KWC LogobyWIZAŻ logo

Barby
    4 sierpnia 2007 o 13:39
    2 / 5
    drugi raz go nie kupię
    Pierwsze wrażenie po jego użyciu było na prawdę pozytywne, skóra była miękka, w miarę porządnie wygładzona, miła w dotyku i nie podrażniona, ale za każdym następnym użyciem, skóra zaczęła reagować alergicznie, zaczęła swędzieć, piec i robiła sie czerwona. Co z tego że cena przychylna i wydajność dobra, ja go i tak już nie kupię. Używam tego produktu od:kiedyś Ilość zużytych opakowań:jedno

Summer
    23 stycznia 2007 o 21:50
    Przyjazny
    Peeling jest bardzo delikatny, nie wywołuje podrażnień. Cera po "zabiegu" jest lekko odświeżona, bardziej miękka, ale nie jest to żadne mocne złuszczanie ani wygładzanie. Ja bynajmniej czuję ciągle nierówności na skórze, no ale tak chyba już jest z peelingami enzymatycznymi; żaden nie wypoleruje cery tak dobrze, jak te mechaniczne. Kosmetyk ten jest bardzo wydajny, ma lekko żelowatą konsystencję, pachnie subtelnie i dość ładnie. Bardzo fajna cena. :) Używam tego produktu od: 7 tyg. Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej

kasiaba1
    14 lipca 2006 o 17:26
    moje "koło ratunkowe"
    Czasem zdarza mi się niespodziewany wysyp zaskórników (np. z powodu wypróbowania nowego kosmetyku- nie dla mnie). Wtedy wygrzebuję z półki ten peeling, nakładam i po 15 minutach relaksu- jest po kłopocie :D Można tez oczywiście stosować "profilaktycznie", ale na to niestety zwykle nie mam czasu, a szkoda. Tak czy siak ten peeling zawsze działa dobrze- wygładza, uspokaja i oczyszcza, a mam cerę skłonną do podrażnień i się go bałam troszkę za pierwszym razem. Z drugiej strony- do tej pory nie miałam przekonania do peelingów bez drobinek ściernych, teraz już wiem że niesłusznie. Malutkie minusiki, czyli dlaczego nie dałam 5 gwiazdek: - trudno się zmywa - pachnie niespecjalnie atrakcyjnie (co nie znaczy "brzydko", po prostu nie ma szczególnie ładnego zapachu, a to sobie cenię w maseczkach) - dość mało wydajny Generalnie- polecam jak najbardziej, do czego dodtakowo zachęca atrakcyjna cena ;) Używam tego produktu od:kilku miesięcy Ilość zużytych opakowań:jedno

Super_Szklanka
    8 lutego 2004 o 20:27
    skuteczny peeling
    Mam cerę bardzo wrażliwą, tłustą, ten peeling jest rzeczywiście dobry, pomimo swojej niewielkiej ceny. Jest to mój pierwszy tego typu peeling. Ładnie pachnie, pozostawia cerę oczyszczoną. Nie mam po nim żadnego uczulenia. Gdy skóra zaczyna się zbytnio łuszczyć, po użyciu produktu nie ma mowy o żadnym łuszczącym naskórku. Niestety jest moim pierwszy tego typu peelingiem i nie mam porównania, jednak uważam, że spełnia zapewnienia producenta. Polecam. Używam go od dwóch miesięcy, jst całkiem wydajny

Iwonalodz
    28 września 2003 o 16:46
    miłe zaskoczenie ;)
    Uważam ku mojemu zaskoczeniu to, że to całkiem dobry peeling to twarzy. Moim zdaniem lepszy od Erisa do cery naczynkowej.Wprawdzie nie podoba mi sie jego zapach (zbyt silnie pachnie lnem, co mnie drażni ;) ale da się przeżyć ;) ) i konsystencja mogłaby nie być tak rzadka, ale ogólne wrażenie bardzo pozytywne. Peeling delikatnie złuszcza naskórek, nie podrażnia, ponieważ ma w swoim składzie ten len to skóra po jego użyciu jest miękka i nawilżona, bo ten len natłuszcza również lekko. Buzia jest odświeżona, miękka i gładka. Może "nie powalił mnie na kolana" ten produkt, ale sprawił miłe zaskoczenie. Poza tym biorąco pod uwagę cenę zaskoczenie jest jeszcze większe i przyjemniejsze :) Polecam nawet tym, którzy mają bardzo wrazliwą skórę twarzy :)