KWC LogobyWIZAŻ logo

Magdalewska
    29 stycznia 2007 o 21:29
    5 / 5
    Wreszcie mat
    To poewszy krem, który moge używac pod podkład i nie martwic sie, ze zaraz bde się świecić. Mimo stosowania lekkich kremów Neostraty w postaci fluidu niestety twarz po prau godzinach strasznie mi się świecila. próbowalam kombinowac z podkładami, ale odkąd używam Oil Free Lotion problem zniknął. Oczywiście po kilku godzinach siedzenia w biurze widac na czole delikatne świecenie - ale jest tak delikatne, ze często nawet nie poprawiam makijażu. Cechy: - lekka konsystencja - jak mleczko - szybko się wchlania - lekko nawilża - pieknie matuje wada: dozownik, ale to ma mały wpływ na sam produkt, dlatego daje 5 gwiazdek. Walory pielęgnacyjne - dla mnie potrzebne było coś pod podkład, jeśli ktoś potrzebuj większego nawilżenia/ odżywienia polecam inne produkty neostraty. Podsumowanie: Przy tłustych cerach z nadmiarem sebium i odwiecznym problemem świecenia - serdecznie polecam Używam tego produktu od: 2 tygodni Ilość zużytych opakowań: trakcie pierwszego
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    Smoczyca
    9 listopada 2003 o 10:58
    4 / 5
    Fajny
    Kupiłam tę emulsję na początku wakacji, kiedy szuklam czegoś w miarę nietłustego z filtrem. Emulsja według mnie naprawdę dobrze chroni, jest bardzo lekka i szybko się wchłania ale uwaga! Mimo iż jest to produkt oil free, nie jest absolutnie matujący, raczej wprost przeciwnie - ma filtr (dwutlenek tytanu i zostawia delikatny film na twarzy). Oprócz beznadziejnego opakowania - dozownik chlusta lotionem na wszystkie strony - właścwie jest to dla mnie kosmetyk bez wad. Nie uczula, nie podrażnia, dobrze chroni, nie jest tłusty. Bałam się nieco tych 4% PHA ale naprawdę nie robi żadnej krzywdy - polecam ten specyfik zwłaszcza dziewczynom borykającym się z wypryskami bo ma świetny wpływ na tłustą cerę - mam wrażenie że nieco ją normalizuje, na pewno zapobiega wypryskom, pomaga usunąć te już istniejące. Świetny produkt, polecam!Uzywam od wakacji, kończę pierwsze opakowanie
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:nie określono