Biotherm, Biopur, Melting Moisturizing Matifying Fluid (emulsja nawilżająco-matująca)

Beztłuszczowy lekki fluid o właściwościach nawilżająco - matujących.

Biopur ekspert w pielęgnacji skóry mieszanej i tłustej jest gwarantem 5 oznak czystej i zdrowej skóry :

1- skóra matowa

2- zamknięte pory, komórki skóry obkurczone

3- optymalne nawilżenie

4- optymalne ukojenie

5- trwały makijaż (aktywny ,, color fix `` nie zmienia koloru podkładu w ciągu dnia tzn. nie ciemnieje)

Stosować rano i wieczorem na oczyszczoną skórę.

Seria Biopur została odnowiona i udoskonalona. Wszystkie kosmetyki z tej serii mają morski orzeźwiający zapach i lekkie konsystencje .

zwęża ale nie matuje

PLUSY:

- przede wszystkim jest bardzo lekki,płynny, nie tłusty, nie zapycha ani na jotę,

- jest dosyć wydajny, jest optymalny w tej kwestii,

- dobrze i szybko radzi sobie z porami, są oczyszczone, mocno zwężone, zaskakujące co robi z nosem, bo działa tutaj lepiej niż wszelkie plastry czy toniki,

- ma mega odświeżającą morską kompozycje zapachową,

- bardzo dobrze nawilża, zapewnia komfort all day

- trzyma skórę w ryzach, radzi sobie z pryszczami, szybko oczyszcza skórę,

- bardzo lubię te ich nowe obłe buteleczki :P

MINUSY:

- w ogóle nie matuje, zaraz po nałożeniu twarz się świeci, to jego duży minus.

- cena przesadzona , to krem na pory a nie krem liftingujący.

OGÓŁEM polecam,

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

widać działanie

używam go naprzemiennie z serią nawilżająca biothermu i muszę przyznać, że naprawdę widać efekty. Skóra jest ładnie matowa, ale nie wysuszona i co najważniejsze moje pory są faktycznie znacznie zwężone. Bardzo fajna konsystencja, która się szybko wchłania i nie pozostawia żadnego tłustego filmu na skórze. Szkoda tylko, że jest taki drogi

Dla mnie dobry za tą cenę

Już chyba z 5-6 raz kupuję ten krem bo uważam, że za tą cenę jest dobry. Może nie matuje tak jak bym chciała ale nawet moja kosmetyczka powiedziała, że widac różnicę po stosowaniu: nie zatyka porów, nie mam tak zanieczyszczonej twarzy. Jest lekki, fajny w aplikacji i raczej wydajny, Szybko się wchłania, mógłby jeszcze bardziej nawilżać.

Używam tego produktu od:3 lat

Ok

Jak cała seria, także ten krem jest dość dobry lecz nie wykazuje się niczym specjalnym. Po pierwsze spełnia obietnicę matowania skóry ale robi to podobnie do innych dużo tańszych produktów, jak choćby nivea visage. Ma bardzo fajne i przyjemne w użyciu opakowanie, szklana buteleczka z pompką jest higieniczna i pozwala nabrać odpowiednią ilość produktu. Przyjemny zapach, konsystencja dość rzadka co sprawia iż krem jest bardzo, bardzo wydajny ale też mniej treściwy, co może powodować lekkie przesuszenie skóry. Bardzo lubię produkty firmy biotherm dlatego po takiej firmie oraz za taką cenę można by się spodziewać więcej.

A mnie się podoba!

Po pierwsze naprawdę zmniejsza pory, po drugie wygładza i ujednolica kolor skóry. Fakt, początkowo świecił się po jakimś czasie niemiłosiernie. Teraz jednak jest dużo lepiej. Owszem, po całym dniu buźka się ciut świeci, ale za to nie muszę używać fluidu, aby wyrównywać kolor. Wystarczy trochę sypkiego pudru i makijaż gotowy. Zawsze można powtórzyć czynność w ciągu dnia. Polecam, bo daje efekty!

rozczarowanie

Jestem baaaaardzo rozczarowana tym fluidem,oprócz lekkiej konsystencji i miłego zapachu nie posiada żadnych walorów,o których zapewnia producent.Mam tłustą cerę i liczyłam,że własnie ten produkt sprosta moim potrzebom i zmatuje mi twarz przynajmniej na kilka godzin.Niestety już kilka minut po zastosowaniu moja twarz świeciła się ,jakbym użyła kremu nawilżającego.Ikropność,a szkoda bo konsystencja i zapach naprawde mi odpowiadały.:-(.

Nic szczegolnego

Do mojej mieszanej cery nie za dobry. Skora swieci sie juz po godzinie, niezbyt milo pachnie (ale to subiektywna ocena), wchlania sie tez tak sobie. Rozczarowal mnie ten produkt zwlaszcza ze nie jest to kosmetyk tani.
Na plus przemawia jedynie wydajnosc ale w przypadku fluidow tego typu jest to chyba typowe.

nie zachwyca..

zaczne od plusow- wchlania sie momentalnie, nawilza przyzwoicie, pachnie dosc znosnie, wydajny,nie jest tlusty, wrecz wodnisty .Minusy-nawilzanie jest bardzo krotkotrwale, nie matuje prawie wogle( ze wzgledu na mat go kupilam bo polecila mi go sprzedaw.z Sephory), i niestety dosc znacznie obniza trwalosc makijazu.Jesli chce poczuc nawilzona skore, kiedy nie nakladam makijazu musze smarowac sie nim kilkakrotnie.I czasami po posmarowaniu robie to raz jeszcze.. bo nie widze na skorze czy juz sie smarowalam czy nie (skleroza w tak mlodym wieku? ;-))