Yves Rocher, Yria, Poudre Eclat Effet Lissant (Puder prasowany)

Yves Rocher, Yria, Poudre Eclat Effet Lissant (Puder prasowany)

Puder prasowany, modelujący twarz, na bazie wyciągów z żeń-szenia, zielonej herbaty i olejku ryżowego. Delikatnie matuje. Dostępny w czterech odcieniach. Poręczne opakowanie z lusterkiem i pędzelkiem, idealne do torebki i na wyjazd.

średni

Puder dostałam od mamy. Opakowanie eleganckie czerwone,puder zaopatrzony w lusterko i pędzelek. Lusterko brudzi się o puder,pędzelek niespecjalny,ale też nie taki tragiczny,włosie nie wypada:>. Puder jest niezwykle wydajny,używam już go od 4,5 lat i jeszcze go mam. Nie tworzy maski na twarzy,daje naturalny efekt. Słabo kryje. Mam odcień najjaśniejszy,trzeba go oszczędnie nakładać gdyż jest on taki żółtawy,jak się przesadzi cera a\'la chinka:). Średni puder,cena wygórowana.

Używam tego produktu od: 4,5 lat
Ilość zużytych opakowań: wciąż jedno

średni

Miałam go kiedyś kolor najjaśniejszy. Puderniczka ładna, szybko się zepsuło zamknięcie. Aplikator-pędzelek beznadzieja. Dokupiłam pędzel. Delikatnie matowił, dla mnie za krótko. Nie był zły, ale go nie kupię ponownie. W tej cenie można znaleźć lepszy albo dołożyć i mieć np. puder Clarins.

Używam tego produktu od:kiedyś

nie dla mnie

Ładny gadet bo eleganckie opakowanie ale właściwości pudru mnie nie zachwyciły.
Pędzelek nie nawaje się do nakładania, ewentualnie okazjonalnie na jakimś wyjściu do poprawy makijażu.
Po przypudrowaniu jest wrażenie warstwy.
Matuje ale nie trwale.

Gdyby nie to że dostałam go w promocji to naprawdę byłabym zawiedziona

nie przypadł mi do gustu

Dostałam ten puder w prezencie i całe szczęście bo bym żałowała że zmarnowałam pieniądze:/
Próbowałam się przekonać do tego produktu ale niestety jakoś nie potrafię:
- okropnie intensywny zapach, zaraz po aplikacji zdarza mi się nawet kichać:(
- w zasadzie ten puder nic nie robi, zupełnie nie matuje, nie ujednolica cery- nie nadaje się do poprawek w ciągu dnia:(
- pędzelek jest miękki ale troszkę linieje, trzeba się nieźle nagimnastykować żeby takim małym pędzlem nie narobić smug
- na pewno nie jest wydajny, jest bardzo miękki a przez to się go sporo nabiera na pędzel

+ puderniczka może być, ma lusterko ale gdybym sama wybierała nigdy bym na nią nie zwróciła uwagi

Noszę go w torebce w zasadzie dla samego lusterka, do poprawek w ciągu dnia używam innego...

fajny

Posiadam puder w najjasniejszym kolorze. Nakladam go duzym pedzlem do pudru od TBS, chodz pare razy uzylam pedzelka zalaczonego do opakowania, ktory ciut linieje, ale jest miekki i do poprawek nawet sie nadaje. Pudru nie widac na twarzy, a przynajmniej na mojej. Mam wrazenie, ze nawet o ton ciemniejszy odcien pasowalby do mojej cery, ale ten najjasniejszy jest idealny. Nic a nic go nie widac. Cery nie matowil na dlugo, gdy przypudrowywalam filtr zasypka Penaten. Teraz gdy znow uzywam pudru jedwabnego Hauschki , a na niego puder Yria mam ladna cere, zero blysku, ale tez nie ma plaskiego matu.
Produkt przepieknie pachnie, a przynajmniej moj zmysl powonienia tak go odbiera. Mily gadzet , zwalszcza jak sie kupi w promocji. Jednak na ta pojemnosc to cena regularna jest koszmarem.
Puder wydaje sie byc wydajnym, zwlaszcza jesli nie musimy pare razy dziennie poprawiac makijazu. Mnie sie podoba, ale czy kupie ponownie? Nie wiem, poki co moj pierwszy egzemplarz wydaje sie nie konczyc.

Używam tego produktu od: ok 2 m-ce
Ilość zużytych opakowań: napoczete pierwsze

Ten puder zachwyca :)

Świetny puder! Bardzo go polubiłam :) Jest delikatny, ładnie "wykańcza" cały makijaż. Twarz wygląda bardzo naturalnie, puder długo się trzyma na buźce, nie błyszczy się, przez długi czas cera jest matowa. Jestem nim po prostu zachwycona :)
Do tego bardzo ładne opakowanie, duże lustereczko i fajny pędzelek. Tylko troszkę cena zwala z nóg... Na pewno po normalnej cenie go nie kupię, tylko w promocji ;)

Używam tego produktu od: 2 mies

godny polecenia

Puder daje efekt naturalnego makijażu, wygładza i ujednolica cerę. Długo utrzymuje się na twarzy i doskonale matuje. Skóra wydaje się być jedwabista i gładka. Na "niedoskonałości" stosuję go zamiast korektora nakładając punktowo. Moje oczekiwania wobec pudru pokrył w 100% IDEALNE WYKOŃCZENIE MAKIJAŻU!
Dzień wcześniej kupiłam puder Bourjois - nie wiem co mnie skusiło by zajść jeszcze do YR. Kiedy roztarłam puder na ręku wiedziałam, że to jest to. Następnego dnia wróciłam i kupiłam go i od tej pory ten i zaden inny. Bourjois niestety poszedł w odstawkę...

Używam tego produktu od: 1 m-c

Bardzo fajny

Taką ładną opinię napisałam dzisiaj i mi jej nie zapisało. A pisałam, że ostatnio go kupiłam jak nie znalazłam swojego ulubieńca i że ten też mi odpowiada bo jest delikatny, satynowy i nie tworzy maski. Nie wysusza i nie uczula. Bardzo go polubiłam tylko cena mi się nie podoba. Więc nie wiem czy kupię ponownie.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

oki

Bardzo dobry puder prasowany, jest przede wszystkim bardzo wydajny a to jest wazne przy jego dosyc wysokiej cenie. Ładnie wygładza i pudruje twarzi jest przy tym rzeczywiscie trwały. ładne opakowanie, moze troche za duze ale za to z lusterkiem, jest eleganckie. Ogolnie b. dobry produkt!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 2 op.

Swietny

Z ostroznoscia podeszlam do tego pudru, bo jednak przywyklam do uzywania pudrow lepszych marek... Ten jednak mial niezla cene (regularna 92 zl, ja zaplacilam chyba 40% mniej) i piekne opakowanie. Zaczelam wiec testowanie w salonie YR. Zakonczylo sie ono zakupem. Puder jest rzeczywiscie satynowy, ma dobre kolory, matuje, ale nie wysusza skory i praktycznie jest niewidoczny. No i chyba o to chodzi:) Szkoda, ze pudernica jest sporych rozmiarow, bo nie wszedzie sie miesci, ale jest tak ladna, ze ma to swoj urok:)

Używam tego produktu od:tygodnia

satynowa cera:)

To najlepszy puder prasowany jaki miałam.Jest niewidoczny na twarzy ale matuje na pól dnia(nie oszukujmy się-żaden puder nie matuje 24 h:P).Odnoszę też wrażenie ze jakby rozświetla twarz.Bardzo mi się podoba że nakłada się go pędzelkiem:)No i opakowanie jest przepiękne

świetny

bardzo go lubiłam, ale teraz wycofali odcień którego używałam - najjaśniejszy ;( więc pewnie już go nie kupię, a szkoda, bo mi odpowiadał - kryjący efekt, jasny odcień który nie ciemniał na twarzy, delikatny, nie wysuszał no i zachwycająco elegancka ciemno-czerwona puderniczka z wielkim lusterkiem i ładnym pędzlem - szkoda, że nie ma już odpowiadającego mi koloru:((