KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Nivea Visage Young, Pure Beauty, Wash Off! (Żel do mycia twarzy) (stara wersja)

3,1 na 5341 opinii

Kupi ponownie: 35% osób
    kara_maris
    17 września 2011 o 17:07
    Niebezpieczny ;)
    Pierwszy raz wypróbowałam go jakies 4,5 lat temu, będąc 15 latką z niesprecyzowanym jeszcze, typem cery. Nie miałam doświadczenia z żelami oczyszczającymi i na chybił-trafił wybór padł właśnie na nową (wtedy) serie Nivei. Na początku niby nic... ładne opakowanie, zapach też, ciekawa konsystencja... cisza przed burzą. Bo po jakimś czasie, mojej skórze coś zaczęło w nim przeszkadzać. Dobitnie mówiąc, nie byłam w stanie go nałożyć na policzki, bo tak cholernie piekło. Odstawiłam go więc na chwilę, ale potem jakiś czort chyba mnie podkusił i postanowiłam sprawdzić co się stanie, gdy użyję go po 2 letniej przerwie. Niestety, do bolesnego pieczenia dołączyły czerwone plamy, które zaczęły się łuszczyć. Więc koniec końców rozstaliśmy sie i tym razem już na zawsze :) Może nadaje się dla tłustej, trądzikowej cery, ale na pewno nie służy do eksperymentowania na twarzy wrażliwej i suchej. Używam tego produktu od: użyłam pierwszy i ostatni raz Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe opakowanie

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    kreolka92
    20 listopada 2010 o 0:05
    to nie to...
    nie lubię serii nivea young. nie jest dobra dla mojej cery. z tym żelem wyjątku nie było. ładnie pachniał, ale nic poza tym. nie oczyszczał twarzy tak jak powinien, po użyciu miałam więcej wyprysków, skóra brzydko się po nim świeciła. Używam tego produktu od: rok temu kilka razy użyłam Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    Anusia490
    8 lipca 2015 o 14:14
    Niestety DUŻE nie
    Zel uzywlam jakis czas temu, ale niemile go wspominam. Nie bede jednak za nim tesknic ;) - wysusza - ciezko go zmyc - pozostawia uczucie sciagniecia - po jakims czasie stosowania podraznil mi skore :( - nie przyczynil sie do poprawy stanu cery, a tylko go pogorszyl + cena + wydajnosc + wygodne opakowanie Używam tego produktu od: kilka lat Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Nightcall
    27 grudnia 2014 o 22:09
    1 / 5
    podpisuję się rękami i nogami pod poprzednią recenzją!
    Jak w tytule - zgadzam się niemal w stu procentach z poprzednią wizażanką, dla mnie zapach, typowy dla nivei jest ogromnym atutem, wręcz się od niego uzależniłam. Podobnie opakowanie i wydajność jak dla mnie na plus, jednak wady produktu sprawiły, że nie wykorzystałam go do końca. Nie sprawdził się na mojej cerze, bardzo ją wysuszył, ściągał, nawet po godzinie lub kilku nie zauważylam żadnego pozytywnego efekty, skóra nie była ani nawilżona, ani odżywiona, ani w jakikolwiek sposób dopieszczona, a przecież po to my kobietki kupujemy masę kosmetyków do pielęgnacji ;) Sama aplikacja nie jest przyjemna, nie potrafię go równomiernie rozprowadzić, zmyć, ogromnie piecze nie tylko podczas dostania się do oczy, ale nawet w jego okolicach, zwłaszcza pod. Nie polecam nikomu. Nawet najtłustszej cerze. Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: jedno

oaneczka
    4 grudnia 2013 o 11:19
    1 / 5
    Jak dla mnie absolutnie nie!
    Plusy: - zapach, opakowanie i wydajnosc Minusy: - zel ciezko zmywa sie z twarzy, jest nadal lepka - strasznie wysusza i mam po nim straszny wysyp pryszczy (zawsze!) - zel jest dla mojej cery strasznie ostry (nie polubili sie) Używam tego produktu od: 3 miesiece Ilość zużytych opakowań: jedno

ladylipstick
    7 maja 2013 o 22:30
    Świetny!
    Żel sprawdził się na mojej twarzy doskonale. Mam cerę mieszaną z niewielką skłonnością do wyprysków, ale niestety robią mi się zaskórniki na nosie. Plusy: -dokładnie oczyszcza skórę, -nie wysusza, -delikatna formuła i zapach żelu zapewniają uczucie świeżości, -jest bardzo ekonomiczny, starcza na długo. Minusy: -osoby z suchą cerą mogę odczuwać pieczenie podczas mycia, -strasznie piecze gdy dostanie się do oka. Używam tego produktu od: 4 miesiące Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

RoyalSweet
    14 stycznia 2013 o 18:03
    Beznadzieja
    Był dobry, ale przez jakieś pierwsze dwa tygodnie. Później strasznie wysuszała mi się cera na polikach i nosie, jakoś nie mogłam skapować że od tego. Coraz gorzej mi się robiło i wkońcu wykluczyłam wszystko inne. Miałam wręcz takie duże łaty na polikach, nie wiem czy to uczulenie czy co bo nie mam wrażliwej skóry i co nie zastosuje to nie uczuli mnie, ale niestety nie to. Jak tylko nakładałam go na twarz strasznie mnie piekła, no i później te straszne uczucie ściągniętej skóry. Szkoda bo tonik z tej serii jest bardzo dobry. Używam tego produktu od: dwóch miesięcy Ilość zużytych opakowań: pół

ilooveyou
    6 grudnia 2012 o 21:54
    Niedobry.
    Używałam go dawno, jakieś 3 lata temu ? Nie zużyłam nawet połowy opakowania. Kompletnie nic nie robił, ani nie oczyszczal ani nie wygładzał. Tak jakby umyć twarz zwykłą wodą. Ten żel nie jest dla mnie. Plus za cenę i zapach. Używam tego produktu od: 3 lata Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

ola_offspring
    4 lipca 2012 o 13:16
    Ulubiony :)
    Żadnego żelu do twarzy nie lubię tak bardzo jak tego :) Dodam, że moja skóra nie ma skłonności do wyprysków, potrzebuje jedynie oczyszczenia. I ten żel sprawdza się świetnie :) +doskonale oczyszcza, efekt świeżości :) +dobrze zmywa zanieczyszczenia oraz lekki makijaż ;) +pięknie pachnie +jest nieziemsko wydajny, ponieważ nie trzeba używać dużej ilości do mycia twarzy +nie wysusza (chociaż spotykam się z opiniami, że to robi, ale jak dla mnie jest w porządku) +łatwo dostępny, wygodne opakowanie :) Szczerze polecam! :) Używam tego produktu od: kilku lat Ilość zużytych opakowań: trzy

lubie slodycze
    20 maja 2012 o 14:10
    4 / 5
    cos w stylu "uzalezniacza"
    pierwszy raz uzylam tego zelu jako nastolatka ale nic nie dawal na moje delikatne wypryski. po kilku latach kiedy moja cera stala sie praktycznie bezproblematyczna postanowilam do niego wrocic. i oto moje spostrzezenia: - kiedy zaczelam nim myc twarz wyskoczylo mi sporo wypryskow, ktore po dalszym stosowaniu znikly. czyli musze go uzywac praktycznie codziennie- co dwa dni, bo jesli mam dluzsza przerwe i znowu zaczynam uzywac tego specyfiku znowu mi pryszcze wyskakuja. niestety taka jest zaleznosc. taki uzalezniacz. - mnie tez piekla twarz w trakcie uzywania ale to dlatego ze mialam bardzo sucha. jezeli na dzien sie posmarowalam kremem a wieczorem umylam tym zelem- na twarzy nic mnie nie pieklo. - nie uzywam go do zmycia makijazu ale bardziej jako dezynfekcje twarzy. najpierw zmywam makijaz normalnym zwyklym mydlem, a pozniej uzywam wlasnie tego zelu. przez jakies 2-3 godz skora jest fajnie napieta i sie nie przetluszcza. pozniej niestety ten efekt jest juz niewidoczny. - dobra konsystencja. nie splywa, fajnie sie go rozprowadza, mozna uzyskac efekt z piana albo bez. jezeli chce uzyskac z piana nakladam go na bardzo lekko wilgotna twarz i energicznie rozprowadzam. - zapach jest nieziemski. wlasnie specjalnie kupilam ten zel ze wzledu na zapach. - cena moze byc. - baardzo wydajny. przez 5 miesiecy uzywania codziennie/co dwa dni zostalo mi go jeszcze ok. polowy. - wygodne opakowanie. -idealny na upal do odswiezania twarzy w ciagu dnia. daje 4 gwiazdki. nie mialam jakis specjalnych wymagan co do tego specyfiku. nie pogorszyl, nie polepszyl. Używam tego produktu od: 5 miesiecy Ilość zużytych opakowań: pol 1

Smyk69
    5 maja 2012 o 11:55
    POLECAM!!
    Dla mnie to zdecydowanie kosmetyk NO. 1 Ubóstwiam go od początku stosowania!! PLUSY: Wydajny [wystarcza mi na około 6 miesięcy ponieważ potrzeba niewielkiej ilości do zmycia twarzy], Przyjemny, niedrażniący zapach, Nie podrażnia oczu, Praktyczne opakowanie z wygodnym korkiem, Przystępna cena. MINUSY: Brak. Używam tego produktu od: 2006 Ilość zużytych opakowań: 12

Agnieszka987
    10 marca 2012 o 13:30
    absolutnie nie!
    Opakowanie się zmieniło, skład ten sam dlatego oceniam tu "nowy" kosmetyk. :(przy myciu skóra twarzy szczypie, piecze, mi to przeszkadza i uniemożliwia dalsze mycie :(nie pieni się wogóle- trzeba zmyc tylko ciepłą wodą, ponieważ żel na skórze ma galaretowato- zelową konsystencję i ciężko schodzi ze skóry :)wystarczy kropla :)fajne opakowanie z wciskanym korkiem :)oczyszcza z tłuszczu, kurzu, resztek makijażu :)wygładza skórę :)nie rozdrapuje pryszczy ;)oczyszcza ale nie dogłębnie :(wysusza skórę, podraznia, odwadnia ją!!! Użyłam skuszona jakiś czas później i znowu to samo... skóra sucha, podrażniona, łuszczy się, piecze!!! Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Beautyfull
    23 lutego 2012 o 18:07
    Lubię go
    Ta wersja jest lepsze od nowszej. Zalety: -zapach ładny -zapobiega swieceniu skóry -nie podrażnia -troche nawilża Minusy: -klei sie Stosowałam różne toniki ale ten znajduje sie w moich top 5. Używam tego produktu od: czerwca 2010 Ilość zużytych opakowań: dwa

martulla98
    3 października 2011 o 21:30
    komplenie nie działa
    Plusy: - ładne opakowanie :) - ładny zapach - miły w użyciu Minusy - kompletnie nie oczyszcza Jakoś czuje do niego sentyment... jest on dla ludzi którzy nie mają problemów z cerą, ale chcą czegoś użyć...on jest idealny do tego, bo wcale nie oczyszcza ale za to jest miły i przyjemny w stosowaniu, a także ma fajne opakowanie Używam tego produktu od: 2 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 3/4 pierwszego

ola_20
    24 września 2011 o 18:57
    2 / 5
    Zwykły żel
    Zwykły żel, nic nadzwyczajnego,dość wydajny ale nie podoba mi się ani zapach ani konsystencja, nie ma żadnego działania ani dobrego ani złego, raczej bubel i ta cena też za wysoka co do jakości Używam tego produktu od: 1mieś Ilość zużytych opakowań: 1szt.

Blind
    14 września 2011 o 18:15
    ujdzie ;d
    Plusy : - ładnie oczyszcza - nie wysusza - ma ladny zapach - tani i ekonomiczny - wygodne zamkniecie Minusy: - za dlugo myjac nim buzke twarz szczypie/piecze ,ale nie jest to az tak uciazliwe ;) Używam tego produktu od: jakiś czas Ilość zużytych opakowań: ok. dwa

Kariolimfa
    27 sierpnia 2011 o 22:50
    Paskudztwo :-/
    Doprawdy nie wiem co mnie podkusiło, żeby kupić ten specyfik. Firma Nivea kojarzy mi się z wieloma rzeczami, ale na pewno nie z dobrym oczyszczaniem. Używanie tego żelu jeszcze mocniej to potwierdziło. Plusy: * tani * ładnie pachnie * porządne, solidnie zamykane opakowanie Minusy: * jego działanie nie zadowala mnie pod absolutnie żadnym względem. Mam cerę mieszaną, bez problemów z wypryskami i raczej nie jakoś wybitnie wrażliwą. Jedyne czego oczekiwałam, to dokładne oczyszczenie twarzy, nie otrzymałam nawet tego. * fatalnie zmywa makijaż * konsystencja przedziwna, podczas mycia ma się wrażenie jakby skóra była pokryta jakimś ślizgającym się śluzem:-/, nie pieni się i strasznie ciężko spłukuje. * na początku nie podrażniał, jednak po miesiącu podczas każdego mycia czułam pieczenie * wysusza * podczas używania go po raz pierwszy w życiu dostałam tak wielkiego wysypu wągrów na nosie. * nie daje uczucia czystości i odświeżenia w przeciwieństwie do ogromnej większości tego typu specyfików dostępnych na rynku (lepszych bądź gorszych). Podsumowując, podczas stosowania go ciągle zmagałam się z uczuciem niedomytej i wysuszonej skóry plus dodatkowa walka z wągrami (podczas gdy zazwyczaj nie zachodzi taka konieczność). W moim przypadku to była totalna porażka, więc na bazie własnych doświadczeń szczerze nie polecam. Używam tego produktu od: 2 miesięcy Ilość zużytych opakowań: jedno - wymęczone i ostatnie na wieki

pudelkonakredki
    19 sierpnia 2011 o 20:00
    przetłuścił?
    nie wiem, czy jakkolwiek to możliwe, żeby żel do mycia twarzy przetłuścił mi skórę, ale po dłuugiej przerwie zaczęłam myć nim twarz i po tygodniu regularnego stosowania stwierdzam, że twarz nigdy tak bardzo mi się nie świeciła. oczyszczać też raczej nie oczyszcza :( powiem to samo, co przy toniku - być może nowa formuła jest lepsza. ale po tym, jak już moja cera wróci do siebie, postaram się jakoś zużyć tą połowę (może trochę więcej) opakowania i więcej do niego nie wrócę. ale! rok temu, przy pierwszym opakowaniu, byłam zachwycona. pięknie pachniał, lekko wysuszał, ale to dało się nadrobić, no i oczyszczał. został tylko zapach. Używam tego produktu od: kilka lat Ilość zużytych opakowań: dwa