Sally Hansen, Maximum Growth, Nourishing nail color

Sally Hansen, Maximum Growth, Nourishing nail color

oczom własnym nie wierzyłam

Mam dwa odcienie: perłowy/ecru, mocna kawa z mlekiem.
Kolory przepiękne!
Pomalowałam paznokietki, wszystko ładnie pięknie aż tu następnego dnia biorę kąpiel i co widzę?? Lakier zamienił się w miękką masę na moich paznokciach i można było go z nich rolować :0 Oczom własnym nie wierzyłam !!
Zarówno jeden jak i drugi miał to samo.
Pomijając tę historię lakier ma także inne wady;
-wolno zasycha na paznokciu
-jest dość gęsty

ale ma też kilka plusów:
+wygodne, eleganckie opakowanie
+wygodny pędzelek
i to chyba tyle w tym temacie.
Oczywiście że go nie kupię...

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: dwa całe

utwardzacz,ale..

Oczywiscie firma jest firmą bardzo dobrą i mysle, ze do tego nikt nie powinien miec jakichkolwiek zastrzeżeń, jednak podobno kazda firma musi miec jakis minus

Ogólnie:
+ lakier jest dobry, paznokcie wyglądają ładnie
+ utwardzacz-tak jak w tytule,mam łamliwe cienkie paznokcie a kiedy lakier mialam na paznokciach nie łamały się
+cena,poniewaz ja dostalam juz nową wersje,ktora jest o wiele tansza od starej
+ladny kolor

- trzeba malowac kilka razy
-odpryskuje po kąpieli :( niestety. ja mam sklonnosci do codziennej kąpieli więc..same wiecie
-strasznie niewydajny,mi sie skonczyl po 1,5tyg

Jest ok.

Kupiłam go na allegro za niską cenę.

+ piękne kolory
+ dobrze się go nakłada
+ trwały
+ ładnie wygląda na paznokciach

- strasznie długo schnie

Używam tego produktu od: Kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Niezawodny jak wszystkie lakiery Sally Hansen "starego typu"

Jak dotąd uzbierałam 6 buteleczek:
1) 65 - Wonderful Wine
2) 58 - Romantic Blossom
3) 38 - Sacred Scarlet
4) 56 - Adoring Amethyst
5) 40 - Ruby Clarity
6) 53 - Real Royal

Zaczęłam kupować te lakiery około 4 lat temu, kiedy na Allegro przeżywały swoisty "boom". Ich wybór był ogromny, były tanie i łatwo dostępne. Ostatnio są raczej gatunkiem ginącym. W perfumeriach za cenę kilkakrotnie wyższą nigdy nie kupowałam.
Lakier ma dosyć wąski pędzelek o włosiu jednakowej długości, którym paznokcie maluje się bardzo wygodnie.
Lakiery różnią się konsystencją - matowe są gęstsze od brokatowych, są też mocniej napigmentowane, dwie warstwy z reguły są wystarczające. Brokatowymi maluję najczęściej trzy warstwy. Konsystencja zarówno jednych, jak i drugich umożliwia łatwe i skuteczne malowanie. Lakiery rozprowadzają się bardzo dobrze, nie zostawiają smug.
Zawsze maluję paznokcie najpierw bazą (Insta-Grip, Insta-Brite, Diamond Strength, NailTek Foundation II), a po nałożeniu kolorowego lakieru utwardzaczem (Insta-Dri). Dlatego też nie wypowiem się co do długości schnięcia i trwałości lakieru bez użycia utwardzacza, który jest moim niezbędnikiem (samym lakierem nigdy nie malowałam). Z utwardzaczem paznokcie schną stosunkowo szybko, a lakier trzyma się nawet do 7 dni, moje minimum to 5 dni. Dodam, że lakiery kupione przeze mnie 3-4 lata temu wciąż nadają się do użycia - zgęstniały w niewielkim stopniu (nie trzymam lakierów w lodówce).
Lakiery mają nasycone kolory, pięknie błyszczą (to przede wszystkim zasługa nabłyszczacza/utwardzacza). Lubię zarówno te z drobinkami, jak i bez. Przy "drobinkowych" trzeba użyć nieco wysiłku, żeby je zmyć. Pozostałe zmywają się bez problemu.
Dostępne na Allegro w przystępnych cenach, choć niestety od kilku miesięcy ich wybór systematycznie się zmniejsza. Mam nadzieję, że już niedługo dotrze do Polski nowa wersja nazwana Nailgrowth Miracle.

Używam tego produktu od: około 3-4 lat
Ilość zużytych opakowań: 6 buteleczek w trakcie używania i w różnym stopniu zużycia

Cudo!

Mam Elegant Pearl, piękna biała perła z zielonkawym pobłyskiem.

+ rewelacyjna trwałość! 7 dni bez żadnych odprysków, potem zmyłam, bo mi się kolor znudził, ale lakier tego nie wymagał!
+ dobry płaski pędzelek
+ dobre krycie, jedna warstwa wystarczy
+ śliczny perłowy efekt (nie lubię matów) i błysk
+ lakier zachowuje się jak duochrom <3
+ szybko się zmywa
+ cena (na Allegro ok. 10zł)

- dostępny tylko na Allegro, nie ma tej serii nawet w drogeriach, które sprzedają produkty Sally Hansen
- za duża buteleczka (wolę mini rozmiar)

To moja pierwsza przygoda z lakierami SH i już myślę, żeby kupić nowe. Mam nadzieję, że będą tak samo niezwykłe jak ten.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Bardzo słaby lakier

Mam dwa kolory: Honor (29) i Dreamy Pink (14). Jedyne co mogę pochwalić w tych lakierach to właśnie odcienie. Szczególnie podoba mi się Dreamy Pink - delikatny róż mieniący się niesamowitą ilością roziskrzonych drobinek. Nie jest to lakier brokatowy, ale ma bardzo dużo ślicznego shimmeru. Honor to brudny, perłowy róż, który ma dla mnie jeszcze podtony kawy z mlekiem - też ciekawy odcień.
Niestety sam lakier jest tragiczny. Schnie w nieskończoność, właściwie to nigdy nie wysycha. Czasami nawet po kilku godzinach potrafi się całkowicie &quot;zgnieść&quot;. Oczywiście delikatne odgniecenia to standard. Trzeba użyć na niego dobrego wysuszacza i do tego top coat, inaczej nie mam mowy żeby manicure przetrwał. W takim zestawieniu jest trwały, ale to oczywiście zasługa preparatów nawierzchniowych, a nie samego lakieru.
Nie gęstnieje w buteleczce, ma dobry pędzelek, wygodnie się nim maluje. Niestety potwornie śmierdzi.
Kupowałam go w zestawach z darmowymi błyszczykami. Na szczęście warto było je kupić własnie dla błyszczydeł, które uwielbiam.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 buteleczek

tak naprawdę to tylko kolor...

Dwie gwiazdki wyłącznie za kolor, który niesamowicie mi się podoba (Wholesome earth).

Poza tym lakier jest wyjątkowo marny - schnie całą wieczność, trzyma się bez rewelacji, jest bardzo podatny na wszelkie zarysowania (już po wyschnięciu). Poza tym, co uważam za skandal, widocznie negatywnie wpływa na stan moich paznokci - a miał go poprawiać.

Jednym slowem - do kitu. Tylko jego kolor sprawia, że mimo wszytsko czasem go używam.

Plusy w postaci wygodnego pędzelka i ładnego opakowania nawet w minimalnym stopniu go nie ratują - człowiek zapomina o tym zaraz po jego użyciu, kiedy to przez całe godziny (!) trzeba uważać, żeby niczego nie dotknąć...

Używam tego produktu od: kliku miesięcy

jakoś optycznie wydłuża paznokcie i za to go lubie

nie wiem czy ta odżywka w nim działa bo nie maluje nim zbyt często paznokci ale jak już wymaluje to wyglądają jakieś dłuższe niż w rzeczywistości są:) faktycznie długo schnie ale i tak nie tak długo jak nail prisms z tej samej firmy:P pędzelek rewelacyjny powinien być taki w każdym lakierze....

nieschnący koszmarek

Skusiłam się na zakup lakieru ze względu na piękne kolorki.Pędzelek też jest rewelacyjny. I na tym kończą się zalety tego lakieru. Kompletnie nie schnie. A ja nie mam cierpliwości, zeby godzinami czekać aż zaschnie. Tym bardziej, że wybitnie trwały też nie jest. Porażka absolutna

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:kilka w połowie

SUPER

Dziwią mnie opinie złe o tym lakierze! Dla mnie produkt to KWC :D potrafię mieć go 5/6 dni na paznokciach :D Super, żywe kolory! Lakier kupiłam rok temu latem i do dziś nic się z nim nie dzieje w opakowaniu! Kupiłam na allegro za 10 zł :D

Używam tego produktu od:1,5 roku

nigdy wiecej

Nie wysycha. Pewnie dlatego, ze lakiery bardziej elastyczne mniej wysychaja, choc nie odpryskuja. Matowe odcienie za to lepiej schna, ale odpryskuja.

Mialam odcienie bladego rozu i perlowej bieli.

Plus za kolory.... o ile to ma jeszcze znaczenie.

Używam tego produktu od: kilka wpadek na przestrzeni 3 lat
Ilość zużytych opakowań: 4?

Nie wysycha

Kupiłam na allegro za 4zł odcień Sheer Pink

- nie wysycha
- miał być delikatny odcień różu, u mnie to przezroczystość wpadająca w żółć

Jeśli chodzi o cechy odżywcze to nie zdążyłam sprawdzić - nie mam cierpliwości.

Używam tego produktu od:miesiac