Revlon, Skinlights, Face Illuminator Lotion (Emulsja rozświetlająca)

Revlon, Skinlights, Face Illuminator Lotion (Emulsja rozświetlająca)

Beztłuszczowa emulsja rozświetlająca.
Zawiera minerały odbijające światło: różowy kwarc, topaz, masę perłową , które powodują "filmowy efekt optycznego wygładzenia".
Wszystkie produkty są beztłuszczowe, posiadają filtr SPF15.
Chroni skórę przed szkodliwym wpływem środowiska.
Zawiera witaminy A, E i C.
Ujednolica cerę.
Zalety:
- Natychmiast podkreśla cerę, bez kryjącego filmu.
- Przy regularnym stosowaniu wyrównuje karnację.
- Skóra jest promienna i rozświetlona.

Bardzo sympatyczny rozświetlacz

Nie wyobrażam sobie używania tego kosmetyku na całą twarz - przy mojej mieszanej cerze, którą za wszelką cenę staram się zmatowić w newralgicznych miejscach, mijałoby się to z celem.
Natomiast nałożony na kości policzkowe daje niesamowity efekt - pięknie je uwypukla.
Nie zawiera drobinek lub zawiera ich tak mało, że nie są widoczne - daje efekt tafli bez kiczowatego brokatu.

Nakładam go czasem również na dekolt i ramiona, co wygląda przepięknie, ale subtelnie.

Jest niezwykle wydajny, szlag może trafić, mam go już kilka lat i nie widzę powodu, aby kupować następny.

Odejmuję pół gwiazdki za jedną rzecz - czasami nakładany na szczyty kości policzkowych "usuwa" podkład.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie, od dawna

bardzo fajny kosmetyk

Jestem z niego bardzo zadowolona. Używam koloru 02 light pink. Odcień jest doskonały dla zmęczonej buzi. Ładnie ja rozświetla i ożywia.

+ produkt mi wystarcza na bardzo długo, a uzywam codziennie.

+wystarczy bardzo mała ilość, aby ładnie rozswietlić twarz.

+ dobra konsytencja

+ jesli nałozymy sam uzyskamy efekt tafli, jesli wymieszamy go z podkładem efekt łagodnego rozświetlenia

+ nie wiem jak z cena ale ja zapłaciłam za niego 30 zł to nie wiele jak na produkt który uzywa się przez rok:)

Zazwyczaj mieszam go z podkładem ( 1 niepełną pompkę) + dodatkowo nakładam krople nad kości policzkowe i efekt jest super.
Moim zdaniem efekt rozświetlenia utrzymuje się naprwdę długo ok. 10 godz. w porówniu z rozświetlaczami w pudrze albo kamieniu to jest sukces!!
Poza tym kosmetyk rostaje na swoim miejscu a nie jak to sie dzieje z rozświetlaczmi w kamieniu na ubraniu, dłoniach i wszedzie gdzie tylko sie da.

Radzę dobrać odpowiedni kolor do karnacji. Dla mnie rozświetlacz jak sama nazwa brzmi ma rozświetlać a nie brązowić czy opalać...

W wakacje warto używać tez na dekolt i ramiona efekt jest super:)

Używam tego produktu od: od 2 lat
Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte całe, w trakcie 2 opakowania

rewelacja

dla mnie ten kosmetyk jest idealny super rewelacja miałam taki jasny odcień,Skóra po tym wydaje sie taka doskonała żywa,świeża, delikatna .(trzeba oczywiscie dobrac odcien) najlepszy efekt nieskazitelnej cery uzyskuje sie po wymieszaniu z podkładem lub kremem koloryzującym ale w niewielkiej ilośći zeby byla "mgiełka" a nie tapeta. do tego gdy dodalam puder brazujący ,wymodelowałam twarz to efekt *****kosmos*****************cera działa wtedy jak kobiecy wabik przyciąga spojrzenia.oczywiscie jesli ktos ma duze defekty(krosty przebarwienia nierównosci )to nie polecam bo uwypukli niedoskonałosci

Używam tego produktu od:4 lat

Świetny!

Jest świetny, długo takiego szukałam. Ma bardzo dobrą konsystencję, która rewelacyjnie rozprowadza się na twarzy i dość przyjemny zapach. Delikatne drobinki nadają cerze promiennego wyglądu. Używam koloru warm light, który mojej bladej cerze nadaje bardzo delikatną opaleniznę. Poza tym jest niedrogi, a przy tym bardzo wydajny. Polecam w 100%.Używam tego produktu od:tygodnia

trochę tak, trochę nie

Tak pół na pół ;)
Ma śliczny zapach, użyty z umiarem i odpowiednio, ładnie rozświetla twarz i dekolt. Dobrze się rozprowadza. Jest wydajny - mam go pół roku, używam od czasu do czasu, a końca nie widać.
Użyty na podkład zbyt błyszczy i daje efekt niezdrowego świecenia. Stan podgorączkowy - tak mi się wtedy kojarzy moja twarz :) Mam duże ALE do dozownika - zbyt często "pryska" brudząc a to ubranie, a to lustro.. Nie wiem czy to ja trafiłam na felerny egzemplarz, czy po prostu ten produkt tak ma. Dozownik się nie zacina, tylko co jakiś czas w ten sposób zaskakuje :[

Będę szukać czegoś lepszego, bo to mój pierwszy produkt tego typu.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

nie zawsze, nie wszędzie

Przywiozłam kieeeedyś to cudo, odcień Warm Light, właściwie nie wiedząc z czym to się je i jak :)
Różne rzeczy z tym robiłam.
- Zmieszany z ciężkim, matowym podkładem bardzo ładnie, delikatnie rozświetlał twarz, podkład był lżejszy, bardziej transparentny.
(UWAGA!!! przez te drobinki czasem zapychał pory, więc na pewno nie na co dzień)
- Rozświetlacz nałożony na podkład lub na nagą twarz niemiłosiernie się błyszczał, perłowa bombka to pikuś, wyglądał mokro i dziwacznie, podkreślał wszystkie, nawet najdrobniejsze niedoskonałości, nadawał nienaturalny, brzoskwiniowo-różowy odcień.
Więc jeśli już, to tylko dla matowej, atłasowej, niemowlęco gładkiej cery.
- Nałożony na dekolt i ramiona, na średnio opaloną skórę pięknie rozświetlał, delikatnie, nienachalnie błyszczał, nadawał się nawet na dzień.

Podsumowując - sprawował się różnie, jednak kosmetyku nie skreślam, bo nie dla każdego i nie zawsze.
ja znalazłam swoje zastosowanie :)

Wielki plus za piękny zapach (zielona herbata? delikatny earl grey?) i fajne opakowanie.

Używam tego produktu od: kilka lat (z 4-5)

czasami lubie:)

całkiem przyjemny produkt,nie uzywam go na co dzien,gdyz na mojej twarzy daje za duzy efekt rozswietlenia, za mocno sie błyszczy,dodatkowo wybrałam chyba za jasny odcień,nastepnym razem sie poprawie:)ogolnie śliczny zapach ,miła konsystencja,drobinki delikatne,choc czasami wydaja mi sie, ze zbyt odbijaja swiatło , uwazam ze nie jest natomiast zbyt trwały,uzywam w sumie do całego ciała na wieczorne wyjscia.ogolnie bardzo ładnie uwydatnia opaleznizne:)nadaje zdrowy wyglad.ogolnie warto go miec!moja kolezanka stosuje go zamiast rozswietlacza na policzki , przyznaje ze osiaga bardzo ładny efekt.

Używam tego produktu od:co jakis czas

i tak i nie

Sprawa z ta emulsja ma sie tak ;
- latem na lekko oplaonej buzi sluzy mi calkiem fajnie , ladnie rozswietla i fajnie wyglada w swietle dziennym . Mam kolorek 03 peach light ktory wyglada na dosc ciemny a jednak po nalozeniu jest raczej bardzo lekko widoczny . Daje ladny polysk , przyjemnie sie rozprowadza , ladnie pachnie . Jesli chodzi o minusy - ciezka obsluga pompki , ciezko wyczuc zeby nie nabrac za duzo , czasem pryska na prawo i lewo plamiac ubrania.Generalnie pojemnosc jest za duza, uzywam od roku i konca nie widac , a ja jako kosmetoholiczka lubie testowac nowosci, jednak mam wyrzuty sumienia przy kupowaniu , dopoki nie wykoncze tego co mam ;p. Po wakacjach muskam nim luk brwiowy , kosci policzkowe , zauwazylam ze w sztucznym oswietleniu daje efekt tlustej cery i to mi sie juz zupelnie nie podoba .
Poza tym napewno nie spodoba sie dziewczynom lubiacym matowy makijaz , no i sadze ze jesli ktos ma rozszerzone pory to powinien sobie ten zakup darowac . Ale kosmetyk oceniam jak calkiem przyjemny .

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

póki co uwielbiam!;)

Bałam się trochę go kupować i myślałam, że okaże się prawdziwie zbędny i wyrzuce pieniądze w błoto! Wziełam odcień 01 natural lights mimo, że mam dość śniadą skórę. Używam go pod podkład lub mieszam ze swoim revlonem colorstayem z softflexem i wygląda super!:) ładniej się stapia ze skórą i efekt jest super naturalny:) mam skórę tłustą w strefie T ale nei jest źle :) pokochałam tą emulsję miłośćią absolutną też dlatego, że nie wysusza mi skóry ani nie zapycha:) kupiłam też puder sypki i również wystawie mu niebawem ocene;) no i zapach ma super:) o wiele ładniejszy od bare it all revlona, i konsystencja też przyjemna

Używam tego produktu od:od początku listopada

Jest ok

Jestem posiadaczka najjasniejszego chyba odcienia, 01 natural light. Uwielbiam ten produkt, lepszego tego typu jeszcze nie mialam. Idealnie rozprowadza sie na mojej przesuszonej, cerze, do tlustych raczej nie nada sie, gdyz nie matuje. Mam go juz pol roku, jest niesamowicie wydajny, nie używam codziennie, bo jest dosyć oleisty i móglby mnie zapchać. Mieszam go z podkladem matujacym lub jakimkolwiek innym, wystarczy naprawde odrobina, mozna go polozyc rowniez oddzielnie, jako baze pod podklad, jednak efekt jest podobny, a zuzywa sie wiecej kosmetyku, dlatego ja rozcieram delikatnie na dloniach obydwa produkty, mieszajac je razem i nakladam na twarz. Super rozswietla to cudenko, nawilza cere, zmiekcza ja i wygladza, takze drobne zmarszczki, wyrownuje koloryt, kryje niedoskonalosci i oznaki zmeczenia, cera jest pelna blasku, swieza. Konsystencja jest dosc kleista i bardzo tresciwa, jednak szybko sie wchlania, nie pozostawiajac uczucia ciezkosci. Opakowanie estetyczne z wbudowana pompka, dozujaca idealna porcje. Kosmetyk przyjemnie pachnie, trzyma sie na buzi bez zmian caly dzien, czegoz chciec wiecej? Moze tylko nizszej ceny, jednak jak na wydajnosc i jakosc produktu, nie jest ona wygorowana. Polecam!!!

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: pol opakowania

efekt opalenizny

Mam najciemniejszą wersję tego kosmetyku. Jestem straszliwym bladziochem, dlatego nakładam odrobinę kosmetyku na policzki, nos, brodę i czolo. Daje świetny efekt opalenizny, tylko trzeba zaaplikować najpierw jakiś krem, żeby był poślizg ;)
Szczerze polecam zarówno latem (tylko na krem) jak i zimą (zmieszany z podkladem). Jest baaardzo wydajny

pomyłka

Używałam tej bazy jakiś czas temu, nie zużyłam jaj do końca i oddałam. Baza daje, jak to ktoś dobrze określił "niezdrowy blask" Oj bardzo niezdrowy, bardzo. Jedyne jej zastosowanie- rozświetlenie wybranych partii twarzy i to chyba tylko na duże wyjście, na wieczór. Błyszczy się niemiłosiernie, to na pewno. I niestety nie jest to subtelne rozświetlenie. Aha i wchodzi w każdy por skóry! Niedopuszczalne.
Dla cer mieszanych/tłustych- porażka.Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:pierwsze i ostatnie