Neostrata, Oily Skin Solution AHA 8% (Tonik dla tłustej cery)

Neostrata, Oily Skin Solution AHA 8% (Tonik dla tłustej cery)

Tonik specjalnie przeznaczony dla tłustej cery, który usuwa sebum oraz wszelkie zanieczyszczenia z powierzchni skóry. Zawiera 8% kwasu glikolowego. Reguluje procesy rogowacenia oraz funkcje wydzielnicze gruczołów łojowych, zamyka i oczyszcza pory, usuwa zaskórniki, nawilża, wygładza, poprawia kondycje skóry. Bezzapachowy.

bezzapachowa
tonizowanie twarzy
mieszana, tłusta
nawilżające, oczyszczające, odświeżające, złuszczające
płyn

o dziwo, nawilża

Mam cerę przyzwyczajoną i do tej marki i do nawet wyższych stężeń kwasów (jestem fanką linii "Resurface").
Kupiłam, bo (a) chciałam wypróbować tonik z tej firmy i chyba tylko w tej linii występuje; (b) naczytałam się opinii na forach zagranicznych, że to cudo redukuje wydzielanie sebum, a ja mam z tym wiczny problem, już chyba od 20 lat.
Stosuję 3xdziennie (rano, wieczór i w ciepłą pogodę, żeby zmyć z buzi makijaż i miejski smog razem z pianką skina active i lotion plus - tylko rano).
Tonik mnie nie podrażnia, nie piecze mnie po nim skóra - natomiast może być to skutek przyzwyczajenia skóry do wyższych stężeń kwasów i cery nieprzyzwyczajone pewnie może podrażnić.
Pomimo tego, że stosuję kwasy pod różną postacią, dopiero dołączenie tego toniku do mojej codziennej pielęgnacji sprawiło, że:
1) pory mi się jeszcze bardziej zwęziły i są jakby czystsze
2) skóra po jego użyciu (pomimo alkoholu) jest nawilżona i bardzo przyjemna w dotyku - kremu zużywam teraz w ilościach minimalnych i tylko rano
3) faktycznie świecenie twarzy się zmniejszyło - nie wiem, czy się nie będzie to zatrzymywanie pogłębiać i nie wysuszy mi buzi - ale poczekam, to zobaczę, bo z dnia na dzień moja buzia jest bardziej matowa.

Jeśli chodzi o wydajność, to ja mam patent dla oszczędnych - nie używam wacika, który tak naprawdę zżera większość produktu, tylko wlewam odrobinę w zagłębienie dłoni i nacieram twarz.
Testowałam, i po piance skin active nie ma sensu "zmywać" twarzy tonikiem na waciku, bo wacik jest czysty ;) więc taka metoda jest całkiem niegłupia, żeby stosować ten tonik jak płynne serum ;)

Jedna wada - boję się, że takie opakowanie może w podróży przeciekać...

Rewelacja !!

Tonik kupiłam zachęcona zawartością 8% kwasu glikolowego. Koniec lata, czas na profesjonalne u dermatologa i domowe złuszczanie. Mam cerę mieszaną, mimo 38 lat lubi mi coś wyskoczyć. Neostrate poznałam u mojego dermatologa i zakochałam się. Tonik jest świetny, rewelacyjny. Pomaga w eliminowaniu błyszczenia, a od 2 m-cy odkąd poznałam linie Refine moje niedoskonałości zostały zniwelowane. Oily Skin Solution subtelnie złuszcza, wygładza. Pory jakby mniejsze. Używam go 2 razy dziennie, rano i wieczorem. Minus cena 120 zł tylko za 100 ml, które przy systematycznym stosowaniu wystarczą na trochę ponad niż miesiąc. Pierwsze aplikacje odczuwałam z lekkim pieczeniem, teraz skóra przyzwyczaiła się. Drogi, ale będę go kupowała ponieważ wyraźnie WRESZCIE dermokosmetyk poprawił stan mojej skóry. Uwielbiam go. Polecam !!

Używam tego produktu od: krócej niż 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: mniej niż 2

Dobry "oczyszczacz"

Bardzo dobrze oczyszcza twarz, ale więcej nie kupię ;p Nie za taką cenę!Na rynku jest wiele dobrych preparatów do oczyszczania twarzy za przystępną cenę ;)

Ale warto wypróbować ze względu na:
+skuteczne oczyszczanie (używałam tego toniku po uprzednim zmyciu twarzy zwykłym preparatem i zawsze na waciku "coś" zostawało)
+odkaża skórę
+ładnie zwęża i oczyszcza pory

Minusy;
-w składzie alkohol
-mała ilość
-cena brrr:(
-z początku może "piec" w twarz
-bywało, ze mnie podrażniał

Do tego toniku cera musi się niestety powoli przyzwyczajać....mnie to troszkę zajęło :(

rewelacja

Tonik jest swietny, spelnia wszystkie obietnice producenta, bardzo ladnie oczyszcza skore i sciaga pory, usowa wszelkie zanieczyszczenia i wypryski, a do tego zapobiega ponownemu pojawianiu sie im, mam sucha skore sklonna do podraznien i dlatego wielkim plusem tego toniku jest to, ze nie wysusza jej dodatkowo, stosuje go tylko wieczorem i rano budze sie z czysciutka i nawilzona skora, napisalam ze nie wiem czy jeszcze go kupie, bo moja skora po nim juz doszla do siebie po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej i mam nadzieje, ze juz tak zostanie :)

Używam tego produktu od: 5 miesiecy

nareszcie coś co działa;)

Używałam przez ok.miesiąc (mini wersja 15ml), na początku co drugi/trzeci wieczór, później codziennie.
Chociaż nie mam tłustej cery to po przetarciu twarzy tym tonikiem nie muszę już niczego na twarz nakładać, a rano budzę się z dostatecznie nawilżoną buzia:) poza tym jest jakby jaśniejsza a tonik nie podrażnia mojej naczynkowej cery:)
Przede wszystkim naprawdę nieźle oczyszcza, likwiduje drobne wypryski, zaskórników jest jakby mniej:) lekko zwęża pory, wygładza.
Zakupiłam pełnowymiarowe opakowanie i mam nadzieję że nadal będzie sprawował się tak dobrze:)
Cena jest rzeczywiście skandaliczna;) ale jak dla mnie ten tonik to coś co w końcu działa na moją dość okropną cerę więc jestem w stanie to jakoś przeżyć;) poza tym 15ml starczyło mi na miesiąc więc liczę na dość dobrą wydajność tych 100ml;)
Ogólnie polecam;)

Używam tego produktu od: ok.miesiąca
Ilość zużytych opakowań: próbka 15ml, (zaczynam pełnowymiarowe opakowanie;)

Warto

Super kosmetyk, niestety ma wadę w postaci wysokiej ceny, ale jestem na tyle zdeterminowana, że nie dałam się przestraszyć:)
A tak serio, szukałam nowego toniku z kwasem glikolowym, ponieważ firma SVR zakończyła produkcję serii Lysanel z kwasem glikolowym (tonik miał tylko 5% kwasu, ale był rewelacyjny), co uważam za duży błąd tej firmy. Rozważałam i rozważam produkcję własnego toniku, ale tymczasem używam NeosStraty.
Tonik ma więcej kwasu glikolowego (8%) i alkohol etylowy, ale mimo to nie wysusza i nie pobudza łojotoku. Używam go też ze względu na ŁZS, z którym nie radzi sobie glukonolakton. Nie mam plam. W skojarzeniu z Neostrata Oil Control Gel - 8% PHA / AHA zapobiega pojawianiu się wyprysków, z którymi mam zawsze problem, gdyż przerywam leczenie hormonalne.

Ilość zużytych opakowań: 0.5

bardzo skuteczny

Uzywałam tego toniku juz dawno temu, zamawiajac go w aptece..rezultaty: cera super wygładzona, likwiduje skutecznie wszelkie pryszcze, bardzo dobrze oczyszcza,TO sie czuje..rozjasniona cera bez syfków,to podstawa u mnie...mimo mojej suchej-normalnej i wrazliwej cery nie podraznił mnie, jednak ja stosowałam go jako KURACJE -2-3 razy w tygodniu, na noc, a po nim krem nawilzajacy i było SUPER!!! Potem jakos o nim zapomniałam, próbowałam inne cuda-nowosci, obcenie stosuje Lysanel Active SVR i jest BOSKI!!ma mniejsze stezenie kwasów niz ten z Neostraty,,ale pamietajac efekty Neostraty-wróce tez do niego i bede stosowała na zmiane z moim Lysanel..Ja bardzo polecam jako Kuracje,ze wzgledu na cene i pojemnosc, reszta na 5*

Bardzo dobry ale...

Zużyłam jedno opakowanie tego toniku - nie da się ukryć, jest to bardzo dobry preparat, naprawdę świetnie oczyszcza i likwiduje zanieczyszczenia. Używałam go kiedy to nie mogłam się ruszać, wizyta u kosmetyczki nie wchodzila w rachubę, w dodatku w szpitalu do twarzy używałam jednego kremu i chusteczek dla niemowląt :) no i naprawdę pięknie oczyścił skórę, likwidując drobne wypryski i zaskórniki. Ale nie jest bez wad - ma alkohol w składzie i jest dość żrący i niezbyt przyjemny w stosowaniu, skóra mocno piecze, jest lekko podrażniona i zaczerwieniona. No i jedna rzecz która raczej dyskwalifikuje tonik w moich oczach - watpię żebym do niego kiedykolwiek wróciła - jest tragicznie niewydajny, co zważywszy horrendalną cenę i maleńką pojemność jest znaczną wadą. Znika w mgnieniu oka mimo, iz używałam go najwyżej raz dziennie. Wysusza skórę, która domaga się solidnego nawilżenia, może się łuszczyć ponad miarę na początku. No i przestrzegam - nie popełniajcie mojego błędu i uzywajcie tylko jednego preparatu z kwasem na raz, jeśli tonik to już nie krem! I vice cersa :) Ogółem - gdyby nie cena + pojemność byłby to super produkt, używałabym go stale ze dwa razy w tygodniu żeby oczyścić pory...