Nivea, Visage Young, Scrub Away! (Peeling do twarzy)

Nivea, Visage Young, Scrub Away! (Peeling do twarzy)

Peeling NIVEA VISAGE YOUNG zapewnia dodatkowe, głębokie i skuteczne oczyszczanie skóry jako uzupełnienie codziennej pielęgnacji. Beztłuszczowa, odświeżająca, wzbogacona czystymi morskimi minerałami formuła, dzięki idealnie okrągłym kuleczkom głęboko oczyszcza pory skóry usuwając martwe komórki i zanieczyszczenia.
Produkt nie zatyka porów skóry i nie powoduje powstawania zaskórników.
Twoja skóra jest idealnie czysta, wygląda świeżo i promiennie.
Peeling NIVEA VISAGE YOUNG jest uzupełnieniem codziennej pielęgnacji. Używaj raz lub dwa razy w tygodniu.
PRODUKT PRZEBADANY DERMATOLOGICZNIE.

Skład: Aqua, Glycerin, Cyclomethicone, Alcohol Denat., Polyethylene, Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate Citrate, Octyldodecanol, Tocopheryl Acetate, Corallina Officinalis, Maris Sal, Dimethicone, Lactose, Cellulose, Hydroxypropyl Methylcellulose, Sodium Carbomer, Aluminium Chlorohydrate, Benzophenone-4, Trisodium EDTA, Phenoxyethanol, Methylparaben, Parfum, CI 77007, CI 77289, CI 42090

Cena: 20 zł / 75 ml

Fatalny.

Używałam go z 8-10 lat temu.
Nie robił z moją cerą nic.
Plusy:
- miał fajne opakowanie
- ładnie pachniał
- łatwo się go używało i zmywało
I to by było na tyle.
Nie oczyszczał, nie odblokowywał porów, nie hamował powstawania nowych krostek, dosłownie zero działania.
Wtedy zaczęła się moja awersja do kosmetyków Nivea.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu

Mój pierwszy peeling

Mój pierwszy peeling do twarzy i nic szczególnego. Za słaby. Połaskotał twarz, ładnie pachniał i to tyle:)
A potem wysyp nowych niespodzianek i tak kończyła się nasza współpraca.

Używam tego produktu od: kilka lat temu

jest świetny

ten peeling nie pozostawia mojej skóry suchej, ściągniętej i nie miłej w dotyku, wręcz przeciwnie mam wrażenie, że już nie trzeba nakładać na nią kremu. mała ilość kosmetyku wystarcza, aby dokładnie oczyścić twarz. jestem w pełni zadowolona, ale piątki mu nie dam, bo pewnie gdzieś tam, w odległej galaktyce istnieje jeszcze lepszy peeling od wyżej wymienionego.
Używam tego produktu od: około roku(nie używałam go systematycznie na początku)

fajny

Bardzo lubię ten peeling bo:
- jest delikatny ale skuteczny
- ładnie pachnie:)
- nie drogi
- wydajny- jedna tubka starczyła mi na rok przy używanie raz w tygodniu
Wad nie stwierdzono;)
Może kupię ponownie o ile nie wygra słabość do próbowania wciąż czegoś nowego :D

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie

Delikatny i skuteczny :)

Bardzo dobry kosmetyk, wprost idealny dla delikatnej skóry twarzy.

+delikatny zapach
+lekka kremowa konsystencja
+nie uczula i nie podrażnia
+bardzo dobrze złuszcza
+ efekt gładkiej, rozpromienionej i świeżej cery

Jednym słowem polecam !

Ilość zużytych opakowań: około 3-4

Przepadam

Nie kupię raczej,ponieważ prawdopodobnie już wycofano ze sprzedaży. Ale kto wie...Nigdzie nie mogę znaleźć.Cóż,powspominam..:
ZAPACH:Przyjemny,charakterystyczny dla kosmetyków Nivea Visage.
KONSYSTENCJA: Kremowa,delikatna. W sam raz na buźkę.
EFEKT I DZIAŁANIE: Dobrze złuszcza,skóra jest rozświetlona i promienna.
OCENA OGÓLNA: Warto było kupić. Nie żałuję. Bardzo wydajny kosmetyk.

Używam tego produktu od:2 lata temu

Ok

Przyjemny zapach. Działa delikatnie nie podrażniając skóry. Jednak nie ma w nim nic specjalnego. Przeciętny peeling, niezbyt nawilżający. Niestety nie jest zbyt wydajny i ciężko się spłukuje.

Kupilam go juz bardzo dawno temu, jeszcze, jako nastolatka majaca problemy z tradzikiem i musze przyznac, ze peeling jest super. Pamietam, ze mial duzo drobinek sredniej wielkosci, zatopionych w ladnie pachnacym, nawilzajacym zelu. Super oczyszczal cere, problem zaskornikow szybko znikl, nie wysuszal, nie podraznial jeszcze bardziej sfatygowanej pryszczami skory, ale koil i lagodzil zmiany. Twarz byla miekka i mila w dotyku, wygladzona. Produkt naprawde godny uwagi, skoro radzi sobie z cera problematyczna, dosc wydajny, cena przystepna.

Używam tego produktu od: chyba ok pol roku

W porządku

Zacznę od zalet

+ BARDZO wydajny
+ nie podrażnia
+ nie pozostawia tłustego filmu

Wady

- ciężko wydobyć go z opakowania
- średnia skuteczność, nie jest najgorsza, ale nie jest zachwycająca

To tyle, co mi się kojarzy z tym produktem. Generalnie uważam, że warto go przetestować :) Być może kupię go ponownie :)

Używam tego produktu od: dawna

świetny dla delikatnej cery

Plusy:
-nie ma konsystencji kremowej jak większość peelingów, a wiec nie pozostawia natłuszczonej skóry po jego użyciu
-ma ładny zapach
-idealnie nadaje się do cery wrażliwej (większość peelingów powodowała, że miałam czerwoną twarz przez pół dnia)

Minusy:
-mógłby mieć trochę więcej granulek

Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Pan przeciętniak.

Kiedyś (jeszcze do niedawna) wydawało mi się, że to jest najlepszy peeling pod słońcem. Dopóki nie odkryłam St. Ives ;) W porównaniu z tamtym- wymięka :] Ma ładny zapach i miłą konsystencje, ale nic poza tym. Dobrze wygładza i usuwa naskórek tylko z wierzchniej partii skóry, nie wnika głęboko, nie oczyszcza. Skóra nie ma po nim takiego ładnego, brzoskwiniowego odcienia jak np. po zastosowaniu wspomnianego St. Ives ;) Jest przyzwoity, ale jakoś nie padam na kolana ;) Ma zdecydowanie za mało drobinek ściernych, nie są też zbyt ostre. Chyba bardziej nadaje się dla tych z wrażliwą cerą, a nie dla tych, którzy od peelingu wymagają mocnego oczyszczenia. Jak ja ;)

Używam tego produktu od:używałam 2 lata
Ilość zużytych opakowań:kilka

:) jak dla mnie oki

Bardzo dobry produkt :) Peeling jest wydajny uzywam go od okolo 2 miesiecy co 3 dzien :) uwazam ze jest to najlepszy produkt z calej serii nivea visage voung. Pelling dobrze oczyscza skore a zarazem jest bardzo delikatny. POLECAM

Używam tego produktu od: 2 miesiace