Wella Professionals, System Professional, Color Saver Shampoo (Szampon do włosów farbowanych) (stara wersja)

Szampon ten delikatnie myje i pielęgnuje włosy farbowane. Zawiera kompleks aktywnych substancji Lumi-Protect, w skład którego wchodzą specjalne molekuły chroniące kolor, wosk pszczeli i D-Panthenol, zapobiegające wypłukiwaniu się sztucznego pigmentu. Włosy na długo zachowują intensywny kolor i nabierają blasku.

Bardzo w porządku

Miałam przyjemność używać tego szamponu, pomimo tego, że nie farbuję włosów - ale cóż - darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda ;-)

Szampon spisuje się rewelacyjnie - włosy nie są obciążone, mimo gęstej i treściwej konsystencji szamponu; stają się mięsiste i nawilżone.

Bardzo fajny szampon, zwłaszcza w tercecie z maską i fluidem z tej samej serii :-)

Ilość zużytych opakowań: 1/3 litrowego opakowania

3 X tak

Szampon swietnie nawilża włosy, sprawia, że kolor utrzymuje sie bardzo długo a moje blond pasemka nie zółkną. Jest bardzo bardzo wydajny. Zapach jest dosyc specyficzny ale nie drażniący. Wart swojej ceny. Używam tego produktu od:1 miesiaca

Rewelacja!!!

Szampon idealny do włosów farbowanych.Kolor utrzymywał się przez cały czas stosowania szamponu,a włosy były miękkie i błyszczące.Zaletą jego było też to, iż był dość wydajny.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

dodaje blasku fryzurce

Jestem posiadaczka wlosow dlugich, cienkich i farbowanych. Uzywam zazwyczaj szamponow dodajacych objetosci, ten kupilam aby wzmocnic kolor.

Wlosy po nim sa gladkie ale nie proste, ladnie i latwo sie ukladaja, maja niesamowity blask i podkreslaja farbowany braz.

Szampon, choc nie jest do tego przeznaczony dodaje moim wlosom objetoci, wiekszej niz niejeden szampon o tej nazwie.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

jak zwykły supermarketowy....

szampo. Nie zauważyłam ani połysku, ani włosów podatnych na układanie. Nie robi nic pożytecznego, włosy są po nim matowe.. Zużyłam, a właściwie zmęczyłam jendo opakowanie, miałąm też lifetex i tak kończy się moja przygoda z wella profesionel do włosów.

Używam tego produktu od:męczylam jedno opakowanie przez pół roku na zmianę z innymi bo nie mogłam ciągiem

polecam

Polecam, choć komplet (z odżywką w piance) nie jest tani.
Dobrze myje włosy i (co bardzo lubię) łatwo i szybko się spłukuje, bez obciążających pozostałości. Wraz z pianką daje cudowny efekt sypkich, śliskich włosów. Chroni kolor i chroni włosy po farbowaniu, bez niespodzianek typu: rozdwojone sztywne końcówki, czy siano. Wada - jest mało wydajny.

Ilość zużytych opakowań: dużo na zmianę z Lifetexem :D

świetny produkt :))

Bardzo dobry szampon, wprawdzie nie przebija odżywko-pianki z tej serii, ale jest prawie tak idealny jak ona ;) Jest to szampon bardzo łagodny dla zmaltretowanych farbami itp. produktami włosów ;) Wszystko jest tak jak obiecuje producent :) Włos miękki w dotyku, pięknie błyszczacy, oczyszczający bardzo dobrze. Nie podrażniający skóry głowy. Przyjemnie aczkolwiek subtelnie pachnie. Włosy są po umyciu świeże, milutkie i miękkie w dotyku, wyglądaja na bardzo zadbane, dobrze się układają i nie są "porowato-chropowate". W połączeniu z odżywką chronił moje czarne włosy całe lato :) Ani słońce, ani wiatr, ani suche, gorące powietrze im nie zaszkodziło ! Polecam serdecznie :)Podoba mi się tez opakowanie, bardzo praktyczne szczególnie w podróży. Wydajny.Używam tego produktu całe lato / Ilość zużytych opakowań: uzywam wciąż pierwszego opakowania.