Zapewnia efekt wyszczuplenia i eliminacji cellulitu do II stopnia zaawansowania. Dodatkowe składniki sprawiają, że skóra staje sie miękka, elastyczna i doskonale nawilżona. Szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy.

Cena: 36 - 63 zł / 200 ml

Mój KWC na cellulit

Namówiła mnie na niego Pani w aptece. Wzięłam go bez przekonania bo nie używałam dotąd produktów tej firmy.
Stosowałam naprawdę wiele preparatów i żaden nie działał na tyle by zlikwidować mój zaawansowany cellulit. Owszem skóra była po nich gładka i napięta ale efekt znikał po kąpieli. Stosuję go od miesiąca i widzę ogromną poprawę. Skóra jest wygładzona i bardziej napięta. Myślę,że gdy skończę drugie opakowanie nie będzie śladu po pomarańczowej skórce.
Poza tym:
-bardzo dobrze się rozprowadza i szybko wchłania
-skóra po nim jest gładka i nawilżona
-śliczny zapach
Kupiłam go w dwupaku. Smarowałam nim ciało sumiennie rano i wieczorem.

Wyszczuplacz!

Produkt starczył mi na ok.3 tygodnie wcierania 2x dziennie w uda i pośladki. Fajna lekka konsystencja, szybko się wchłania, przyjemny delikatny zapach. Zwykle gdy wklepywałam tego typu kremy stosowalam rownież dietę i ćwiczyłam. Teraz głównie wklepywałam a mimo to zauważyłam wyszczuplenie ud! Skóra się wygładziła, myślę, że pewna eliminacja cellulitu nastąpiła ale nie tego w zaawansowanym stadium. Myślę, że to jeden ze skuteczniejszych kremów wyszczuplająco-antycellulitowych, biorąc pod uwagę mozliwości kosmetyków w eliminacji cellulitu.

PS: Uwaga na cenę! Ja kupiłam 200g za 48 złotych a gdzie indziej widziałam 200g +25% gratis za 38 zł

Dobrze ujędrnia :)

Ja również kupiłam dwupak.
Poleciła mi go Pani w aptece.
Właściwie to polecali mi go wszyscy.
I mieli rację.
Krem jest super. Dobrze się wchłania, ładnie pachnie, nie powoduje uczulenia.
I ma bardzo dobrą cenę :)
Następnego dnia po użyciu moja skóra jest naprawdę bardziej napięta.
Polecam wszystkim!

znakomity

Kupiłam dwupak, między innymi za namową jednej z wizażanek i absolutnie nie żałuję.
Cellulitu nie mam. Tego typu preparatów używam wyłącznie prewencyjnie oraz w celu ujędrnienia pośladków i ud.
Celluend w tej roli sprawdza się znakomicie. Skóra po zużyciu pierwszej tubki jest tak jędrna i zwarta jak 10 lat temu :). oczywiście w cuda nie wierzę i zdaję sobie sprawę, iż nie jest to zasługą jedynie tego kremu, ale z pewnością mocno się przysłużył.
Sam preparat ma postać średnio gęstego kremu o brunatnym zabarwieniu i ziołowym zapachu.
Wchłania się błyskawicznie, ale jeśli nałożyć większą ilość spokojnie można wykonać masaż.
Nawilża tak sobie, ale ja i tak "na"stosuję dodatkowo balsam, więc to nie problem. Grunt, że nie wysusza i nie podrażnia.
Bardzo wydajny- pierwsze opakowanie starczyło mi na prawie miesiąc codziennego wcierania (1x dziennie), a nie żałowałam go sobie, ba czasem smarowałam nim dodatkowo łydki
Jak już wspominała któraś z poprzedniczek stosowaniu preparatu nie towarzyszą rewelacje typu chłodzenie czy rozgrzewanie skóry.
Nie przysporzył mi również pękających naczynek, co zdarzyło się stosowanym wcześniej analogicznym produktom Vichy.
Używam tego produktu od: ok. miesiąca
Ilość zużytych opakowań: rozpoczęłam drugie

Dobry do masażu

Od razu zaznaczę, że nie należę do osób, które wierzą, że krem czy żel, samodzielnie potrafią zlikwidować lub zmniejszyć cellulit. żel ten jest więc obok ćwiczeń, basenu i diety moim sprzymierzeńcem w uniknięciu pomarańczowej skorki;) wchłania się dokładnie i nie za szybko, dlatego jest świetny do masażu nóg. Nie powoduję żadnego wrażenia ciepła, czy mrowienia, jak inne tego typu specyfiki, udające niby natychmiastowe spalanie. Skora po nim jest gładka i miła w dotyku. Jest wydajny nawet jak się go stosuję 2xdziennie.Odjęłam gwiazdkę za zbyt wysoką cenę.
Używam tego produktu od:1 rok

Efekt zerowy

Zwykłe przeciętne mazidło za nieprzeciętną cenę ...

Pomimo systematycznego stosowania wzmacnianego spora dawką ruchu, nie zauważyłam żadnych pozytywnych zmian - nie zredukował cellulitu, a tym bardziej nie wyszczuplił.

Oprócz tego wiele do życzenia pozostawiają jego właściwości odżywczo-nawilżające - nie spisał się więc nawet jako zwykły balsam ...

Zdecydowanie odradzam zakup.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

lubię

Jak dla mnie bardzo przyjemny w użyciu i dość skuteczny. Spora ilość, brak chłodzenia, fajny zapach, wydajność przeciętna jak na tego typu kosmetyk no i skuteczność zadowalająca. Zmobilizował mnie do działania za co jestem mu wdzięczna. Co do ceny...średnia, ale można go nabyć podczas różnych promocji

Używam tego produktu od: ok 3 mies

Dobry ale bez rewelacji

Hmmm. Szczerze mowiac spodziewalam sie czegos wiecej. Cellulit oczywiscie jak byl tak jest, ale zauwazylam wygladzenie skory. Moze gdybym zuzyla 2 opakowania pod rzad to efekt bylby bardziej widoczny. Osmiele sie napisac ze wole Eveline (cena zdecydowanie na plus, a efekt podobny).

Używam tego produktu od: (?)

ot taki

Taki sobie ten żel. Nic szczególnego. Na pewno nie likwiduje cellulitu, trochę może ujędrnia. Nie nawilża. Dość długo się wchłania. Zresztą, jedyne co jak dotąd dało mi naprawdę fajny efekt, to bikini anty-cellulit Diora (udało mi się upolować następną butelkę, już się cieszę bo po zakończeniu celluend będę używać Diora). Generalnie podobny/gorszy w działaniu od żelu eveline, zatem nie wart swojej ceny. Absolutnie.

Używam tego produktu od:miesiąca

hm...

Produkt - zagadka... Na pewno odrobinę poprawił wygląd mojego cellulitu ;) (głównie w miejscach, gdzie nie był widoczny normalnie, tylko dopiero po ściśnięciu skóry). Ale jednocześnie bardzo słabo nawilżał. Właściwie skóra była aż łuszcząca, głównie na udach. To mnie do niego zniechęca. Stosowałam regularnie i muszę przyznać, że jest wydajny (a nie żałowałam go sobie).
Tylko ten brak nawilżenia... Mam teraz porównanie z produktem Tołpy i skóra odżyła. Odstawiłam Dermedica.
Może później dam mu jeszcze szansę (dwie tuby w "promocji").

05.05.2008
Chciałam się pobawić w dobrą pańcię, to mam! Otóż ten krem z sezonie grzejnym to jakaś masakra! Ujędrnienia nie dał mi w sumie żadnego, tylko moja naiwność działała... Ale przede wszystkim zrobił mi z du... "jesień średniowiecza", że pojadę tak filmowo... -wysuszył!!! Spowodował łuszczenie i pustynię Gobi...

Używam tego produktu od:uzywałam jakieś dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań:półtora, resztę podarowałam dzielnej kuzynce, która niczego się nie boi i wzięła w ramach eksperymentu:)

Działa, ale cudów nie ma

Stosowałam go dokładnie przez 6 tygodni dwa razy dziennie( czyli górna granica zalecnia)
Jestem zadowolona, skóra na udach jest bardziej napięta, gładsza, jędrniejsza.
Cellulit też jakby mniejszy choć jeszcze jest.
Nie ma co sie cudów spodziewać- mało ćwiczyłam te partie ciała, masaży własciwie tez nie stosowała, a efekty jakieś są, wiec działa.

Dobrze sie rozsmarowuje, błyskawicznie sie wchłania.
Polubiłam go.
Polecam.
Nie wiem czy kupię go następnym razem, czy raczej zainwestuje w coś tańszego, ale nie załuje, że kupiłam go teraz.

Używam tego produktu od:6 tygodni
Ilość zużytych opakowań:1 całe i polowa drugiego

ok ale nie za tę cenę

kosmetyk dobry, ale za tę cenę (38 zł) oczekiwalam czegoś lepszego, chociaz stosowalam regularnie, dwa razy dziennie
- rzeczywscie ujedrnia i troszkę redukuje cellulit, ale nie spektakuranie, podobny efekt mozna uzyskac tanszymi
- fajna konsystencja i zapach

minusy
- sredni efekt
- cena
- mala wydajnosc

Używam tego produktu od: dwa miesiace temu