Wella, Wellaflex, Fullness for Thin Hair, Ultra Strong Mousse (Pianka maksymalnie utrwalająca `Objętość dla cienkich włosów`)

Innowacyjna propozycja firmy Wella. Nowy Wellaflex z formułą FlexActive zapewnia fryzurze długotrwałe utrwalenie, nawet do 24-ech godzin. Włosy zachowują przy tym elastyczność i pozostają pełne życia.
Pianka do układania włosów cienkich i delikatnych:
- Nadaje delikatnym włosom wyraźnie więcej puszystości, utrwala fryzurę nie sklejając włosów
- Zapewnia elastyczność fryzury, chroni ją przed promieniami UV, nie wysusza włosów
- Daje się łatwo wyszczotkować

pianki do włosów
utrwalające, termoochronne
w sprayu
lekkie
pianka
Utrwalenie
średnie

Unosi włosy i nie skleja

Przerobiłam kilka pianek w moim życiu. Używałam pianek z Welli od poziomu utrwalenia 3 aż do 5. Wszystkie łączy to, że są dość delikatne w tym znaczeniu, że nie sklejają włosów. Nie czuje warstwy skorupy. Poziom utrwalenia obiecywany jako 5 jest odczuwalny. Wlosy stają się uniesione od nasady. Nie jest to burza włosów jak w reklamach gdzie panie noszą peruki lub mają genetycznie bardzo grube włosy niemniej moje włosy nie są tak przyklapniete. Daje rade na rozjaśnianych jak i naturalnych które ciężej podnieść. Używam jednej średniej porcji, dwie to już byłoby są dużo na moją głowę. Włosy trzymaja mi się cały dzień. Mój typ włosa to włosy cienkie, długie i w większości zniszczone. Nawet mimo noszenia czapki wciaz pozostaja uniesione - wystarczy je poprawić palcami nie dodając produktu. Pianka jest całkiem wydajna, przeważnie starcza mi na kilka miesięcy przy codziennym użyciu. Używając jej tylko okazyjnie z kolei nie mogłam jej zużyć przed końcem ważności. Chętnie bym sięgnęła po lakier z tej serii gdyby nie alkohol w składzie. Może kiedyś producenci zaczną robic lakiery bez alkoholu tak jak kiedyś było trudno o piankę bez alkoholu a dziś to codzienność. Nie zauwazylam by niszczyla mi wlosy. Podsumowując to dobry produkt. Majac porównanie z tańsza Isana wolę Welle.

Bardzo lubiłam

Ta pianka była moim ulubionym produktem do stylizacji. Ładnie utrwalała skręt/fale i ujarzmiała włosy, Nie trzeba było jej dużo nakładać, żeby zadziałała. Nie obciążała włosów ani nie zlepiała ich, co było dla mnie ważne, bo mam raczej dość cienkie włosy. Była bardzo wydajna, bo przy odświeżaniu fryzury kolejnego dnia wystarczyło tylko lekko zwilżyć włosy, by utrwalenie pianki znowu się aktywowało. Miała przyjemny, kosmetyczny zapach.

Niestety obecnie nie mogę jej używać ze względu na uczulenie na polimery, gdyby nie to na pewno kupiłabym ją ponownie. :)

Bardzo dobry produkt

Piankę otrzymałam do testowania i jestem z niej naprawdę zadowolona. Po pierwsze dzięki tej piance stylizacja włosów jest naprawdę przyjemna i łatwa. Po drugie pianka nie skleja włosów, jest bardzo wydajna, a także ładnie pachnie, co jest jej kolejnym plusem. Przede wszystkim jednak pianka ta dodaje objętości moim prostym długim, oklapniętym włosom. Podnosi włosy od nasady i od razu wydaje się, że włosów jest więcej i na taki efekt liczyłam.

Świetna dla cienkich włosów

Pianka utrwala fryzurę i nie obciąża włosów. Jest bardzo wydajna, na cienkie włosy wystarczy troszeczkę żeby dodać im objetości. Trzeba nabrać wprawy w nabieraniu pianki, przy odpowiedniej ilości na pewno nie poskleja ani nie przetłuści włosów. Również nie wysusza. Używałam na włosy mokre lub wilgotne włosy w zależności od stylizacji i zawsze włosy układały się tak jak chciałam. Nie powoduje sztucznego efektu na włosach, a fryzura jest trwała na cały dzień. Ładnie pachnie i jest skuteczna. Polecam!

wciąż do niej wracam

Kupuję różne wersje pianki Wella od lat. Moje włosy są bardzo trudne do uniesienia przy nasadzie. Ta pianka radzi sobie równie dobrze, jak różne profesjonalne pianki, których próbowałam.

Nie skleja włosów, jest bardzo wydajna (bo trzeba jej bardzo niewiele), ładnie pachnie. Nie ma spektakularnego efektu na moich włosach, ale nie ma ich żadna pianka.

Cena jest przystępna i nie widzę potrzeby wydawania pieniędzy na znacznie droższe pianki profesjonalne, które mają takie samo działanie.

Moze byc

Pianka dodaje sprezystosci i objetosci wlosom. Mozna ja nakladac na mokre i na suche wlosy. Nie skleja wlosow. Bardzo dlugo utrzymuje wymarzona fryzure. Nadaje sie do wlosow cienkich jak i grubych. Jest bardzo wydajna.

Świetny produkt.

ja: Mam dużo cienkich, kręconych włosów w typie wurly (zmieszanie fali i loka czyli typ 2c/3a). Średniporowate w kierunku niskoporowatych, długości do ramion. W okresie zimowym lubią się plątać nad karkiem i mają tendencje do wypadania. Często bywają matowe i szorstkie.

Oczekiwania: Podkreślenie skrętu, utrwalenie fryzury, dodanie objętości włosom.

Skład: Łagodne detergenty, dwa parabeny i emolient. Dość standardowy jeżeli chodzi o pianki. Nie używałabym jej codziennie, bo może zaszkodzić włosom i skórze głowy.

Opakowanie: Aluminiowe z plastikowym dozownikiem i plastikowym zamknięciem. Nie widać zużycia produktu, dość lekkie i łatwo się nim operuje. Dozownik nabiera odpowiednią ilośc kosmetyku i nie zacina się. W transporcie nic się nie otwiera i nie wylewa.

Wrażenia: Pianka ma delikatny, nienachlany zapach, który utrzymuje się na włosach jeszcze jakiś czas po użyciu. Ma konsystencje musu, jest dość zbita, a zarazem delikatna. Dobrze się ją nakłada i rozprowadza. Nie skleja włosów i ich nie obciąża. Nadaje objętości i odbija włosy od nasady. Skręt jest delikatnie podbity, ale nie jakoś mocno. Utrwalenie utrzymuje się może dwa dni. Minusem jest na pewno fakt, że pianka matowi włosy. Żeby uzyskać pożądany efekt wystarczy niewielka ilość kosmetyku. Co z kolei przekłada się na całkiem dobrą wydajność. Myślę, że to całkiem fajny produkt w przystępnej cenie. Do tego jest łatwo dostępny. Ja raczej już nie sięgnę po ten produkt, bo pianki na dłuższą metę przesuszają moje włosy choć swego czasu była to moja ulubiona pianka. Choć może z sentymentu wrócę do niej za parę lat.

Najlepsza jakiej używałam

Pianka idealnie nadaje się do cienkich włosów. Nie obciąża i nie przetłuszcza. Czasami jeśli użyje się zbyt dużo (a na prawdę wystarcza odrobina) skleja włosy.
Fajnie odbija włosy od głowy, nadaje objętość i trwale ją utrzymuje. Jeśli chodzi o moje włosy to nie utrzymuje skrętu nawet po utrwaleniu lakierem, ale ja mam oporne włosy. Od lat używam kosmetyków Wella do włosów. Są to produkty nr 1 jak dla mnie.

Fullness for Thin Hair

Pianka świetnie sprawdza się na cienkich włosach dając im maksymalne utrwalenie i długotrwały efekt już przy niewielkiej ilości. Łatwa aplikacja sprawia, ze każdy w zaciszu domu może nadać swoim włosom pożądany kształt. Trzeba jednak uważać bo łatwo można przesadzić z ilością użytego produktu a w efekcie posklejać włosy i zbytnio je obciążyć. Przyjemny zapach, który szybko się ulatnia również na plus.

OK

Pianka ładnie pachnie. Nie potrzeba dużej ilości do utrwalenia włosów. Nakładam ją tuż po umyciu a następnie suszę włosy. Unosi je od nasada, nie przetłuszcza i nie skleja.

Nie skleja włosów!

Posiadam trudne w układaniu włosy. Kupowałam różne produkty do stylizacji włosów ale wszystkie jak jeden mąż - sklejały mi włosy. Szukałam czegoś nowego, dobrego i dzięki pozytywnym opiniom na wiżażu, kupiłam tą piankę i nie żałuję!! :)

Przede wszystkim największym plusem dla mnie jest to, że pianka nie skleja włosów!! W przeciwieństwie do innych produktów tego typu.

Włosy po zastosowaniu pianki są miękkie, sprężyste i błyszczące. Dzięki czemu wyglądają na zdrowsze!

Pianka nadaje mojej czuprynie objętości i bardzo fajnie utrwala loczki. Do tego efekt na włosach utrzymuję się na prawdę długo!

Produkt jest baaardzo wydajny. Wystarcza na na prawdę długo. Do tego posiada bardzo przyjemny zapach!

Zbyt mocna

Używam tej pianki gdy chcę zakręcić włosy na termoloki i nie podoba mi się jak skleja włosy.Pianka jest bardzo mocna i szybko zasycha na włosach.Tworzy nieładny efekt "kasku".