Nivea, Bath Care, Magic Rose, Kremowy płyn do kąpieli

Nivea, Bath Care, Magic Rose, Kremowy płyn do kąpieli

Dwufazowy kremowy płyn do kąpieli.
Różana nuta zapachowa otula zmysły, a kremowa piana zawierająca lipidy nawilża i pielęgnuje ciało.

Skład: Aqua, Paraffinum Liquidum, Sodium Laureth Sulfate, Propylene Glycol, Cocamidopropyl Betaine, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Sodium Benzoate, Citric Acid, Trisodium EDTA, Isohexadecane, Sodium Salicylate, Benzophenone-4, Limonene, Coumarin, Linalool, CI 13015, CI 16035, CI 15985, CI 28440

Cena: 15 zł / 400 ml

Jest ok.!

Płyn ten ma piękny rózany zapach, delikatny dla skóry, dobrze nawilza i pielęgnuje skóre, ale ma jedną wadę - mało się pieni niestety! Moze to dlatego, ze pielegnujące kosmetyki zawierają mniej mydla, aby nie wysuszać skóry, nie wiem, ale Nivea mogla by cos z tym zrobic... Ogólnie daje duzy plus za opakowanie i zapach

wspaniałaKąpiel:)

Kiedyś dostałam ten płyn w prezencie i bardzo miło go wspominam..
jego delikatną,mięciutką pianę i ten wspaniały zapach który mnie onieśmielał za każdym razem:)
Na dodatek płyn rzeczywiście pozostawiał skórę gładką..
p
hm..*F*A*J*n*Y

ekstra

bardzo lubie ten plyn! pieknie pachnie tylko dosc szybko znika, nie jest zbyt wydajny. ma kremowa konystecje, pielegnuje, warto go spróbaowac!

boski :D *****

Uwielbiam ten płynik ;) Gdy wchodze do łazienki czuję ten wspaniały zapach oraz gęstą, kremową, śniezno białą pianę w wannie od razu poprawia mi się humorek :) Ma świetną kremowo - mleczną konsystencję.. troszkę taką tez pianistą ;) U mnie akurat robi peeeełno piany i to takiej gęstej, treściwej :) która w cale szybko nie znika ! Zapach przecudowny, taka prawdziwa delikatna róża ;) Opakowanie ładne - przedewszytskim ta różyczka :) Produkt jest wydajny :)
Nawet lekko nawilża skóre, sprawia że woda staje się taka mleczna :) nie uczula i nie podrażnia skóry. Czysta przyjemność - prawdziwy balsam dla ciała i ducha ! Bardzo polecam :) !

a opinie klientow???

Mam bardzo poobne zdanie o tym plynie jak o jego ubieglosezonowej wersji-Winter dream.Producent chyba nie zainteresowal sie opiniami klientow i znow jest koszmarny brak pienistosci. Piana ginie bardzo szybko i nawet proby jej dorobienia w trakcie kapieli spelzaja na niczym.A szkoda bo zapach ladny, rozany ale delikatny. Plyn delikatnie otacza i piesci cialo swoja "kremista esencja"Przeslicznie wyglada w buteleczce. Ladnie wygladaja dwufazowe kosmetyki, a do tego roza na opakowaniu, mmmmmm...Ilość zużytych opakowań: w polowie pierwszego

sama przyjemność

Kremowy, aksamitny, dość słabo się pieni. Nadaje wodzie przyjemny mleczny odcień i cudowny, różany zapach, niestety, mocniejszy w opakowaniu niż w wodzie. A szkoda, bo zapach jest naprawdę piękny, typowo różany, nie sztuczny. Przyjemnie zmiękcza wodę, nie wysusza. Kąpiel z nim to sama przyjemność, świetny na poprawę humoru. Wydajny.