Pierre Rene, Odżywka do rzęs z keratyną i pantenolem

Pierre Rene, Odżywka do rzęs z keratyną i pantenolem

Odżywka do rzęs, nawilża i pielęgnuje rzęsy. Zawiera pantenol i keratynę.

Cena: 9,80 zł / 8 ml

Wspaniała!

Odżywkę zakupiłam zachęcona opiniami nie zawiodłam się :) choć początkowo po jej używania rzęsy jakby bardziej zaczęły wypadać to nie zrażona używałam jej dalej. Po ok. 1 miesiącu regularnego (!) stosowania moje rzęsy stały się dużo mocniejsze, ciemniejsze i przede wszystkim dłuższe!
Plusy:
*cena
*konsystencja
*skuteczność

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Absolutnie nie!

Zakupiłam tę odżywkę po ilości pozytywnych recenzji, ale zawiodłam się na niej. Mam to szczęście,że mam długie i gęste rzęsy i nie musze używać tuszu, chciałam jedynie, aby moje rzęsy były bardziej podkręcone i ciemniejsze. Przyznam,ze faktycznie rzęsy po tej odżywce miałam bardziej podkręcone i ciemniejsze, ale o ZGROZO zaczeły mi wypadać rzęsy! A nigdy mi nie wypadały. Poza tym noszę soczewki i po paru godzinach zalewałam się łzami. Nie chce stracić swoich rzęs dlatego tej odżywce mówie stanowcze NIE!

Używam tego produktu od: Tydzień
Ilość zużytych opakowań: Trochę pierwszego

Niebywałe

Kupiłam tę odżywkę trzy miesiące temu, aby wzmocnić rzęsy i jakoś je odżywiać, bo akurat zaczynałam używać na co dzień tuszu do rzęs.
Nie liczyłam na wiele, ale ta odżywka przeszła moje najśmielsze oczekiwania! Użyłam jej wieczorem, a następnego dnia co 15 minut koleżanki mówiły mi "masz rzęsę na policzku, strzepnij sobie". Wypadło mi może 15-16 rzęs!

To jakiś żart? Użyłam jej też wczoraj, bo pomyślałam, że może to przypadek... Nawet teraz, pisząc tę recenzję, musiałam strzepywać sobie rzęsę z policzka :/

Wizaż pyta mnie, czy kupię ten produkt ponownie. Odpowiadam - NIGDY W ŻYCIU!

Używam tego produktu od: trzy miesiące
Ilość zużytych opakowań: trochę pierwszego

Bardzo dobra !

Używam jej chyba od 3 tygodni a widzę już efekty :)

Rzęsy są dłuższe i jest ich więcej. Nie widać tego tak bardzo,malując je samą odżywką,chociaż jakaś tam róznica jest,ale mało widoczna. Efekty stają się widoczne przy malowaniu rzęs tuszem.
Zanim używałam tej odżywki musiałam się trochę namęczyć żeby moje oko wyglądało na "pomalowane",a teraz wystarczy,że przelecę tuszem raz/dwa i mam ładne,długaśne rzęsy,a co najaważniejesze, nie mam problemu sklejania :).

Dodam jeszcze ,że odżywkę nakładam częściej niż dwa razy dziennie.

Używam tego produktu od: trzy tygodnie
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

całkiem niezła

Kupiłam tę odżywkę, gdyż zależało mi głównie na zagęszczeniu i wydłużeniu rzęs. Nie spodziewałam się spektakularnych efektów za cenę 12 zł, ale spotkało mnie miłe zaskoczenie.

Stosuję na rzęsy i brwi.
+ rzęsy urosły o 2-3 mm
+ zagęściły się
+ przyciemniły się
+ łatwo dostępny w drogerii Natura

- nie nadaje się na dzień dla osób noszących szkła kontaktowe (kiedy produkt dostanie się do oka to oczy zaczynają łzawić i szczypać)

REWELACJA

Kiedyś kupiłam odżywkę z tej serii, tylko że niebieską - pomimo zapewnień - uczuliła mnie. Jednak niezrażona złym doświadczeniem postanowiłam kupić wersję zwykłą i to był strzał w dziesiątkę. Używałam regularnie rano i wieczorem, po 2-3 tygodniach regularnego stosowania moje rzęsy naprawdę wydłużyły się, zagęściły o nowe. Byłam w niebo wzięta. Po umalowaniu rzęs maskarą efekt był piorunujący, bo z króciaków zrobiły mi się subtelne, zalotne długie rzęsy.
Plusy:
+ odżywka nie uczula,
+ nie powoduje zaczerwienienia oczu,
+ nie ma się po niej jęczmieni,
+ konsystencja typowego żelu,
+ nie spływa z rzęs,
+ szybko się wchłania,
+ przy regularnym! stosowaniu widać naprawdę efekty,
+ mega wydajna nawet przy kilkukrotnym smarowaniu w ciągu dnia,
+ super odżywia rzęsy,
+ super wzmacnia rzęsy,
+ niweluje nadmierne wypadanie rzęs,
+ nie obciąża włosków,
+ powoduje wzrost nowych włosków i wydłużenie rzęs - efekt widoczny po 3-4 tygodniach stosowania,
+ cena bardzo przystępna,
+ dostępność w Drogeriach Natura,
+ opakowanie estetyczne,
+ praktyczna szczoteczka,
+ opakowanie ma zwężone ujście buteleczki co powoduje, że nabiera się odpowiednią ilość kosmetyku na szczoteczkę,
+ zapach normalny.

Jedyny minusik to może, że ważność tej odżywki to jedyne 6 miesięcy od otwarcia opakowania - a kosmetyku jest co niemiara i niestety idzie do kosza.

Jednym słowem, jak dla mnie, ta odżywka spełniła wszystkie moje najśmielsze oczekiwania - wydłużyła, odbudowała, zagęściła moje rzęsy.
Zdecydowanie jest to mój KWC i będę go polecać innym kobietkom narzekającym na stan rzęs.

Także szczerze polecam, dużo nie kosztuje a efekty są super!

W porządku, bez szału

Odżywek tego typu używam głównie do przeczesania i utrwalenia brwi, sporadycznie do rzęs, gdy nie maluję ich tuszem.

Odżywka jest w porządku, nie robi krzywdy, ale też nie wzmacnia włosków jakoś szczególnie. Właściwie to nie miałam wobec niej żadnych szczególnych oczekiwań poza ujarzmieniem brwi. Tutaj się spisała.

Jest dość wydajna, ale po krótkim czasie traci klarowność i mętnieje. Nie jest to jakoś specjalnie estetyczne, stąd niższa ocena.

Nie mogę opisać jej działania na rzęsy, raczej bym się nie zdecydowała na \'kurację\' tym produktem. Jeśli odrobina dostanie się przez przypadek do oka, szczypie i powoduje łzawienie.

Zapłaciłam za nią około 12 zł. Raczej już do niej nie wrócę, można kupić podobnie działające i tańsze odżywki.

STANDARD

Używam tej odżywki od wielu lat. Pewnie będę kupowałam przez następne kilka, mimo że obietnice producenta się nie sprawdzają, ale odżywka jest rewelacyjna do wykończenia makijażu, by ujarzmić rozszalałe rzęsy i wyczesać z nich nagromadzony podkład,a czasem by podkreślić oko wtedy gdy nie chce się nakładać tuszu.

Plusy:
-super do "stylizacji\' rzęs
-wydajna
-estetyczne opakowanie
-dostępna
-dobra cena

Minusy:
-nie działa jako odżywka wzmacniająca

Używam tego produktu od: ok. 5 lat
Ilość zużytych opakowań: ok. 10 opakowań

Całkiem niezła :)

Odzywka tania, nie mętnieje tak paskudnie jak np. z constance carroll, i faktycznie są efekty. Rzęsy sa wzmocnione bo tak nie wypadają i łamią się. Udało mi się wyhodować całkiem fajną długośc jak na moje rzęsy dzięki tej odżywce.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1/4

Średnia

Mam tą odżywkę już od sierpnia więc zapoznałam się z nią dobrze:)
Co do systematyczności pielęgnacji problemu z tym nie mam, codziennie i nakładam kremy, balsamy, odzywki itp, więc i rano i wieczorem nakładałam...

Nie lubie tuszu, drażni mnie, więc często poprostu podkręcam rzesy zalotką i nakładam odzywkę.
Rzęsy mam gęste,długie i ciemne, nie wymagaja wiele.

Coś tam zrobiła...ale szczerze marne efekty, lepiej działała z Farmasi, albo z Celi, a juz świetne efekty daje olejek rycynowy.

Rzęsy wypadały jak zwykle, i szybko sie napowietrzyła, a nie "pompowałam"... wygłada nieestetycznie.
Napisów nie ma wcale, mysle ze czas wyrzucic,choc kosmetyku jeszcze troszeczke jest.

Używam tego produktu od: sierpnia 2011

super

używam go dopiero od miesiąca, jednak już widzę poprawę. moje rzęsy były bardzo osłabione codziennym używaniem zalotki. z pomoc tej odżywki stały się zdrowsze, ładniejsze, silniejsze, ładnie się prezentują. myślę, że kiedy skończe tą, kupię kolejne opakowanie. na prawde działa, i jest tania. zapłaciłam za nią około 15 zł. polecam ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

dobra

Używam jej do rzęs i brwi.

+mniej wypadają
+ jest ich trochę więcej
+ rosną nowe
+ są chyba dłuższe
+ poprawiła się ich kondycje i teraz lepiej wyglądają umalowane tuszem
+ niska cena

- szczypie gdy dostanie się do oka

Używam tego produktu od: 3 listopada
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania