Guerlain, Issima, Midnight Secret

Guerlain, Issima, Midnight Secret

Midnight Secret to kosmetyk zwany również remedium na krótkie noce. Należy stosować go jako kilkudniową kurację w sytuacjach "awaryjnych", wtedy, kiedy skóra jest niedotleniona, poszarzała, wygląda na zmęczoną. Midnight Secret ożywia cerę po nieprzespanych nocach, dotlenia skórę i intensywnie ją regeneruje.

Kosmetyk zawdzięcza swoje działanie wyjątkowemu związkowi składników pod nazwą Or Bleu. W jego skład wchodzi wyciąg z alg morskich i czyste złoto (!).

Cena: 360 zł/ 30 ml

secret

Kosmetyk ktory musi byc w kosmetyczce u kazdej kobiety,absolutnie!Przy zakupie meteorytow pani ze stoiska Guerlain hojnie obdarowala mnie tym serum, saszetki- 9*2ml,juz pierwszego dnia przetestowalam,kontynuowalam kuracje przez 7 dni(jedna saszetka wystarczyla na 5-cio dniowa kuracje)!!moje spostrzezenia-konzystencja lekka,lejaca,piekny zapach-rozany(taki sam jaki nasze babcie robily komfitury rozane do paczkow)identyko!szybko sie wchlania lecz pozostawia lekki woal na twarzy jak po zastosowaniu kremu.Cera rano jest miekka,wygladzona,odswiezona,leciutko napina,jest swieza i widac ze zyje!po 7 dniach skonczylam kuracje ,cera jest dozywiona,"radosna".Kuracje bede powtazac wtedy kiedy zauwaze ze cera wola ratunku!i bedzie szara i zmeczona.Na chwile obecna cera wyglada jak przy zastosowaniu serum a wiec efekt sie utrzymuje.Chcialabym zaznaczyc ze u mnie kosmetyk zaslugujacy na KWC musi sobie na to bardzooo zasluzyc-TEN ZASLUZYL.POLECAM.Zaznaczylam opcje nie wiem czy kupie poniewaz cena serum mnie lekko przeraza...Używam tego produktu od:23sierpnia kuracja 7-dniowa
Ilość zużytych opakowań:2.5ml(w zapasie ok 15 ml:)

Koniecznie

To kolejny produkt, ktorego nie powinno zabraknac w kosmetyczce kazdej aktywnej osoby. Oslawiony efekt przypomina to, na co niektore kosmetyki potrzebuja tygodni. Ostatnio z zona stwierdzilismy, ze magiczna liczba to 7. Oznacza to siedem nacisniec pompeczki i taka porcje uznalismy za idealna. Oczywiscie nie wolno potem zapomniec o swoim kremie na noc. Trzeba tylko chwile odczekac az serum sie wchlonie.
Kto pracuje ciagle wyjezdzajac, zmienia strefy czasowe, jest zobowiazany do uczestniczenia w dlugich niekonczacych sie bankietach a do tego rano wymaga sie od niego, zeby swietnie sie prezentowal tez zrozumie o co mi chodzi.
Skora nie ma rano najmniejszych sladow zmeczenia. Wyglada jak po dobrym wypoczynku. Niektorym nadaje leciutko brzoskwiniowy odcien (ja tak mam) co mnie akurat sie podoba, bo wyglada naprawde swiezutko.
Powiem jedno: nigdy nie wyjezdzamy bez tej buteleczki dodam, ze kiedys wrocilem z uroczystej kolacji pijany ale nie zapomnialem nalozyc tego produktu. Moj bol glowy to moja osobista sprawa, ale to jak wygladam nastepnego dnia to juz sprawa publiczna Midinight Secret daje te pewnosc, ze przynajmniej o to drugie nie trzeba sie martwic.

Używam tego produktu od: lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

Lubię ...

Cena odstraszająca jednak efekty są swietne , idealna po imprezie , przed jakims waznym wydarzeniem kiedy zazwyczaj nie mogę spac ;D
Przed moim slubem sprawdziął sie rewelacyjnie.
Spałam tylko trzy godziny i to takze nerwowo, normalnie budzesie wtedy z podpuchnieta buzia , z worami itp a tu nie( na szczeście) skóra promieniała :-)polecam ! 4 gwiazdki tylko ze względu na cenę :)

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:jedno

a jednak cudo...

Kupiłam to serum pół roku temu, uzyłam kilka razy i uznałam, że jest przereklamowane. Miałam wrażenie, że niczym nie różni się od dobrego kremu na noc. Niedawno wróciłam do niego i zmieniłam zdanie. Może wcześniej moja skóra nie potrzebowała takiej regeneracji? Ostatnio byłam bardzo zmęczona, notorycznie niewyspana, a na mojej cerze wyraźnie widac było oznaki silnej anemii, jaka mnie dopadła. Już pierwszego poranka po użyciu widziałam różnicę. Skóra wygładzona, świeża, rozjaśniona. Jak po wielu godzinach snu (a spałam tylko 4...). Konsystencja-leciutka, zapach-boski, efekt-wart grzechu. Tylko cena trochę odstraszająca...

Używam tego produktu od:pół roku

8 godzin snu w.. butelce!

Kupilam w samolocie, dobrze zrobilam bo w Polsce niedostepny, cuda czyni po zarwanej nocy, czasem wracam z imprezy o 4 nad ranem i wstaje ok.8 i wierzcie - to wystarczy zeby wygladac jeszcze lepiej niz dnia poprzedniego :D
naprawde polecam, nie bede sie rozpisywac bo wszystko co najlepsze o tym kosmetyku napisaly juz wczesniej moje poprzedniczki ;)
Używam tego produktu od: grudnia 7
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

ahem...

Na szczęście nie kupiłam tego produktu. Ale zużyłam całkiem sporo, bo w okresie kiedy dość intensywnie robiłam zakupy w Guerlain bardzo miła Pani dała mi spory pojemniczek tego cuda:) Testowałam zwłaszcza ostatnio , wiadomo okres przyjęć światecznych. Efekt - jakby to powiedzieć. Jak na mnie to prawie żaden, delikatne rozświetlenie, no i sam krem pachnie bajecznie, i tyle! Żadnego tam ujędrniania, zresztą moja cera jest jeszcze jędrna nawet po nieprzespanej nocy zatem tutaj nie miał czym się wykazywać. Być może ten specyfik komuś służy, nawet na pewno - wystarczy popatrzeć na opinie, ale jak dla mnie efekt jest prawie żaden, więc chyba logiczne jest że nie upłynnię takiej gotówki na niego:)

Używam tego produktu od:zrywami
Ilość zużytych opakowań:gdzieś z 1/3

cudo ???

Na mnie jakos nie działa ... Po uzyciu tego specyfkiku który smierdzi raczej chemiczna różą niz naturalną moja cera owszem jest gładka,ale nie wygląda na super wypoczeta a cienie pod oczami są tak jak były ... ( przy czym nie jest to defekt mojej urody bo miewam jetylko po bardzo cięzkim dniu)
Moze uzywam go za krótko bo od ok 2 miesiecy tylko i wyłącznie wtedy kiedy wiem ,ze sie nie wyspię ...
ale jakis spektakularnych efektów nie widze ...
Ot takie sobie " cudo", a zapach wręcz mnie odrzuca, zupelnie inny niz w maseczkach czy w kremach typu GUERLAIN - SUPER AQUA - DAY ...
podsumowujac lipa.no cóz moze sie t0 zmieni ...

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:jedno w trakcie ...

Moja PEREŁKA :)

To jest jeden z tych kosmetyków, która każda kobieta powinna mieć w pogotowiu i nie żałować wydania na niego pieniędzy.
Co prawda ja nie jestem zmuszona często zarywać nocy, ale nieraz tak się zdarza, zwłaszcza podczas sesji lub kiedy idę na imprezę:) czasem też po wybitnie ciężkim dniu, kiedy chciałoby się wyspać, a nie jest to możliwe i trzeba zacząć kolejny ciężki dzień. W takich właśnie sytuacjach niezwykłym przyjacielem dla zmęczonej skóry jest Midnight Secret.
Już na wstępie krem zachwyca ładnym, eleganckim opakowaniem w kolorze nocy:) a podczas aplikacji - przecudnym zapachem róż, który roznosi się po całej łazience. :)
Krem ma leciutką i miłą konsystencję. Doskonale się rozprowadza i wchłania. Rano twarz nie wygląda jak pognieciona bibuła, oczy nie są podpuchnięte, a cera ma ładny różowawy, zdrowy kolor.
Oczywiście jest bardzo wydajny, ponieważ nie nakładam go co dziennie, tylko wtedy, gdy wiem, że będę krótko spała lub wcale:) i wtedy gdy kondycja mojej cery znacznie się pogarsza, gdy robi się poszarzała i bez wyrazu.
Naprawdę jestem pod wielkim wrażeniem i zachęcam, aby chociaż wypróbować, bo naprawdę warto.
Powinny wypróbować go osoby, które nawet po odpowiedniej dawce snu mają podkrążone oczy i poszarzałą cerę.

Ilość zużytych opakowań:malutko pierwszego opakowania

Zdziałał cuda!

Kupując go mocno powątpiewałam w peany na jego cześć wygłaszane przez panie w Sephorze. Wstrząsające przeżycie przy płaceniu za ten krem już następnego ranka zostało zwielokrotnione podczas łazienkowej "obdukcji" ;). Podpuchnięte zazwyczaj powieki prezentowały się idealnie a promienna skóra twarzy zachęcała do natychmiastowego uwiecznienia ;) - po 30-stce takie chwile są na wagę złota. Ten krem to naprawdę cudotwórca!!!
Od paru miesięcy co parę dni aplikuję sobie dawkę dużego pozytywnego wstrząsu, który za każdym razem zadziwia mnie swoją intensywnością :).
Patrząc na opakowanie tych wstrząsów czeka mnie jeszcze bardzo, bardzo wiele.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: nadal pierwsze

Niezbędny

Pierwszy krem, który dosłownie powalił mnie swoim działaniem- po nieprzespanej nocy nie ma absolutnie żadnych oznak zmęczenia.Niezastąpiony dla wszystkich imprezujących i zapracowanych kobietek :)

Używam tego produktu od:4 m-cy

Cudo absolutne!

Jeden z kosmetykow, ktore musze miec i ktore moge kupowac rzadko, bo na szczescie przy tak koszmarnej cenie (ostatnio widzialam za 406 zl, na szczescie sa serwisy aukcyjne:-/) jest rowniez bardzo, bardzo wydajne. Swietnie sie rozprowadza, slicznie pachnie, wchlania sie bez pozostawiania tlustego filmu, nawilza i spelnia bez najmniejszych zastrzezen wszystkie obietnice producenta. Chocbym spala 3 h po ciezkiej imprezie i calym dniu przed monitorem budze sie swieza jako kwiat o wiosnie, z gladka, rozowa, promienna twarza i bez sladow zmeczenia pod oczami - dla mnie serum warte jest kazdych pieniedzy i bede je kupowala, dopoki bedzie produkowane, co oby trwalo zawsze :-)

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań: zaczelam trzecie, wydajne nie do opisania

Działa

Midnight Secret kupiłam na Ebayu i mogę powiedzieć, że było warto:) Kosmetyk naprawdę czyni cuda. Położyłam go na twarz wieczorem wiedząc, że czeka mnie wyjątkowo krótka noc. Nie spodziewałam się cudów, nie po pierwszym razie, a jednak tak sie stało. Normalnie nieprzespana noc jest widoczna natychmiast na mojej twarzy. Po użyciu Midnight Secret było inaczej, rano mialam zaróżowiona buzię, zero szarości czy niezdrowej bladosci, które u mnie były dowodami braku snu. Skóra była gładka, nawilżona i rozświetlona. Bałam sie zapachu kosmetyku, ale teraz go lubię. Kojarzy mi się z miłymi chwilami aplikacji tego cuda. Midnight Secret ma jeszcze jeden plus, jest nim wydajność. Nie jest to kosmetyk, którego używa sie każdego wieczoru, stąd śmiem przypuszczać, że starczy na długo. Zresztą jest absolutnie wart swojej, przyznaję wysokiej, ceny.