Dove, Supreme Silk, Daily Peeling Shower (Jedwabisty peeling pod prysznic)

Dove, Supreme Silk, Daily Peeling Shower (Jedwabisty peeling pod prysznic)

Zawiera czysty jedwab połączony z substancjami nawilżającymi Dove oraz specjalne mikroperełki. Delikatnie oczyszcza skórę z martwych komórek naskórka, każdego dnia wydobywajac jej naturalną miękkość i jedwabistą gładkość. Pobudza naturalny metabolizm skóry, poprawia jej koloryt, ukazując naturalnie piękny, jedwabisty blask.

bardzo dobry

Używałam go kilka lat temu a potem jakoś nie mogłam na niego trafić. Ostatnio zobaczyłam w drogerii i od razu wzięłam dwa opakowania. Dla mnie jest świetny, drobinki ma bardzo małe ale ma ich sporo, używanie jest przyjemne, peeling ładnie pachnie, skóra po nim jest gładka i nawilżona. Jeśli ktoś lubi mocne peelingi to nie będzie zadowolony z tego kosmetyku. Mi jego delikatne działanie odpowiada, nie lubię mocnych peelingów. Ten nie drażni skóry, nie jest zaczerwieniona po użyciu, można spokojnie stosować codziennie.

Używam tego produktu od: od kilku lat z przerwą
Ilość zużytych opakowań: około 3

Dobry.

Peeling dobry do codziennej pielęgnacji, ponieważ. drobinki nie są zbyt duże, nie ścierają mocno. W takiej roli sprawdza się znakomicie, szczególnie przed nałożeniem balsamu brązującego. Peeling dobrze się pieni, jest wydajny, Zapach średnio mi się podoba. Opakowanie wygodne, pozwala zużyć kosmetyk do końca. Skóra po użyciu tego dove\'a jest miękka i miła w dotyku. Nie wiem czy kupię go ponownie, ponieważ można mieć równie dobry peeling za mniejsze pieniądze.

Używam tego produktu od: Dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

KWC:)

Doskonały...No super po prostu!
OPAKOWANIE: O dziwo,nie ślizga się w dłoniach. Bardzo wydajny kosmetyk.
ZAPACH:Obłędny! Uwielbiam go,po prostu przenosi do innego wymiaru...Oczywiście do przenośnia ;P
EFEKT I DZIAŁANIE:Gładka i nawilżona skóra. Ma chyba jakieś perełki-drobinki,które skutecznie ścierają martwy naskórek. Brawo dla producenta.A skóra jest gładziutka...
OCENA OGÓLNA: Kupię napewno. Wspaniała rzecz. Mała rzecz-wielki efekt ;)

Używam tego produktu od:Zimy 2007

Zaj...sty!!!

Mam moze pecha, ale nigdzie nie moge go znalezc, w zadnym hipermarkecie, ani drogerii, jak juz go jednak gdzies wyczaje, to radosc wielka mnie rozpiera, od razu kupuje, jednak nastepnym razem idac na zakupy w to samo miejsce, tego peelingu juz tam niema. Uwielbiam go, dla mnie jest to idealny peeling. Stosuje go codziennie, jezeli go akurat mam, moja sucha skora to czuje. Jest gladka jak jedwab, lsniaca jak aksamit, nawilzona tak, ze czesto nie wola juz o balsam. Drobinki zatopione w gestym kremie nie sa moze jakimis zdzierakami, co jest celowe, gdyz produkt sluzy do codziennej pielegnacji, ale jest ich duzo i przyjemnie masuja cialo delikatnie zluszczajac naskorek. To moj KWC wsrod peelingow i scrubow do ciala od wielu lat. Polecam z czystym sumieniem, produkt jest sredniowydajny, ale za to tani, w wygodnej tubie. Rozprowadza sie dosc dobrze, nie narzekam, nie jest tepy, ale wymaga nalozenia wiekszej ilosci.

Używam tego produktu od:wielu lat
Ilość zużytych opakowań:ok 5

Peeling...tylko z nazwy

Ten produkt w ogóle nie spełnia obietnic producenta, miał być peeling a jest "niewiadomoco"; bardziej przypomina żel z peelingiem czyli kilka zagubionych drobinek w żelu pod prysznic. Gdyby tak nazwał go producent byłoby w porządku.
Jedynym plusem tego produktu jest zapach, charakterystyczny dla całej serii z jedwabiem, zmysłowy, trochę słodkawy i egzotyczny, bardzo trwały i naprawdę ładny ale wole się nim delektować używając żelu pod prysznic z tej serii. Jeśli ktoś szuka żelu z drobinkami będzie zadowolony, w innym przypadku nie polecam.

Używam tego produktu od: 2-3 tyg.

Ani peeling, ani żel

Kupiam go kiedyś "przymusowo" w zestawie, jako gratisowy dodatek.
No i dobrze, bo niby za darmo, więc za tyle ile jest wart. Niestety:
- nie ściera
- nie peelinguje
- nie myje nawet
- jest niewydajny

a ładny zapach? ... no cóż, jeśli oczekuję tylko samego zapachu, to są przecież perfumy. Używam tego produktu od: już nie używam

średni

Nie przypadł mi do gustu ten produkt...zawiodłam się!:( W żadnym wypadku nie można nazwać tego peelingiem, raczej delikatnie ścierającym żelem pod prysznic. Bardzo mało jest w nim drobinek ścierających przez co jest bardzo niewydajny. Poza tym ciężko go rozprowadzić na skórze. Jak ktoś już wcześniej wspomniał żel bardziej trzyma się siebie niż skóry, ześlizguje się z niej. W dodatku ma dosyć dziwną konsystencję. Kolejnym minusem jest to, że troche wysusza. Jedynym plusem jest prześliczny zapach, który długo utrzymuje się na skórze:)

Używam tego produktu od:używałam jakiś czas temu

daily...

na opakowaniu jest wyraźnie napisane daily peeling shower wiec wiadomo ze to bedzie zel pod prysznic z delikatnym peelingiem dlatego nie oceniam go jako typowy scieracz:) jako zel z delikatnym peelingiem u mnie spisal sie swietnie, skora byla gladka i delikatna, jest fajny gesty, moge polecic ale tylko do uzywania codziennie

Używam tego produktu od:rok temu

Przeciętny

Kupiłam w Rossmanie, w promocji (resztki serii) za 4,99 zł, w przeciwnym czasie raczej nie odstawiłabym mojego faworyta Lirene. Hmm, to bardziej żel peelingujący niż peeling sam w sobie, a nawet krem peelingujący. Trochę ślizga się po skórze (minus). Co do drobinek- jest ich za mało, są zbyt drobne i słabo ścierają. Głównymi zaletami tego kosmetyku jest jego zapach i wygodne opakowanie.

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:1 i ostatnie

nie nie nie

Moze i przyjemny zapach ale wlasciwosci pilingujace niewielkie
Nie wiadomo czy to zel czy to peeling sliska sie po skorze
Raczej nie kupie ponownie

Używam tego produktu od:mialam jakis rok temu

Nie!!

Kupiłam bo nie mogłam dostać peelingu z Nivea-według mnie najlepszy!!!I rozczarowanie-faktycznie nie ściera tak jak powinien-ślizga się po skórze,konsystencja kisielowa,zapach w miarę ale co z tego???????

Używam tego produktu od:3 tygodni

A jednak jestem na NIE

Gdy kupiłam ten peeling byłam nawet zadowolona. Trochę dziwiłam się, że jakiś te drobiny ścierające są małe i marne no ale używałam. Po pewnym czasie znudził mi się, odstawiłam go na pewien czas i wówczas całkiem przyjemny zapach zmienił się w nieprzyjemny a konsystencja w kisielowato-wodnistą. I w tym momencie już mi się nie podobał, co więcej z trudem zużyłam tubę do końca.
W sumie to nie peeling ale praktycznie żel pod prysznic, po użyciu wcale nie czułam się jak po użyciu peelingu a bardzo lubię to uczucie "pozbycia się" starej skóry ;)
Drugi raz już go nie kupię. Ogólnie zawsze byłam fanka kosmetyków Dove (żele, szampony, mydła) ale ostatnimi czasy marka się popsuła i nie jest to Dove co kilka lat temu :(Używam tego produktu od: używałam przez kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno całe z trudem